Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Anal Depth Play

Naujienlaiškis

Anal Depth Play 

Anal Depth Play tai ypatinga, itin jaudinanti seksualinė praktika, kurią galima praktikuoti vienam arba su partneriu. Yra įvairių technikų ir labai ilgų vibratorių pradedantiesiems ir profesionalams, kad būtų galima maksimaliai padidinti analinį gylį ir pasiekti patenkinamų rezultatų:

12
už puslapį
Rodyti 1 - 12 iš 60 elementų
Rodyti 1 - 12 iš 60 elementų

Kas yra analinis giluminis mokymas?

 

Analinis giluminis mokymas - tai analinis mokymas, kurio metu į analinį kanalą giliai įkišamas labai ilgas dildo. Tobulėjant analinio gilinimo treniruotėms, mokinys turėtų sugebėti vis giliau ir giliau į analinį kanalą įkišti labai ilgus dildes, analinius kaiščius ir kitus daiktus. Skirtingai nuo kitų analinio mokymo formų, mokantis analinio gylio, nesvarbu, kokio dydžio ar storio yra įdedami daiktai, svarbu tik tai, kaip giliai jie įsiskverbia į kūną.

 

Analinį giluminį mokymą gali paskatinti arba įsakyti Top, kuris nori išjudinti savo subinės kūną iki galo. Tačiau kas nors gali pradėti analinio gilinimo treniruotes ir dėl to, kad jam patinka naudoti analinio sekso žaisliukus arba būti kumščiuojamam ir jis nori pakelti savo analinius žaidimus į kitą lygį.

 

Yra du pagrindiniai iššūkiai, kuriuos turi įveikti asmuo, pradedantis analinį giluminį mokymą. Pirma, jie turi išmokti atpalaiduoti vadinamąją puborektalinę kilpą - stiprų raumenį, kuris sudaro pirmąją tiesiosios žarnos kreivę. Šis raumuo linkęs įsitempti ir uždaryti tiesiąją žarną, kai jaučia spaudimą, kaip tai atsitinka analinio sekso ar stimuliacijos metu. Išmokti atpalaiduoti raumenį net ir tada, kai jis stimuliuojamas, yra raktas į sėkmingą gilų analinį mokymą. Antra, žmonės, kurie mokosi analinio sekso, turi išmokti sieti gilų spaudimą, kurį jaučia analinio įsiskverbimo metu, su malonumu. Susitelkimas į kūno atpalaidavimą ir prisilietimas prie jo pojūčių gali padėti giliai analinei treniruotei. Daugelis žmonių pastebi, kad gilus kvėpavimas padeda atsipalaiduoti analinio įsiskverbimo metu. Atsipalaiduoti taip pat padeda tam tikros padėtys, pavyzdžiui, ant keturių arba atsiklaupus.

 

Giliam analiniam mokymui galima naudoti įprastus dildes, vibratorius ir labai ilgas analines dildes, tačiau MEO ®, internetinėje labai ilgų dildžių parduotuvėje, taip pat yra specialiai sukurtų pagalbinių priemonių ir lubrikantų.

 

Spaudimo jausmas ir nedidelis diskomfortas giluminio analinio mokymo metu yra normalus dalykas, tačiau tikro skausmo jausti nereikia. Visada turėtumėte įsiklausyti į savo kūną ir niekada per daug neperžengti savo galimybių ribų. Analinių giliųjų treniruočių nereikėtų skubinti, visada geriausia tęsti lėtai. MEO ® rekomenduoja pradėti nuo pirštų ir tik tada pradėti naudoti ilgą analinį giluminį treniruoklį.

 

Kuo ypatingas labai ilgas Anal Depth Play Dildo?

Ilgas dildo analinius žaidimus perkelia į naują lygį, nes gilus analinis seksas suteikia ypatingų pojūčių! Nesvarbu, ar ieškote klasikinio 1 metro ilgio dildo, ar norite įsigyti kitų itin ilgų dildo, MEO ® dildo parduotuvėje pataikėte į tinkamą vietą. MEO ® yra vienas iš analinio giluminio mokymo specialistų: ypatingas ilgis, didelis skersmuo, neįprastos tekstūros ir įtikinanti medžiaga, kuri yra pakankamai tvirta ir kartu lanksti, kad galėtumėte ją pajusti būtent tose vietose, giliai savyje! Šis labai ilgas dildo visiškai jus užpildys ir užtikrins intensyvų pasitenkinimą. Jus įtikins ne tik šio dildo ilgis, bet ir jo ypatingas dizainas, kuris suteiks nepamirštamų akimirkų.

 

Kaip naudoti labai ilgą Anal Depth Play Dildo?

Dėl savo ilgio ir apimties iš pradžių gali būti sunku įkišti labai ilgą analinį giluminį treniruoklį. Neskubėkite, elkitės lėtai ir pasirinkite tokią padėtį, kad galėtumėte ištiesti kūną. Mėgstama pagalbinė priemonė yra mūsų ASS UP pagalvėlė, skirta analiniam gylio mokymui. Atsigulkite ant nugaros, po užpakaliuku pasidėję ASS UP pagalvėlę, o kojas pakėlę ir išskėtę. ASS UP pagalvėlė stabiliai ir patogiai palaikys jūsų kūną net ir įtemptose padėtyse. Tvirta ASS UP pagalvėlė taip pat neleis jums nugrimzti į lovą ir palengvins daugybę kitų padėčių atliekant analinio gilinimo treniruotes.

 

Kokį lubrikantą turėčiau naudoti Anal Depth Play ir analinio gylio treniruotes?

Naudokite daug lubrikanto! Per analinio gylio treniruotes niekada nesiliausime kartoti šio punkto. Analinė anga yra ne tik jautresnė nei makštis, bet ir tuo jautresnė, kuo toliau einate. Todėl būtinai turėtumėte naudoti daug ir įvairių lubrikantų, kad nesusižeistumėte. Jei planuojate naudoti labai ilgą dildo, rekomenduojame mūsų FUCKSLUT lubrikantą Anal Depth Play silikono pagrindo ir jaučiamas kaip joks kitas lubrikantas. Dėl FUCKSLUT ilgo dildo naudojimas giliai analinei treniruotei tampa neskausmingu, bet intensyviu malonumu. Taip pat neabejotinai rekomenduotume mūsų purškiklį EXTREMEO. Šis purškiklis yra puikus pasirinkimas tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems Anal Depth Play Profesionalams puikus pasirinkimas. EXTREMEO yra specialus produktas, skirtas analiniam seksui, giluminiam analiniam mokymui ir analiniam tempimui. Dėl ypatingo veikliųjų medžiagų derinio šis purškiklis užtikrina, kad net labai ilgus dildes būtų galima lengviau įkišti. Ypatingas EXTREMEO poveikis skatina lengvą įsiskverbimą, todėl lemia atsipalaidavimą ir aistringą malonumą. Purškalas veikia neprarandant pojūčio, sumažina skausmingą sfinkterio jautrumą ir padeda pasiekti tobulą įsiskverbimą Anal Depth Play.

Medžiaga ir priežiūra Anal Depth Play Dildo:

 

Šis ilgas dildo, skirtas Anal Depth Play pagamintas iš aukštos kokybės vinilo. Medžiaga yra labai lanksti ir slidi. Mūsų naudojama medžiaga taip pat yra labai tvirta, todėl jūsų labai ilgas dildo tarnaus ilgai. Ilgą dildo galite valyti Anal Depth Play Dildo su švelniu muilu ir vandeniu. Norėdami užtikrinti kruopščią higieną, taip pat rekomenduojame reguliariai naudoti mūsų purškiklį VERYCLEAN. Žinoma, valymas taip pat ypač svarbus po naudojimo. Prieš naudodami labai ilgą dildo taip pat galite patys naudoti analinį prausiklį, kad išvalytumėte vidurius. Mūsų parduotuvės kategorijoje "Analiniai dušai" (spustelėkite čia) rasite tinkamą analinį dušą analiniam giluminiam mokymui.