Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

CBT

Naujienlaiškis

CBT 

Skausmo malonumui: įrankiai ir sekso žaislai varpos ir kamuolio kankinimui. Čia rasite būtent tuos gaminius, kuriuos naudoja profesionalios dominos ir šeimininkai.

12
už puslapį
Rodyti 1 - 12 iš 64 elementų
Rodyti 1 - 12 iš 64 elementų

Sąvoka CBT reiškia"kankinimą varpa ir kamuoliu". Tai BDSM (surišimo, disciplinos, sadizmo ir mazochizmo) forma, kai daugiausia dėmesio skiriama genitalijoms. Dažniausiai naudojami priedai bem CBT yra, pavyzdžiui, sėklidžių spaudikliai, sėklidžių tempikliai ir skaistybės diržai su elektriniu stimuliavimu arba varpos narvai su spygliais, kuriais galima apriboti judesius arba daryti spaudimą lytiniams organams. Be to, BDSM reikmenys, pavyzdžiui, virvės, grandinės ir antrankiai, gali būti naudojami siekiant savanoriškai surišti ar suvaržyti asmenį, kuriam taikomasCBT. Svarbu pažymėti, kad visi BDSM užsiėmimai yra konsensualūs ir saugūs, o visi dalyviai turėtų žinoti savo ribas.

CBT reiškiapenio ir sėklidžių BDSM praktiką. CBT yra konsensualus užsiėmimas, o ne kankinimas etine prasme, klasikiniu atveju tarp sadistiškai nusiteikusio asmens (vyro ar moters) ir mazochistiškai nusiteikusio asmens.