Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

human pup Play - Gag

Naujienlaiškis

human pup Play - Gag 

Jūsų šuniukui reikia tinkamo kramtuko? MEO rasite kramtuką su kaulu arba be jo. MEO yra pirmas pasirinkimas, kai kalbama apie tinkamą kramtuką.

Rodyti 1 - 7 iš 7 elementų
Rodyti 1 - 7 iš 7 elementų

Kaulų gagai - tai BDSM subkultūroje naudojamas fetišo aksesuaras human pup Play naudojami. Šiame kontekste kaulinis kramtukas - tai aksesuaras, primenantis šuns kaulą ir naudojamas siekiant apriboti jį nešiojančiojo galimybę bendrauti.

Paprastai kaulinius kramtukus sudaro kietas, cilindro formos arba ovalus medžiagos gabalas, dažnai plastikinis arba guminis, kuris įdedamas į burną ir tvirtinamas aplink galvą dirželiais. Kandiklio paskirtis - įvesti į scenarijų galios perdavimo ir paklusnumo jausmą, taip pat apriboti jo nešiotojo kalbą ir sustiprinti jausmą, kad jis yra kitų malonėje.

Svarbu pažymėti, kad BDSM seansuose knaisiokliai visada turėtų būti naudojami abipusiu sutarimu ir iš anksto visų dalyvaujančių šalių suderinti. Be to, reikėtų nustatyti tinkamą bendravimą ir saugius žodžius, kad visi dalyviai seanso metu jaustųsi patogiai ir saugiai.

Apibendrinant galima teigti, kad kauliniai knechtai yra ypatingas fetišo aksesuaras, naudojamas human pup Play ir, kaip ir visose BDSM veiklose, svarbu juos naudoti atsargiai ir su pagarba visiems dalyviams.