Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Slube - Body Lube

Naujienlaiškis

Slube - Body Lube 

Pasiruoškite tokiai jausmingai kelionei kaip niekada anksčiau su unikaliu kūno lubrikantu "Slube"! Su "Slube", itin slidžiu Body Lube, solo seksas arba seksas su partneriu vonioje tampa neįtikėtina patirtimi. Kuo ypatingas "Slube"? Susilietęs su vandeniu "Slube" virsta itin klampiu viso kūno lubrikantu, suteikiančiu nepakartojamų pojūčių.

Rodyti 1 - 5 iš 5 elementų
Rodyti 1 - 5 iš 5 elementų

Pasiruoškite kelionei į jausmingumą kaip niekada anksčiau su "Slube", unikaliu Body Lube, kurį dabar galima įsigyti MEO!

"Slube" pavers jūsų vonios kambarį - arba bet kur, kur tik išdrįsite nueiti - erotine žaidimų aikštele. Iš pradžių būdamas miltelių pavidalo, "Slube" susimaišo su vandeniu ir sukuria neįtikėtinai švelnų lubrikantą, kuris puikiai tinka jausmingiems masažams, sklandžiam mylėjimuisi ir, žinoma, intymiems malonumams.

"Slube" yra įvairių kvapų ir spalvų, nuo raminančių levandų iki egzotiškos Pina Colada - kiekvienai nuotaikai ir skoniui kažkas tinka.

Bet tai dar ne viskas: "Slube" yra vandens pagrindo, todėl jį galima naudoti su visais sekso žaislais ir prezervatyvais. Be to, jis dermatologiškai patikrintas ir jame nėra kenksmingų cheminių medžiagų, todėl jį saugu naudoti ant odos ir intymioje zonoje.

Be to, "Slube" lengva valyti. Kadangi jis yra tirpus vandenyje, jį galima tiesiog nuplauti šiltu vandeniu ir jis nepalieka dėmių ant tekstilės.

Su "Slube" praplėsite savo juslinių potyrių pasaulį ir padidinsite malonumą. Dabar galima įsigyti MEO. Jūsų laukia kelionė į slidžių, jausmingų malonumų karalystę!

Slube - tai unikalus lubrikantas, garantuojantis jaudinančią, slidžią ir jausmingą patirtį. Pateikiame išsamų jo savybių, naudojimo būdų ir privalumų sąrašą:

Savybės

Kvapų ir spalvų įvairovė: "Slube" yra įvairių kvapų ir spalvų, todėl naudotojai gali pasirinkti kvapą, atitinkantį jų nuotaiką ir pageidavimus. Galima rinktis nuo atpalaiduojančių kvapų, pavyzdžiui, levandų, iki egzotiškų kvapų, pavyzdžiui, Pina Colada.

Vandens pagrindo: jis yra vandens pagrindo, todėl saugus naudoti su visais sekso žaislais ir prezervatyvais. Be to, jį lengva valyti po naudojimo.

Miltelių pavidalo: iš pradžių "Slube" yra milteliai, kurie sumaišomi su vandeniu ir tampa lubrikantu. Dėl to jis yra kompaktiškas ir lengvai laikomas bei transportuojamas.

Didelė išeiga: iš nedidelio kiekio "Slube" miltelių galima pagaminti didelį kiekį lubrikanto. Dėl to jis yra ekonomiškas, palyginti su daugeliu kitų komercinių lubrikantų.

Galimi "Slube" naudojimo būdai:

Jausminis masažas: "Slube" gali būti naudojamas jausmingiems kūno masažams. Dėl švelnios konsistencijos produktas leidžia rankoms lengvai slysti oda ir suteikti giliai atpalaiduojančią ir intymią patirtį.

Lubrikantas sekso žaislams: Jis gali būti naudojamas kaip lubrikantas sekso žaislams. Kadangi yra vandens pagrindo, jį galima saugiai naudoti su visomis medžiagomis.

Seksas: "Slube" galima naudoti lytinio akto metu, kad patirti sklandesnę ir malonesnę patirtį.

Žaidimai vonioje: "Slube" taip pat galima naudoti vonioje, kad patirti slidų ir jausmingą malonumą.

Privalumai:

Draugiškas odai: "Slube" yra dermatologiškai patikrintas ir jame nėra aštrių cheminių medžiagų, todėl jis saugus liestis su oda ir intymiomis vietomis.

Lengva valyti: Kadangi yra tirpus vandenyje, lengvai nuplaunamas vandeniu ir nepalieka dėmių ant audinių.

Stiprina malonumą: Jo unikali, minkšta tekstūra gali labai sustiprinti seksualinį malonumą, nesvarbu, ar naudojate savo malonumui, ar su partneriu, ar su sekso žaislais.

Valymas ir priežiūra:

Valymas: "Slube" yra tirpus vandenyje ir lengvai nuplaunamas šiltu vandeniu. Didesnius kiekius galima atskiesti ir saugiai išmesti į kanalizaciją.

Laikymas: Kadangi tai milteliai, juos reikia laikyti vėsioje, sausoje vietoje, kad nesuliptų.

Saugumo informacija ir atsargumo priemonės

Venkite kontakto su akimis: Kaip ir su daugeliu lubrikantų, rekomenduojama vengti patekimo į akis.

Pleistro testas: Jei turite jautrią odą, prieš naudodami turėtumėte atlikti nedidelį pleistro testą, kad atmestumėte galimą šalutinį poveikį.

Nepamirškite naudoti "Slube" atsakingai ir mėgautis padidėjusiu jausmingu malonumu, kurį jis suteikia intymiausiomis akimirkomis.