Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

BDSM paddle

Naujienlaiškis

BDSM paddle 

Daugelis mūsų klientų renkasi šlepečių su paddle bDSM (vergovė, disciplina, paklusnumas ir mazochizmas). BDSM seansuose arba pliaukštelėjimuose dažnai naudojami plaktukai, nes jie gali suteikti stiprų, intensyvų pojūtį, nesukeldami rimtų sužalojimų. Yra įvairių rūšių irklai: BDSM mediniai, odiniai ir guminiai. Kai kurie irklai taip pat turi skir...

Daugelis mūsų klientų renkasi šlepečių su paddle bDSM (vergovė, disciplina, paklusnumas ir mazochizmas). BDSM seansuose arba pliaukštelėjimuose dažnai naudojami plaktukai, nes jie gali suteikti stiprų, intensyvų pojūtį, nesukeldami rimtų sužalojimų. Yra įvairių rūšių irklai: BDSM mediniai, odiniai ir guminiai. Kai kurie irklai taip pat turi skirtingas tekstūras ar formas, pavyzdžiui, širdies formą, kad sustiprintų pojūtį. Kai kurie taip pat turi paddle turi angas ar plyšius, kurie gali dar labiau sustiprinti pojūtį. Irklo pasirinkimas yra asmeninių pageidavimų reikalas, todėl geriausia eksperimentuoti, kad išsiaiškintumėte, kas jums patinka.

Daugiau
12
už puslapį
Rodyti 1 - 12 iš 39 elementų
Rodyti 1 - 12 iš 39 elementų

BDSM mentelės yra BDSM veikloje (surišimas, disciplina, dominavimas, pasidavimas, sadizmas ir mazochizmas) naudojami įrankiai, skirti vadinamiesiems "Impact Play", t. y. pliaukštelėjimui. Irklai paprastai gaminami iš medžio, odos arba plastiko, o jų būna įvairių formų ir dydžių.

Mūsų klientai BDSM irklus naudoja dėl įvairių priežasčių. Kai kuriems tai yra galios mainų forma BDSM kontekste, kai dominuojantis partneris naudoja paddle , kad įtvirtintų savo dominavimą nuolankaus partnerio atžvilgiu. Kitiems tai yra būdas išbandyti savo galimybių ribas ir patirti intensyvių pojūčių. BDSM irklai taip pat gali būti naudojami kaip erotinio spankingo dalis, kai vienas iš partnerių paddle irklais pliaukšteli kitam per sėdmenis, kad sukeltų seksualinį susijaudinimą.

MEO siūlo įvairių tipų BDSM irklus, kurių kiekvienas paddle pasižymi unikaliomis savybėmis. Kai kurie iš labiausiai paplitusių irklų tipų yra šie:

Mediniai irklai: Tai tradiciškiausias BDSM naudojamas irklų tipas. MEO irklai paprastai gaminami iš kietmedžio, pavyzdžiui, ąžuolo, vyšnios ar klevo, ir gali būti lygiu arba tekstūruotu paviršiumi.

Odiniai irklai: Šie irklai gaminami iš odos ir gali būti lygiu arba tekstūruotu paviršiumi. Odiniai irklai paprastai yra lankstesni nei mediniaipaddle irklai, todėl juos patogiau naudoti.

Plastikiniai irklai: šie irklai gaminami iš kieto plastiko ir paprastai yra pigesni nei mediniai ar odiniai irklai. Jų paviršius gali būti lygus arba tekstūruotas.

Guminiai irklai: Šie irklai gaminami iš gumos ir paprastai yra lankstesni nei mediniai ar plastikiniai. Šių pliaukštelėjimo irklų paviršius gali būti lygus arba tekstūruotas.