Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Elektrostimuliacijos prietaisai

Naujienlaiškis

Elektrostimuliacijos prietaisai 

Mūsų stimuliuojančios srovės prietaisai išlaisvina visiškai naujus, jaudinančius ir nenusakomus jausmus. Elektroseksas tikrai nepalyginamas su jokia kita erotinių žaidimų forma. Jausmai, kuriuos gali sukelti elektrostimuliacija, yra tiesiog nuostabūs.

12
už puslapį
Rodyti 1 - 12 iš 18 elementų
Rodyti 1 - 12 iš 18 elementų

Mūsų stimuliuojančios srovės prietaisai išlaisvina visiškai naujus, jaudinančius ir nenusakomus jausmus. Elektroseksas tikrai nepalyginamas su jokia kita erotinių žaidimų forma. Jausmai, kuriuos gali sukelti elektrostimuliacija, yra tiesiog nuostabūs.


Kaip veikia elektroseksas?

Elektroseksas, arba erotinė elektrostimuliacija, kilęs iš medicininės fizioterapijos, kuri veikia naudojant stimuliacinę srovę. Ji naudojama, pavyzdžiui, nervų pažeidimo sukeltam skausmui malšinti. A Reikalavimas kuriant gaminį, skirtą elektroseksui, grindžiamas veiksminga ir kartu saugia erogeninių zonų nervų malonaus stimuliavimo sistema. Daugiausia dėmesio skiriama ir aukštos kokybės medžiagoms, ir nepriekaištingam atlikimui. Elektromasažo prietaisas veikia nuolatine žemos įtampos elektros srove, todėl yra visiškai saugus organizmui. Tai susiję su komunikacijos principu, kai pats kūnas naudoja srovės dažnius, kurie nervų takais siunčiami pirmyn ir atgal tarp smegenų, organų ir jutiklių, tokių kaip oda, nosis, akys ir ausys.

Impulsai yra arba neigiami ir sukelia skausmą, arba teigiami. Elektroseksas siunčia impulsus, kurie yra stipresni už jūsų pačių nervinių ląstelių impulsus, todėl jie yra užgožiami aukštesniu impulsu - dilgčiojimui ir teigiamai stimuliacijai visiškai nauju lygiu. Be to, dėl erotinės elektrostimuliacijos išsiskiria paties organizmo laimės hormonai, vadinamieji endorfinai. Erotiniams potyriams elektrostimuliacija taip pat reiškia, kad teigiamas susijaudinimo jausmas apdorojamas greičiau ir todėl patiriamas intensyviau, o skausmui tiesiog nelieka arba - esant dideliam intensyvumui - jo lieka nedaug. Žinovas čia kalba apie dilgčiojantį malonumo skausmą. Elektrostimuliacija naudojama su atitinkamais žaislais visose intymiose srityse. Jūsų vaizduotei ribų nėra!

Ar elektroseksas tinka pradedantiesiems?

Į jaudinančią elektrosekso sritį gali pasinerti net pradedantieji. Čia turite galimybę rinktis iš įvairių rūšių elektrosekso žaisliukų. Taip pat galite įsigyti lengvai naudojamų prietaisų, kurie ypač tinka pradedantiesiems, nes neturi tiek daug funkcijų. Perduodamus elektros impulsus galite patys nuolat reguliuoti. Tai reiškia, kad prie seksualinės elektrostimuliacijos galite artėti lėtai ir palaipsniui.

Taip pat galite gauti informacijos kartu su savo partneriu ir tiesiog kartu išsirinkti tinkamą elektrinių sekso žaisliukų ir priedų rinkinį. Jei neturite jokios patirties, taip pat galite rinktis prietaisą su elektrodų pagalvėlėmis. Leiskite sau pasisemti įkvėpimo iš įvairių gaminių ir leiskitės į labai įdomią erotinės elektrostimuliacijos sritį.

Ar gali būti man pavojingas elektroseksas?

Tai labai pagrįstas klausimas, juk čia kalbame apie elektrą. Pirmiausia turėtumėte žinoti, kad elektrosex žaislai veikia nuolatine elektros srove. Kur kas pavojingesnė yra kintamoji srovė, t. y. srovė iš elektros lizdo. Stimuliuojančios srovės prietaisai ją paverčia nuolatine srove. Tai tampa problemiška tik tada, kai naudojate savo elektrosex žaislą ten, kur jūsų kūnas pats generuoja elektros impulsus, t. y. smegenyse ir širdyje. Ne mažiau svarbu, kad stimuliacinė srovė niekada netektų per gerklę ar gerklas.

Galiausiai svarbiausia pagrindinė taisyklė visada yra ta, kad srovė NIEKADA neturi tekėti per smegenis, širdį ar gerklę! Jei laikysitės šios pagrindinės taisyklės, patirsite saugų ir dilgčiojantį malonumą naudodamiesi elektrostimuliacija.

Ar yra specialių elektroseksui skirtų gaminių vyrams ir moterims?

Prie daugelio elektroseksui skirtų prietaisų galima prijungti įvairius priedus. Čia kartu su partneriu galite nuspręsti, ar tai turėtų būti specialus gaminys vienam iš jūsų, ar norite smagiai leisti laiką kartu. Vyrams skirtame plačiame elektrostimuliacijos gaminių asortimente galite rasti tokių gaminių kaip varpos žiedai, specialūs plėstuvai, analiniai kaiščiai, skaistybės diržai ar varpos narveliai. Kad ir kaip elektrostimuliacija vyrams atrodytų jūsų fantazijoje, čia ją rasite.

Moterims rasite puikių dildžių ir spenelių spaustukų, specialiai sukurtų moterims. Čia yra nuostabių pasirinkimų jums kartu. Išbandykite mūsų pirštines elektrosexui, kad galėtumėte liesti ir intensyviai stimuliuoti kiekvieną savo kūno dalį. Arba galite rinktis lipnius elektrodus, kuriais galima perduoti nuolatinius impulsus. Susikurkite savo asmeninę stimuliacijos srovės sekso patirtį.

Ar galiu derinti elektroseksą su kitais BDSM aksesuarais?

Erotinė elektrostimuliacija suteikia beveik neribotas galimybes derinti ją su kitais BDSM aksesuarais. Galbūt surišite partnerį ant lovos ir pamaloninkite jį mūsų elektro sekso žaisliukais. Stebėkite, kaip jį stimuliuoja impulsai nuo kieto iki minkšto. Jei norite, kad erotiniai potyriai su elektriniu seksu būtų dar labiau jaudinantys, galite partneriui užrišti akis. Tai jūsų bendrus potyrius padarys dar labiau jaudinančius. O gal nuspręsite savo pirmąjį seansą derinti su burnos užkimšimu. Peržiūrėkite mūsų BDSM aksesuarus ir pasisemkite įkvėpimo!