Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Deep throat Spray

Naujienlaiškis

Deep throat Spray 

Mūsų deep throat purškalas padės jums tapti blowjobo pasaulio čempionu, o mūsų oralinio sekso lubrikantai pasaldins jūsų oralinio sekso malonumą.

Rodyti 1 - 10 iš 10 elementų
Rodyti 1 - 10 iš 10 elementų

Geriausi deep throat ir blowjob purškalai
Deep throat purškalai ir blowjob purškalai, kurie tikrai veikia

Padovanoti savo partneriui viso gyvenimo blowjob yra labai mylintis ir rūpestingas gestas. Tačiau ne visi esame apdovanoti tokiais įgūdžiais, kokie būdingi kardų rijikams ar hot-dogų valgytojams.

Geriausia naudoti deep throat purškiklį, kuris dalį darbo atliks už jus.

Daugelyje blowjob ir deep throat purškiklių yra vietinio anestetiko, kuris lengvai nuskausmina burną, kad galėtumėte atlikti blowjob geriausią darbą. Tai sumažins jūsų užkimimo reflekso intensyvumą, tačiau visiškai jo nepanaikins, o tai, pagalvojus, iš tikrųjų yra gerai.

Tiesą sakant, neretai gydytojai pacientui, kurio užkimimo refleksas itin jautrus, duoda nedidelę gerklinę anesteziją, kad galėtų atlikti gerklės tamponą.

Ar deep throat purškalai veikia?

Ar deep throat purškalai veikia, ar ne, priklauso tik nuo to, kaip jūs apibrėšite sąvoką "veikia". Jei turite omenyje, kad deep throat purškalai visiškai nuskausmins jūsų burną ir jūs galėsite nuryti 30 cm milžinišką varpą nė nemirktelėjęs, tuomet ne, jie neveikia.

Jie nesukurti tam, kad tai padarytų, arba bent jau nesugeba to padaryti. Net stipriausias deep throat purškalas geriausiu atveju suteiks jums nejaukumo jausmą ir nuslopins ryklės refleksą. Ne visiškai, bet šiek tiek nuslopins. Jūs vis dar turite žiaukčiojimo refleksą, kuris yra svarbus išgyvenimo refleksas, bet galite toliau į gerklę nesijausti, kad tuoj vemsite. Daugelio šių purškiklių sudėtyje yra lidokaino arba benzokaino, kurie paprastai naudojami kaip nuskausminamieji.

Trumpai tariant, deep throat purškikliai labai gerai veikia, jei norite suteikti sau šiek tiek daugiau malonumo oralinio sekso metu.

EZ2SUCK purškalas yra pasaulinis bestseleris!

Šis MEO purškalas neturi ilgų purkštukų, kurie būdingi kitiems purškalams, todėl jis veikia daug tolygiau nei kiti. Rekomenduojame jį laikyti labai arti burnos, kad būtumėte tikri, jog jis pasieks gerklės užpakalinę dalį. Nutirpęs liežuvis nėra tai, ko norite pasiekti.

Įdomu tai, kad šio produkto skonis yra geriausias iš visų, panašus į pipirmėčių arba kaip gerklės skausmo tablečių, kurias tikriausiai vartojote. EZ2SUCK by MEO yra geriausiai veikiantis purškalas deep throat, kurio efektyvaus veikimo trukmė yra apie 30 minučių. Kadangi produktas neturi blogo skonio ir veikia greitai, oralinio sekso metu jį tereikia panaudoti vieną ar du kartus, nenutraukiant deep throat veiksmo.

Su šiuo produktu galite įsiskverbti giliai į gerklę kaip deep throat profesionalas ir būsite nustebinti, kaip gerai jis veikia. Be to, tai ergonomiškiausias mums žinomas gaminys. Jūsų partneris tikrai liks sužavėtas!

Juicy Head blowjob Spray by Doc Johnson

Blowjob skamba kaip darbas, tačiau su Juicy Head Spray tai tampa grynu malonumu. Juicy Head Spray paverčia blowjob ypač gardžiu, jausmingu potyriu abiem - ir tam, kuris atlieka blowjob, ir tam, kuris jį gauna. Jūsų partneriui ypač patiks jo varpą smaugti, glamonėti, čiulpti. Naudodami penkis skirtingus "Juicy Head" purškiklius galite įnešti įvairovės į savo meilės gyvenimą:

Išvada

Deep throat purškikliai yra fantastiškas būdas suteikti savo partneriui blowjob arba deep throat, apie kurį jis visada svajojo, ir jie tikrai puikiai veikia. Jei norite purškalo, kuris kuo veiksmingiau slopintų žiaukčiojimo refleksą, rinkitės vieną iš lidokaino produktų. Jei oralinis seksas jums jau gana gerai sekasi ir jums reikia tik šiek tiek daugiau ūpo, tuomet jums tikriausiai labiau tinka benzokaino purškalai.
Šie purškalai veikia tik aktyvųjį asmenį, teikiantį blowjob, o nuskausminimas neperduodamas pasyviajam partneriui. Tikimės, kad su šiais purškalais jums bus taip pat smagu, kaip ir kitiems mūsų klientams, nes jie jau daugelį metų ant savo naktinio staliuko visada turi bent vieną EZ2FUCK purškalą.

Rekomendacijos:

Mūsų deep throat rinkinys išmokys jus būti tobulu blowjob profesionalu. Jį sudaro labai ilgas vibratorius ir purškalas, slopinantis užkimimo refleksą. Mūsų rinkinį sudaro:

50 cm ilgio ir 40 mm skersmens dildo: Tvirtai pritvirtintas siurbtukas užtikrina, kad mūsų dildo galima pritvirtinti prie bet kokio lygaus paviršiaus, kad būtų lengviau įkišti. Žinoma, dildo galima naudoti ir analiniu būdu!

Sensational deep throat Spray EZ2SUCK, kuris greitai pavers jus deep throat profesionalu. Sužinokite daugiau ČIA!