Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Mystim - Elektrostimuliacija

Naujienlaiškis

Mystim - Elektrostimuliacija 

Mystim - "E-Stim" - bausmė arba apdovanojimas. Jūs sprendžiate: Mes privesime jus prie orgazmo ryžių srovės ir e-stimuliatoriaus pagalba. Pasinerkite į užburiantį elektrosekso pasaulį.

12
už puslapį
Rodyti 1 - 12 iš 46 elementų
Rodyti 1 - 12 iš 46 elementų

Mystim, electrosex, electrostimulation, e-stim, electrosex toys.... Ech, kas!?

 

Nesijaudinkite, mes turime atsakymus: Elektra ir seksas yra gana senas reiškinys, tačiau tik dabar sulaukia pelnyto populiarumo. Nenuostabu! Technologijos, žaisliukai ir geismasatžvilgiu šiuo metu išgyvena absoliutų piką, o tai tikrai smagu - ir gali būti tikrai smagu jums visiems!

 

Elektriniai žaidimai, žinoma, gali būti sadomazochistinių praktikų dalis, bet nebūtinai! Ar norite gyventi Elektros miesto centre, ar mėgautis ramesniu pakraščiu, priklauso tik nuo jūsų.

 

Apskritai, jei laikysitės kelių pagrindinių taisyklių, elektroseksas yra nekenksmingas ir beprotiškai jaudinantis akcentas, kurį būtinai turėtumėte išbandyti patys.

 

Kas yra Mystim electrosex?

 

Mystim Elektroseksas paprastai suprantamas kaip malonus elektroninių impulsų įtraukimas į seksualinius veiksmus.

 

Jis taip pat vadinamas elektrostimuliacija, sutrumpintai - e-stimuliacija. Tam skirta techninė įranga kompleksiškai vadinama e-stimuliacijos žaislais arba e-stimuliacijos prietaisais - apie svarbiausius skirtumus pakalbėsime po akimirkos.

 

Terminas " elektroseksas" reiškia plačią ir jaudinančią sritį, kuri gali apimti nuo švelnios preliudijos iki intensyvaus įsiskverbimo ir ilgos kulminacijos.

 

Kitaip tariant, nuo švelnaus iki stipraus ir nuo stimuliuojančio iki jaudinančio.

 

Šiuo nepakartojamu dilgčiojančiu pojūčiu, galinčiu į ekstazę panardinti visą kūną, galima mėgautis vienam arba dviese - arba trise ... ;-)

 

Kaip veikia Mystim elektroseksas?

 

Mūsų kūne yra daug jautrių nervų galūnėlių ir takų, kurie perduoda informaciją, pavyzdžiui, apie prisilietimą, į smegenis. O šiam informacijos apsikeitimui mūsų kūnas net pats nuolat siunčia elektros impulsus. Nes: smūgis į odą, švelnus glostymas ir, žinoma, taip pat bučinys ar seksas, mūsų kūnas "nervų galūnėlių prisilietimą" paverčia elektriniu impulsu, kurį siunčia į smegenis kaip stimuliaciją. Taigi prisilietimas visada yra "netiesioginis" elektros impulsas kūne.

Išmanusis nešvankus pokalbis: " E-Stim" prietaisai ir elektroseksualiniai žaislai kalba mūsų kūno kalba: nereikalaudami vertimo, elektrinis impulsas sklinda tiesiai į smegenis! ... ... ir mus taip sujaudina, kad išsiskiria daugybė endorfinų.

 

Ypač daug jautrių nervų galūnėlių yra lytinių organų srityje, kurios čia laukia kaip didelė žaidimų aikštelė siautėjantiems e-stimuliaciniams impulsams .

 

Kad šis kūną stimuliuojantis bendravimas vyktų, turime vienu metu paliesti teigiamą ir neigiamą polių, kad per mus galėtų tekėti elektra - o būtent tarp elektros polių ir vyksta magija!

 

Tam yra daug įdomių galimybių: Žaislai su dviem integruotais laidžiais paviršiais, žaislai su vienu laidžiu paviršiumi ir lipniu elektrodu kaip priešingu poliumi, e-stimuliacijos prietaisai su dviem ar daugiau elektrodų ir žaislai, kuriuos galima pritvirtinti tiksliai erogeninėse zonose ir ant jų, ir daugybė kitų.

 

Vaizduotei ribų nėra - bent jau dėl technologijų!

 

Techninė įranga: E-Stim prietaisas arba E-Stim žaislas

 

Plačią e. žaisliukų sritį galima suskirstyti į dvi pagrindines kategorijas, be to, yra daug subtilių skirtumų: Pirma, yra universalūs "E-Stim įrenginiai", prie kurių galima prijungti daugybę žaislų, elektrodų ir t. t., ir savarankiškai veikiantys"žaislai su įmontuotu E-Stim".

 

 • E-Stim įrenginys: Šie išmanieji valdymo centrai yra tarsi komandiniai tiltai visoms dilgčiojančioms išvykoms į begalines elektros sekso platybes ir gelmes! Seksualinei fantazijai nėra jokių ribų, kai reguliuojate valdymą nuo švelnaus iki stipraus, nuo pastovaus iki ritmingo, nuo pulsuojančio iki stumiančio. Nesvarbu, ar klasikinis, ar modernus: Mūsų elektroninio sekso prietaisai gali būti skaitmeniniai ir analoginiai.
 • Prijungta: Kokį e-stimuliacijos žaisliukąprijungsite, sprendžia situacija, noras arba kiekvienas asmuo pats sau: Yra dildžių, analinių kaiščių, varpos narvų, skaistybės diržų, pirštinių, meilės kamuoliukų ar elektrodų visiškai individualiems ir stimuliuojantiems e-stimuliacijos seansams.
 • Dviejų kanalų prietaisai, pavyzdžiui, MEO "SexBox", " Tension Lover " arba " Pure Vibes", taip pat gali tiekti du žaislus arba elektrodų poras vienu metu ir suteikti dvigubą (poros) malonumą! Dzeusas tarp e-stimuliacijos prietaisų yra "Cluster Buster". Jis gali šaudyti žaibais į begalinį skaičių žaislų, o aštuoni nepriklausomi ir individualiai reguliuojami kanalai katapultuoja absoliučiai visus į elektroninio sekso olimpą. Ir jis netgi turi nuotolinio valdymo pultelį.
 • Sekso žaislai su įmontuotu E-Stim: E-Stim to go (crazy!). Nes su "E-Stim" vibratoriais, turinčiais savo impulsų generatorių ir laidžius paviršius, gausite tiek pat dilgčiojimo, bet mažiau aparatūros. E-intensyvumas lengvai reguliuojamas įvairiais iš anksto užprogramuotais pamėgdžiojimo režimais. Lengvas būdas pradėti, kad vienu mygtuko paspaudimu save ir kitus paverstumėte elektrosekso gerbėjais - švelniai arba greitai ir intensyviai.

 

Įjunkite: patarimai, kaip pradėti

 

Rekomenduojame pirmiausia susipažinti su stimuliavimo srovės prietaisu "už kūno ribų". Geriausias būdas tai padaryti - prieš tai šiek tiek paeksperimentuoti su el. žaisliuku rankoje:

 

 1. Elektros sekso žaisliuką arba žaisliuką, prijungtą prie e. stimuliacijos prietaiso, laikykite abiem rankomis - taip, kad abu poliai / laidieji paviršiai liestųsi su oda.
 2. Tik(!) dabar įjunkite srovę ir (arba) el. stimuliacijos prietaisą. Nesijaudinkite, el. žaislai ir el. stimuliacijos prietaisai automatiškai įsijungia nedideliu intensyvumu.
 3. Susipažinkite su impulsais ir dirgikliais rankomis ir išbandykite skirtingus intensyvumus.

 

Tačiau būkite atsargūs: srovė tolygiai pasiskirsto ant delnų ir apskritai, kai oda liečiasi visu paviršiumi. Jei abu polius paliesite tik dviem pirštų galiukais, tekanti srovė susikoncentruos dviejuose mažuose plotuose (pirštų galiukuose) ir staiga taps intensyvesnė.

 

Taigi neišsigąskite ir, jei įmanoma, venkite to!

 

Priedai pažengusiems naudotojams: lubrikantai, žaisliukai ir kt

 

Jei apie elektroseksą žinote šiek tiek daugiau, niekas jūsų nešokiruos... Tačiau norėtume jus supažindinti su keliais labai jausmingais, naudingais ir galbūt dar gana nežinomais dalykėliais.

Daugiau voltų makštyje ir dilgčiojančios e. erekcijos...:-)

 

 • "Electrosex" lubrikantai: Įsitikinkite, kad naudojate e-stimuliacijai optimizuotus lubrikantus, suderinamus su jūsų žaislais, prezervatyvais ir laidumu. Taip, yra toks dalykas: specialūs lubrikantai - pavyzdžiui, "Aquameo" arba "E-Shock" - kurie ne tik sklandžiai slysta, bet ir praleidžia elektrą.
 • Vyrui: varpos kilpos Apskritai smagios, tačiau su "E-Stim" jos taip neįtikėtinai stimuliuoja, kad daugiau niekada nenorėsite ištraukti varpos iš kilpos. Tiesiog užsidėkite ją, įtempkite, atsukite ir pasidarykite.
 • Paklusniems vyrams: elektriniai varpos narveliai Su jais nepaklusnūs berniukai tampa labai geri, o geros mergaitės mėgsta būti nepaklusnios. Penio narveliai su e-stimuliatoriumi ne tik kontroliuoja varpą, bet ir lepina ją elektros impulsais, kol laukia laisvė - nuo saldaus iki pikto ...
 • Moteriai: meilės kamuoliukai Jie leidžia giliai įsiskverbti į makštį, kuri stimuliuoja kiekvienu mažiausiu judesiu. Malonumo centras ir dubens dugnas, kurį optimaliai treniruoja meilės kamuoliukai, patiria malonumą. Ypač kai švelnūs elektros smūgiai stimuliuoja makšties sieneles ir aplinkinius raumenis.
 • Jam ir jai: zondai Yra įvairių formų zondų, kuriais galima tyrinėti ir pamaloninti įvairias vietas. Jie lengvi, patogūs, suteikia daug judėjimo laisvės ir perduoda el. stimuliacijos impulsus tiksliai ten, kur reikia.

 

Ar stimuliuojanti srovė yra pavojinga ar kenksminga sveikatai?

 

Iš esmės el. žaisliukų stimuliavimo srovė nėra pavojinga, jei juos naudojate tinkamai pagal instrukcijas ir jų nekeičiate. Kad būtų užtikrintas kuo didesnis saugumas, būtina laikytis šių taisyklių:

 

 • Svarbiausia taisyklė: niekada nenaudokite "E-Stim" aukščiau juosmens. Bet kokia kaina venkite širdies, kaklo ir smegenų sričių! Svarbiausia šios taisyklės išimtis: spenelių spaustukai! Pavyzdžiui, mūsų dvipoliai spenelių spaustukai.
 • Kiti draudimai: E-stimuliatorius su širdies yda ar širdies stimuliatoriumi be gydytojo konsultacijos, e-stimuliatorius nėštumo metu, e-stimuliatorius, susijęs su degiais daiktais / skysčiais.

Kaip galiu tai kontroliuoti?

 

Elektra visada ieško trumpiausio kelio tarp dviejų polių.
Pagal šią taisyklę visada galima patikrinti, ar srovė neteka per vieną iš trijų draudžiamų sričių - smegenis, širdį ar gerklę.

Išankstiniai nusistatymai išjungti: Elektroseksas yra SM? Ar galiu naudoti stimuliavimo srovę savo vergui bausti? Kas yra BDSM bausmė arba bausmė Sub.

 

Nebūtinai, bet, žinoma, galima! Ir, tiesą sakant, būkime atviri: be SM ir BDSM scenos pionierių dvasios, elektroseko Mystim technologijos, Mystim elektroseko žaisliukai ir augantis smalsumas dėl voltų miegamajame tikriausiai vis dar būtų pirmosios elektros lemputės lygio.

Taigi, elektrosexas tikrai gali būti SM - bet jis taip pat gali būti beveik viskas, kas jums patinka.

 

Aukštos kokybės ir labai skirtingų Mystim elektrosex žaisliukų įvairovė rodo, kad, be intensyvių kulminacijų, elektrosexą "išvaizdų" daro ir švelnesni garsai, ilgalaikė stimuliacija bei ilgalaikis poveikis, pavyzdžiui, gerai treniruojami dubens dugno raumenys.

 

Bet, kaip jau sakiau: ribos tarp dilgčiojančios Mystim preliudijos ir pulsuojančių Mystim bausmių yra ne tik skystos, bet ir be galo reguliuojamos naudojant gerus žaislus ;-)Norite pigiai įsigyti Mystim gaminįEuropoje, pavyzdžiui, Vokietijoje, Šveicarijoje, Italijoje, Liuksemburge ar Austrijoje? Tuomet Mystim parduotuvė yra jums tinkama vieta. Mūsų Mystim internetinė parduotuvė pristato Mystim gaminius ne tik visoje Europoje, bet ir visame pasaulyje, per trumpiausią įmanomą laiką ir, žinoma, diskretiškai supakuotus.