Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Analinis skleidiklis Speculum

Naujienlaiškis

Analinis skleidiklis Speculum 

Turime daugybę analinių ir vaginalinių plėstuvų, skirtų ištempti ir išskleisti.

12
už puslapį
Rodyti 1 - 12 iš 22 elementų
Rodyti 1 - 12 iš 22 elementų

Medicininiai speculai, dar vadinami makšties speculais arba analiniais speculais, yra BDSM instrumentai, naudojami makščiai arba išangei atverti arba praplėsti. Spekuliaras dažnai naudojamas BDSM seansuose medicininiams žaidimams, pavyzdžiui, ginekologiniams ar prostatos tyrimams, arba kitoms įsiskverbimo ar tyrinėjimo formoms.

Spekuliarai ir analiniai skėčiai būna įvairių dydžių, medžiagų ir dizaino. Specula gali būti pagaminta iš metalo, plastiko arba silikono. Kai kurios iš labiausiai paplitusių spekulų yra šios:

Makšties speculiukai: Tai labiausiai paplitęs speculum tipas, naudojamas makščiai atverti. Jie būna įvairių dydžių ir konstrukcijų, vieni yra reguliuojami, kiti - fiksuoti.

Analinis spekulumas: Šio tipo speculum, dar vadinamas analiniu skėčiu, naudojamas išangei apžiūrėti. Jie gali būti panašūs į makšties speculumą, tačiau paprastai yra mažesni.

Zondavimo speculum: Tai specialus speculum, naudojamas šlaplės tyrimui. Spekuliaras paprastai būna metalinis, jo lygus, smailėjantis galas įkišamas į šlaplę.

Tiesiosios žarnos spkuliaras: Šio tipo spekuliaras, dar vadinamas analiniu retraktoriumi, naudojamas tiesiajai žarnai atverti. Jie gali būti panašūs į analinį speculumą, tačiau paprastai yra didesni.

Svarbu prisiminti, kad BDSM praktikoms reikalingas abipusis sutikimas ir bendravimas, o saugumas yra svarbus aspektas. Prieš naudodami analinį plėstuvą ar spekuliatorių, turėtumėte tai aptarti su partneriu, nustatyti ribas ir vartoti saugų žodį. Taip pat svarbu, kad žinotumėte apie riziką, susijusią su spekulanto naudojimu, pavyzdžiui, sužeidimą ar infekciją, ir kad visada turėtumėte būdą, kaip prireikus greitai pašalinti spekulantą. Svarbu, kad prieš ir po naudojimo speculumą išvalytumėte ir tinkamai sterilizuotumėte su mūsų purškiamuoju INSTACLEAN purkštuvu.