Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Bičai, flogger ir irklai

Naujienlaiškis

Bičai, flogger ir irklai 

Impact Play tai būdas patirti įvairius fizinius pojūčius - nuo švelnaus masažo iki aštraus įgėlimo ar smūgio. Kai kurie žmonės mano, kad Impact Play sukeliamas endorfinų antplūdis yra malonus ir net sukelia priklausomybę. Kai kuriems žmonėms Impact Play - tai būdas savanoriškai ir kontroliuojamai ištirti apsikeitimą galia. Dominuojančiam partner...

Impact Play tai būdas patirti įvairius fizinius pojūčius - nuo švelnaus masažo iki aštraus įgėlimo ar smūgio. Kai kurie žmonės mano, kad Impact Play sukeliamas endorfinų antplūdis yra malonus ir net sukelia priklausomybę. Kai kuriems žmonėms Impact Play - tai būdas savanoriškai ir kontroliuojamai ištirti apsikeitimą galia. Dominuojančiam partneriui gali patikti kontrolės jausmas, kurį suteikia pliaukštelėjimas, o nuolankiam partneriui - kontrolės atsisakymo jausmas. Impact Play taip pat gali būti būdas sumažinti įtampą ar stresą tiek fiziškai, tiek emociškai. Pliaukštelėjimas gali išlaisvinti ir suteikti atsipalaidavimo bei palengvėjimo jausmą. Kai kurioms poroms Impact Play gali būti būdas pagilinti emocinius ir fizinius santykius. Pasitikėjimas, kurio reikalauja Impact Play, gali sukurti intymumo ir artumo jausmą tarp partnerių. Galiausiai yra tokių, kuriems tiesiog smalsu susipažinti su Impact Play ir kurie nori jį ištirti kaip savo seksualinių tyrinėjimų ir saviraiškos dalį.

Daugiau

Subkategorijos

  • Mūsų nuostabūs BDSM aksesuarai iš karto suteikia dominavimo, galios ir kontrolės jausmą. Nesvarbu, ar tai būtų paprastas bičas, katės ir devynių uodegos, ar rankų darbo floggerkurie populiarūs dėl savo simbolikos ir poveikio. Taigi, kai kalbama apie griežtą drausmę ar bausmę, mūsų bičai ir spragilai yra flogger yra būtent tas tinkamas pasirinkimas.

  • Daugelis mūsų klientų renkasi šlepečių su paddle bDSM (vergovė, disciplina, paklusnumas ir mazochizmas). BDSM seansuose arba pliaukštelėjimuose dažnai naudojami plaktukai, nes jie gali suteikti stiprų, intensyvų pojūtį, nesukeldami rimtų sužalojimų. Yra įvairių rūšių irklai: BDSM mediniai, odiniai ir guminiai. Kai kurie irklai taip pat turi skirtingas tekstūras ar formas, pavyzdžiui, širdies formą, kad sustiprintų pojūtį. Kai kurie taip pat turi paddle turi angas ar plyšius, kurie gali dar labiau sustiprinti pojūtį. Irklo pasirinkimas yra asmeninių pageidavimų reikalas, todėl geriausia eksperimentuoti, kad išsiaiškintumėte, kas jums patinka.

  • Mūsų klavišai gerai laikosi rankoje, gerai atrodo ir, žinoma, yra pagaminti iš natūralios odos.

  • Kai reikia griežtos drausmės, mūsų BDSM žirgai ir lazdos yra tinkamas pasirinkimas. Mūsų bausmės įrankius vertina ir spankingo profesionalai, ir pradedantieji, nes vos paėmus į rankas žagrę ar lazdą iškart apima dominavimo, galios ir kontrolės jausmas. Pradedant paprastesniais BDSM žirgais, baigiant dresūros žirgais ir rankų darbo plakimo įrankiais, kurie populiarūs dėl savo simbolikos ir poveikio, jie dažnai yra pirmoji BDSM pradedančiojo spankingo priemonė, į kurią jis investuoja.

SM bičas, flogger & paddle | Pirkite BDSM bičus ir plaktukus internetu | MEO

 

MEO bičai ir kiti mokymo įrankiai kaip mokymo priemonės: Mūsų bičių parduotuvėje rasite didelį BDSM skirtų plakimo priemonių pasirinkimą. Tai irklai, daugiasiūliai odiniai bičai (vadinamieji floggeriai), visų rūšių įvairaus dizaino, ilgio ir klasikinių spalvų diržiniai bičai. Taip pat SM žaislai, pvz slapperTawse, bulių bičas ir nendrė, taip pat yra populiarūs patyrusių BDSM mėgėjų poveikio įrankiai, kurių poveikis gali būti nuo švelnaus iki kieto. Tačiau dauguma mūsų klientų naudoja supaprastintą terminą "SM bičas" ir visi žinantys žino, ką tai reiškia.

BDSM santykiuose bičių naudojimas gali būti svarbi seanso dalis. Bičai gali sukelti skausmą, kuris kai kuriems žmonėms yra pageidaujamas dinamikos elementas. Jie taip pat gali būti naudojami siekiant išreikšti paklusnumo arba dominavimo jausmą.

Svarbu, kad tiek bičą naudojantis, tiek jį gaunantis asmuo nustatytų aiškias ir nedviprasmiškas ribas ir bendrautų tarpusavyje. Prieš pradedant užsiėmimą dalyviai turėtų pasikalbėti apie savo ribas ir lūkesčius ir įsitikinti, kad jie supranta ir gerbia vienas kitą. Šias ribas taip pat reikėtų pakartotinai peržiūrėti žaidimo metu, kad niekas netyčia nebūtų sužeistas.

Taip pat svarbu, kad bičą naudojantis asmuo būtų saugus ir kompetentingas naudoti šią priemonę. Netinkamai naudojami bičai gali būti pavojingi, todėl svarbu, kad juos naudojantis asmuo žinotų, kaip juos naudoti saugiai ir efektyviai.

Taip pat svarbu suprasti, kad bičų ir kitų priemonių naudojimas BDSM santykiuose tinka ar yra pageidautinas ne visiems. Kiekvienas turi skirtingas ribas ir pageidavimus, todėl svarbu juos gerbti ir priimti.

Yra įvairių rūšių bičių, kurie gali būti naudojami BDSM santykiuose, ir kiekvienas iš jų turi savitų savybių ir naudojimo būdų. Štai keletas labiausiai paplitusių bičių tipų:

Bullwhip:

Bullwhip - tai ilgas, lankstus bičas, kuris iš pradžių buvo sukurtas naudoti rančose ir fermose. Jis turi ilgą rankeną ir trumpą, storą bato galiuką, kuris greitai ir galingai svyruoja ore, o pataikęs į taikinį garsiai trakšteli. Bičus nėra lengva įvaldyti, o norint juos naudoti saugiai ir veiksmingai, reikia daug praktikos ir įgūdžių.

Flogger:

Ein flogger tai bičas su keliomis prie rankenos pritvirtintomis virvėmis arba dirželiais. Sruogos gali būti pagamintos iš odos, audinio ar kitų medžiagų. flogger floggeriai gali būti lengvi arba sunkūs ir sukelti įvairaus stiprumo skausmą, priklausomai nuo virvių storio ir ilgio. Paprastai juos lengviau valdyti nei plaktukus, todėl jie tinka pradedantiesiems.

Plaktukai:

Plaktukas - tai plokščias, platus plaktukas, paprastai pagamintas iš odos arba medžio. Irklai paprastai suduoda stiprų, skausmingą smūgį, kuris pataiko į didesnį kūno plotą nei bičas su antgaliu. Jais galima išreikšti paklusnumo arba dominavimo jausmą.

Lazda:

Lazda - tai ilga, plona lazda, paprastai pagaminta iš odos, medžio arba stiklo pluošto. Lazda suduoda aštrų, skausmingą smūgį, kuris pataiko į mažesnį kūno plotą nei plaktukas. Jos gali būti naudojamos norint išreikšti paklusnumo arba dominavimo jausmą.

Vienagalvis batas:

Vienagalvis batas turi tik vieną rykštę, paprastai pagamintą iš odos arba virvės, ir suduoda aštrų, skausmingą smūgį.