Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

BDSM svarmenys

Naujienlaiškis

BDSM svarmenys 

Įprasta jums per daug nuobodu? Ar norėtumėte šiek tiek daugiau? Tada turėtumėte išbandyti mūsų svarmenis, kuriuos galite pritvirtinti prie spenelių spaustukų, kamuoliukų, varpos ar sėklidžių.

Rodyti 1 - 6 iš 6 elementų
Rodyti 1 - 6 iš 6 elementų

Sėklidžių, varpos, lytinių organų ir spenelių svarmenys - tai sekso žaislai, kuriuos galima pritvirtinti prie įvairių kūno dalių, kad būtų sukurtas tempimo pojūtis arba padidintas svoris, siekiant padidinti stimuliaciją seksualinės veiklos metu. Šie svarmenys būna įvairių formų, dydžių ir medžiagų, įskaitant metalą, silikoną, odą ir kt.

Štai keletas dažniausiai naudojamų skirtingoms kūno dalims skirtų svarmenų tipų:


Tiek moterys, tiek vyrai naudoja tokio tipo svarmenis dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui, norėdami padidinti seksualinį malonumą, ištirti naujus pojūčius arba BDSM. Kai kurie žmonės šiuos svarmenis taip pat naudoja kūno modifikavimui ar laikinam padidinimui, tačiau svarbu žinoti, kad ši praktika turėtų būti atliekama atsargiai ir rūpestingai, o naudotojai visada turėtų laikytis gamintojo nurodymų ir naudoti tinkamas higienos priemones. Taip pat svarbu, kad svarmenys niekada nebūtų naudojami taip, kad sukeltų diskomfortą ar skausmą.