Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

BDSM baldai ir sekso baldai

Naujienlaiškis

BDSM baldai ir sekso baldai 

užsisakykite 100% diskretiškai ir anonimiškai MEO. Visi BDSM baldai, mūsų Šv. Andriejaus kryžius ir gerai žinomi sekso baldai yra sandėlyje ir iš karto prieinami visame pasaulyje. Taip pat: didžiulis BDSM straipsnių pasirinkimas. Atraskite dabar ir užsisakykite internetu.

12
už puslapį
Rodyti 1 - 12 iš 41 elementų
Rodyti 1 - 12 iš 41 elementų

Mūsų BDSM baldai - tai speciali įranga ir baldai, skirti BDSM seansams. BDSM baldai dažnai naudojami konkrečioms scenoms, pozoms ir efektams kurti, jų dizainas gali būti nuo paprasto iki sudėtingo.

Vienas populiariausių BDSM baldų yra BDSM kryžius, dar vadinamas šv. Tai didelė X formos konstrukcija, kurią galima naudoti surišimo ir sadomazochistinėms praktikoms. Jis suprojektuotas taip, kad surišamas asmuo būtų ištemptas ir atidengtas, todėl būtų labiau pažeidžiamas per seansus su batu.

Kitas populiarus BDSM baldas yra spankingo suolas. Jis suprojektuotas taip, kad plakamas asmuo būtų palinkęs į priekį ir atidengtas, o jo kojos ir rankos būtų surištos, todėl jis būtų labiau pažeidžiamas plakimo metu.

Pririšimo gultai ir pririšimo lentos taip pat yra labai populiarūs BDSM baldai. Jie sukurti taip, kad būtų patogu ir saugu surišti žmogų ir kad būtų galima atlikti įvairias pozas ir veiksmus. Juose dažnai būna įvairių suvaržymų, pavyzdžiui, antrankiai, virvės ir grandinės, ir juos galima reguliuoti, kad tiktų skirtingiems kūno dydžiams ir tipams.

BDSM timpos taip pat yra populiarus BDSM baldas. Jos sukurtos taip, kad pasyvus asmuo galėtų plūduriuoti ore, o tai suteikia unikalią ir jaudinančią patirtį. Juos galima naudoti įvairiems užsiėmimams, pavyzdžiui, surišimui, fisting

BDSM narvai taip pat yra populiarūs BDSM baldai. Jie suteikia saugią ir uždarą erdvę surišamam asmeniui ir leidžia užsiimti įvairia veikla bei užimti įvairias padėtis. BDSM narvai būna įvairių dydžių ir iš įvairių medžiagų, vieni yra kilnojamieji, kiti - stacionarūs.

Visi mūsų BDSM baldai sukurti taip, kad abiem partneriams būtų saugu ir patogu ir kad juose būtų galima užsiimti įvairia veikla ir užimti įvairias padėtis. Jie pagaminti iš patvarių ir kokybiškų medžiagų ir dažnai yra reguliuojami, kad tiktų skirtingiems kūno dydžiams ir kūno tipams. Juos lengva naudoti ir valyti, jie sukurti taip, kad suteiktų unikalią ir jaudinančią patirtį abiem partneriams.

Svarbu nepamiršti, kad BDSM praktikoms reikalingas abipusis sutikimas ir bendravimas, o saugumas yra svarbus aspektas. Prieš naudodami BDSM baldus, turėtumėte apie tai pasikalbėti su partneriu, nustatyti ribas ir susitarti dėl saugaus žodžio.