Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Bondage spreader baras

Naujienlaiškis

Bondage spreader baras 

Reguliuojama išskleidžiamoji juosta yra itin praktiškas privalumų aksesuaras, neleidžiantis paklusniam partneriui užveržti kojų ar suspausti rankų. Taip surištas partneris yra visiškai jūsų malonėje, o išangė, makštis, varpa ir sėklidės arba speneliai yra optimaliai pasiekiami be pasipriešinimo. MEO rasite platų išskleidžiamųjų strypų asortiment...

Reguliuojama išskleidžiamoji juosta yra itin praktiškas privalumų aksesuaras, neleidžiantis paklusniam partneriui užveržti kojų ar suspausti rankų. Taip surištas partneris yra visiškai jūsų malonėje, o išangė, makštis, varpa ir sėklidės arba speneliai yra optimaliai pasiekiami be pasipriešinimo. MEO rasite platų išskleidžiamųjų strypų asortimentą...

Daugiau
Rodyti 1 - 11 iš 11 elementų
Rodyti 1 - 11 iš 11 elementų

Sijos - tai surišimo įtaisai, naudojami kojoms ar rankoms laikyti atskirai ir riboti judesius. Jie dažnai naudojami BDSM seansuose, kai reikia surišti, paklusti ir suvaržyti.

Skėtukai ir surišimo skėtukai būna įvairių dydžių, medžiagų ir dizaino. Jos gali būti pagamintos iš metalo, medžio arba odos. Kai kurie iš labiausiai paplitusių skėčių yra šie:

Kojų skėčiai: Jie naudojami siekiant laikyti kojas viena nuo kitos ir apriboti judesius. Juos galima reguliuoti iki įvairaus pločio, be to, prie jų gali būti pritvirtinti kulkšnių įtvarai, kad kojos būtų išskėstos.

rankų išskleidžiamoji juosta: ji naudojama rankoms išlaikyti išskėstoms ir apriboti judesius. Mūsų siūlomi rankų skėčiai gali būti reguliuojamo pločio ir prie jų gali būti tvirtinami riešo įtvarai, kad rankos laikytųsi tam tikroje padėtyje.

Kombinuoti rankų skėčiai: Tai yra skėčiai, kuriuos galima naudoti ir kojoms, ir rankoms. Jų plotis gali būti reguliuojamas, prie jų gali būti pritvirtinti kulkšnių ir riešų įtvarai, kad būtų galima išskleisti kojas ir rankas.

Skėčiųnaudojimo privalumai:

  • Jie gali būti naudojami siekiant suteikti pasidavimo ir paklusnumo jausmą.
  • Jie gali apriboti judėjimo laisvę ir kontrolę
  • Jos gali būti naudojamos naujoms surišimo pozicijoms sukurti
  • Juos galima naudoti įvairių tipų BDSM seansams, nes jie leidžia skirtingai prieiti ir įsiskverbti.


Plėstuvų naudojimo trūkumai:

  • Jie gali būti nepatogūs, jei naudojami ilgą laiką
  • Jie gali sukelti skausmą, jei naudojami netinkamai.
  • Jie gali riboti kraujotaką, jei rankų ar kojų įtvarai uždedami per stipriai.


Svarbu prisiminti, kad BDSM praktikoms reikalingas abipusis sutikimas ir bendravimas, o saugumas yra svarbus aspektas. Prieš naudodami išskleidžiamąją juostą turėtumėte tai aptarti su partneriu, nustatyti ribas ir susitarti dėl saugaus žodžio. Taip pat svarbu žinoti apie riziką, susijusią su smaugiklių naudojimu, ir visada turėti būdą, kaip prireikus greitai paleisti Sub. Prieš naudojant skleistuvą svarbu patikrinti, ar nėra defektų ar problemų.