Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

BDSM baldai ir sekso baldai

Naujienlaiškis

Švento Andriaus kryžius BDSM - juodas - su paminkštinimais

Andriejaus kryžius arba BDSM kryžius yra puikus aksesuaras, kai kalbama apie galutinį surišimą! Naujoviškas "MEO" Šv. Andriejaus kryžius 2.0 neturi daug bendro su originaliais mediniais surišimo kryžiais, išskyrus pagrindinę formą.

Daugiau informacijos

3283/00

$1,666.17


-$555.43

$1,110.74

plius pristatymo išlaidos

Netrukus bus galima įsigyti

  Daugiau informacijos

  Andriejaus kryžius arba BDSM kryžius yra puikus aksesuaras, kai kalbama apie galutinį surišimą! Naujoviškas "MEO" Šv. Andriejaus kryžius 2.0 neturi daug bendro su originaliais mediniais surišimo kryžiais, išskyrus pagrindinę formą. Mūsų Švento Andriejaus kryžius buvo paminkštintas ir padengtas aukštos kokybės odos imitacija. Dėl plieninės ir medinės konstrukcijos šis švento Andriejaus kryžius yra itin stabilus, atsparus ir saugus naudoti surišimui. Dėl aukštos kokybės medžiagų naudojimo ir gerai apgalvotos konstrukcijos mūsų Švento Andriejaus kryžius yra saugus ir universaliai pritaikomas BDSM baldas. Mūsų "St. Andrew's Cross 2.0" tinka visiems kūno dydžiams ir svorio kategorijoms, jis sukonstruotas naudoti tiek privačiai, tiek profesionaliose BDSM studijose.

  Pasidavimo malonumas:

  Naudotojui "St. Andrew's Cross" visų pirma būdingas visiškas surišimas ir dėl to atsirandantis nejudrumas. Pasyvus partneris yra visiškai priklausomas nuo Top malonės ir beveik negali pajudėti. Kai esate pririštas prie Andriejaus kryžiaus, labai greitai pastebėsite, kad šioje padėtyje esate visiškai priklausomas nuo partnerio malonės. Tiek galva, tiek visa viršutinė kūno dalis yra laisvai prieinamos Top ir gali būti stimuliuojamos arba baudžiamos. Panaši situacija ir su lytiniais organais. Išskėstų kojų negalima užveržti, todėl galima bet kokia manipuliacija su genitalijomis.

  Kuo ypatingas šis BDSM Andriejauskryžius?

  Be BDSM baldų, tokių kaip narvai, piloriai ir daug kitų, gaminame ir šį praktišką Andriejaus kryžių su stovu. Mūsų BDSM Andriejaus kryžius yra laikui nepavaldus išardomas Andriejaus kryžius, skirtas naudoti laisvai, nemontuojant ant sienos. Puikus švento Andriejaus kryžius visiems poreikiams ir bet kokio dydžio patalpoms. Lyginant su panašiais gaminiais, šis švento Andriejaus kryžius nepalieka nieko, ko norėtųsi, nesvarbu, ar švento Andriejaus kryžius naudojamas privačiai, ar profesionalioje BDSM studijoje. Dėl stabilaus pagrindo šį Andriejaus kryžių galima laisvai pastatyti kambaryje, kad jį būtų galima naudoti iš visų pusių. Žinoma, prie suvaržymo kryžiaus galima pritvirtinti daugybę BDSM priedų iš MEO asortimento. Kadangi mūsų Švento Andriejaus kryžius padengtas higieniška odos imitacija, jį lengva išvalyti po surišimo seanso (kūno skysčiai, žvakių vaškas, lubrikantai, aliejai ir t. t.). Andriejaus kryžius pristatomas išardytas, diskretiškai ir saugiai supakuotas. Surinkti labai paprasta, o mūsų bondage Švento Andriejaus kryžius paruoštas naudoti per 3 minutes. Po naudojimo Švento Andriejaus kryžių galima greitai išardyti ir diskretiškai laikyti spintoje arba po lova.

  Kaip naudoti Švento Andriejaus kryžiųsurišimui?

  Švento Andriejaus kryžius turi integruotus įtaisus paklusniam partneriui surišti. Tai galima padaryti odiniais antrankiais, antrankiais arba virvėmis. Jūsų vaizduotei ribų nėra. Yra tik viena riba: laikas! Kiekvienas vergas turi fizines ribas, kurias galima nuostabiai išnaudoti per surišimą ant Andriejaus kryžiaus. Stovėti išskėstomis kojomis jau yra iššūkis, o išskėtus rankas į viršų taip pat šiek tiek nepatogu. Be to, rankos savaime tampa vis sunkesnės ir sunkesnės, nes kraujas pamažu grįžta atgal į kūną. Dėl to atsiranda nutirpimas. Štai kodėl turėtumėte rinktis aukštos kokybės rankų ir kojų įtvarus. Rekomenduojame mūsų specialius rankų antrankius 9885 (spustelėkite čia ) - taip pat mūsų kojų antrankius iš BLACK BERLIN serijos.

  Dabar vergas sutvarkytas - o dabar? Na, dabar prasideda tikrasis BDSM seansas. Galite nevaržomai tyrinėti kūną ir atitinkamai stimuliuoti erogenines zonas. Jei vergas fiksuotas veidu į Andriejaus kryžių, žinoma, galite įterpti ir spardymo ir (arba) plakimo seansą. Svarbu, kad atkreiptumėte dėmesį į vergo ženklus. Iš anksto prisiminkite saugų žodį ir prireikus paprašykite jo.

  Kas yra BDSM Šventojo Andriejaus kryžius?

  Jį galima rasti prie kiekvienos geležinkelio pervažos, jis minimas ir Biblijoje: Šventojo Andriejaus kryžius! Andriejaus kryžius vergovės kontekste yra X formos žmogaus dydžio kryžius (dažnai vadinamas tiesiog kryžiumi). Jis pavadintas apaštalo Andriejaus, kuris, kaip teigiama, apie 60 m. po Kr. buvo nuteistas mirties bausme nukryžiuojant ant X formos kryžiaus, vardu. Andriejaus kryžius nelaisvėje paprastai gaminamas iš medžio arba metalo ir tarnauja pasyviam partneriui (apatiniam arba vergui) fiksuoti. Pasyvaus partnerio priekis arba nugara yra laisvai prieinama aktyviam partneriui, Top, o galūnės yra išskėstos ir pritvirtintos.

  Daugiau informacijos:

  • Andriejaus kryžius su stovu
  • Medžiaga: metalas, medis, apmušalai, odos imitacija
  • Į komplektą įeina tvirtinimo medžiaga
  • Turi keletą tvirtinimo taškų.
  • Aukštis 202 cm, pagrindo plotas apie 1 m²
  • Kadangi vergas tvirtinimo ant Andriejaus kryžiaus metu taip pat stovi kojomis ant grindų, tokio tipo tvirtinimas beveik nekelia pavojaus. Tačiau turėtumėte atkreipti dėmesį į kraujotaką rankose, kuri gali sustoti, jei vergas fiksuojamas per ilgai.
  • Andriejaus kryžius dabar yra standartinė įranga kiekvienoje dominatrix studijoje. Daugelis svingerių klubų taip pat turi specialiai įrengtus BDSM kambarius su Andriejaus kryžiumi. Vis dažniau vergovės kryžių galima rasti ir privačiuose miegamuosiuose. Kai vergas yra pririštas prie vergystės kryžiaus, jo niekada negalima palikti vieno. Net ir šiaip nereikšmingos problemos gali turėti rimtų pasekmių, jei jos bus išspręstos tokiu būdu. Žmonės, sergantys astma arba turintys širdies problemų, paprastai turėtų susilaikyti nuo pririšimo prie švento Andriejaus kryžiaus.
  • Sinonimai: Andriejaus kryžius BDSM - BDSM baldai - BDSM kryžius - Pririšimo suvaržymo kryžius - Andriejaus kryžius SM

  TAI TAIP PAT GALI JUS SUDOMINTI ....

  KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

  Vertinimas 

  Professionell

  Professionelle Qualität und sehr edel gemacht.

  • 1 iš 1 klientų rado šią apžvalgą naudingą.

  Parašykite savo atsiliepimą

  Švento Andriaus kryžius BDSM - juodas - su paminkštinimais

  Švento Andriaus kryžius BDSM - juodas - su paminkštinimais

  Andriejaus kryžius arba BDSM kryžius yra puikus aksesuaras, kai kalbama apie galutinį surišimą! Naujoviškas "MEO" Šv. Andriejaus kryžius 2.0 neturi daug bendro su originaliais mediniais surišimo kryžiais, išskyrus pagrindinę formą.

  Parašykite savo atsiliepimą

  30 kitų tos pačios kategorijos prekių: