Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Burnos barstytuvas

Naujienlaiškis

Burnos barstytuvas 

Mūsų burnos plėstuvai ir kandikliai yra jaudinantis BDSM ir surišimo aksesuaras, leidžiantis plačiai atverti burną.

Rodyti 1 - 10 iš 10 elementų
Rodyti 1 - 10 iš 10 elementų

Burnos plėstuvai, taip pat žinomi kaip stomatologiniai kramtukai, yra BDSM prietaisai, kurie atveria burną ir neleidžia ją dėvinčiajam kalbėti ar uždaryti burnos. Jie dažnai naudojami BDSM scenarijuose siekiant sukurti bejėgiškumo ir paklusnumo jausmą arba žaisti su mintimi, kad bus nutildytas arba prieinamas oraliniu būdu (oraliniam seksui).

Yra įvairių rūšių burnos plėstuvų ir kneblių, kurių kiekvienas turi savo dizainą ir paskirtį. Kai kurie iš labiausiai paplitusių modelių yra šie:

  • Rutulinis klozetas: tai labiausiai paplitęs klozeto tipas. Juos sudaro rutulio formos dalis, kuri įdedama į burną ir paprastai yra prilaikoma dirželiu, apjuosiančiu galvą. Rutuliukas gali būti pagamintas iš įvairių medžiagų, pavyzdžiui, gumos, silikono arba metalo.
  • Šie kramtukai panašūs į kamuoliukus, tačiau vietoj kamuoliuko juose yra žiedo formos dalis, kuri įdedama į burną. Jie dažnai gaminami iš metalo arba plastiko ir gali būti reguliuojami pagal skirtingus dydžius.
  • Jie panašūs į žirgų antkaklius ir paprastai gaminami iš metalo. Juos sudaro į burną įkišama U formos dalis ir du dirželiai, kurie apjuosia galvą, kad prilaikytų kramtuką. Jie dažnai naudojami ponių žaidimų scenose.
  • Voratinklinis kramtukas: šio tipo kramtukas turi žiedą viduryje ir 4 dirželius, kurie apjuosia galvą, kad sukurtų voratinklį primenantį vaizdą. Jie dažnai naudojami BDSM scenose, susijusiose su surišimu.
  • Atviros burnos kandikliai: naudojami burnai laikyti atidarytai, kad ją nešiojantysis galėtų būti maitinamas arba į burną būtų dedami kiti daiktai. Jie gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų ir skirtingo dizaino, vieni yra pripučiami, kiti reguliuojami ir t. t.


Svarbu nepamiršti, kad BDSM praktikoms reikalingas abipusis sutikimas ir bendravimas, o saugumas yra svarbus aspektas. Prieš naudodami bet kokį burnos plėstuvą, turėtumėte tai aptarti su partneriu, nustatyti ribas ir susitarti dėl saugaus žodžio. Taip pat svarbu žinoti apie riziką, susijusią su burnos plėstuvų naudojimu, ir visada turėti būdą, kaip prireikus greitai pašalinti burnos plėstuvą.