Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Analiniai kištukai

Naujienlaiškis

Analiniai kištukai 

Mėgaukitės analiniais orgazmais solo arba dviese su analiniu kaiščiu. Patirkite nuostabius pojūčius kaip niekada anksčiau su butt plug giliai viduje.

12
už puslapį
Rodyti 1 - 12 iš 256 elementų
Rodyti 1 - 12 iš 256 elementų

Kas iš tikrųjų yra butt plug arba analinis kištukas?

 

Kas yra analinis kištukas? Analinis kaištis (taip pat: analinis kaištis, butt plug arba analinis kištukas) - tai tam tikros rūšies dildo, skirtas naudoti analiniu būdu. Kitaip tariant, analinis dildo. Šiam tikslui butt plug yra suapvalintas viename gale ir kūgio formos, kad būtų lengviau įkišti. Be to, kitas galas yra pakankamai storas, kad analinis kaištis laikytųsi savo vietoje ir neleistų netyčia jo įkišti iki galo. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti nesuskaičiuojamos daugybės formų, spalvų ir medžiagų analinių kaiščių! Analinis kaištis su vibracija arba butt plug be vibracijos naudojamas grynai stimuliacijai arba pasiruošti analiniam lytiniam aktui. Analinis kištukas su vibratoriumi dažnai naudojamas vienas per solo seksą. Ypač populiarūs analiniai kaiščiai, pagaminti iš elastingų medžiagų, pavyzdžiui, želė arba silikono. Užpakaliuko kištukai būna įvairių dydžių. Pradėkite nuo mažesnio dydžio ir laikui bėgant didinkite dydį, priklausomai nuo to, kaip jums patinka. Čia galite tiesiogiai butt plug tiesiogiai užsisakyti. Butt plug tinka tiek moterims, tiek homoseksualiems ir heteroseksualiems vyrams, kitaip tariant, visiems, kam įdomu.

 

Užpakaliniai kištukai priklauso Top 10 sekso žaislų erotinių užsakomųjų siuntų versle

 

butt plug ypač gerai tinka pasiruošti neskausmingam analiniam lytiniam aktui. Jie įkišami su trupučiu lubrikanto arba lubrikanto ir paliekami vietoje, kad atsipalaiduotų ir išsitemptų tiesiosios žarnos raumenys. Jausmas būti taip visiškai užpildytam butt plug patinka kiekvienam vyrui ir kiekvienai moteriai.

 

Kaip tinkamai naudoti butt plug?

 

butt plug ne tik švelniai ištempia išangę, bet ir stimuliuoja jautrias jos nervų galūnėles. Norėdami neskausmingai įkišti analinį kaištį, pirmiausia turėtumėte sudrėkinti kaištį ir išangę lubrikantu, pavyzdžiui, " Aquameo". Mūsų "Extremeo" tiesiosios žarnos atpalaiduojamasis purškalas padeda neskausmingai įkišti kištuką. Kaip įkišite analinį sekso žaisliuką, žinoma, priklauso nuo jūsų. Tačiau yra trys padėtys, kurios gali palengvinti analinio kaiščio įvedimą. Arba pasilenkite į priekį ant keturių, kad partneris galėtų įkišti butt plug į burną. Padėkite po užpakaliu pagalvę arba ASS UP meilės pagalvėlę , atsigulkite ant nugaros ir išskėskite kojas arba pritūpkite virš kaiščio ir leiskite jam įlįsti. Greitai pastebėsite, kuri iš šių trijų padėčių jums geriausiai tinka analiniam kaiščiui įkišti.

 

Kaip veikia seksas su analiniu kaiščiu?

 

Daugeliui moterų ir vyrų ypač jaudinantis yra visiškas "užpildymas" analiniu kaiščiu. Jį galima įkišti likus šiek tiek laiko iki sekso ir taip itin stimuliuoti preliudijos metu. Butt plug (priklausomai nuo to, ar tai mažas butt plug, didelis butt plug, ar labai didelis butt plug) be jokių problemų galite nešioti nuo 30 minučių iki kelių valandų.

 

butt plug kad ištemptų - ribinė patirtis su butt plug

 

Kaištis yra nuostabus sekso žaislas, kuris taip pat puikiai tinka analiniam tempimui. Kiekviena moteris ir kiekvienas vyras tikrai turėtų išbandyti tempimo kištuką butt plug. Mes tiekiame įvairių dizainų, dydžių ir medžiagų tempimo analinius kaiščius. Galite net pasirinkti butt plug su anga giliems įnagiams. Tiesiog išbandykite mūsų analinius tempimo žiedus arba sėkmingą analinį tempimo kaištį Ass Grommet.

 

butt plug Parduotuvė - pirkti analinius kaiščius internetu

 

Užsisakykite butt plug internetu. Čia, mūsų sekso prekių parduotuvėje, rasite didelį pasirinkimą. Didžiąją dalį savo analinių ir analinių kaiščių pristatome per 1-2 dienas, diskretiškai ir saugiai supakuotus.

 

Analinis kaištis: kaip veikia seksas su analiniu kaiščiu

 

Norėdami sustiprinti orgazmą per butt plug, analinį sekso žaisliuką taip pat galite įsigyti su integruota vibracija .

 

butt plug pradedantiesiems ...

 

Analinis kaištis pradedantiesiems ? Nieko negali būti paprasčiau! Turime didelį pasirinkimą nuo modelio labai mažo butt plug pirmą kartą iki butt plug rinkinio, su kuriuo galite mokytis analinio sekso arba didelių analinių kaiščių.

 

o gal norėtumėte tikrai didelio butt plug ar analinio kaiščio ...

 

Tikrai didelis butt plug yra iššūkis. Tačiau MEO tikrai rasite viską, kas padės įgyvendinti šią svajonę.

 

butt plug vyrams ...

 

Ypač vyrai analinį lytinį aktą patiria kaip ypač intensyvų dėl tikslingos prostatos stimuliacijos. Šiam tikslui MEO taip pat siūlo įvairių sekso žaisliukų, skirtų prostatos stimuliacijai. Užpakaliniai kištukai taip pat gali būti suformuoti taip, kad specialios formos veiktų tiesiogiai prostatą ir sukeltų vadinamuosius "bekontakčius orgazmus". Kitu atveju analiniai kaiščiai taip pat populiarūs grynai analinei stimuliacijai (net ir ilgą laiką). Jie taip pat gali stimuliuoti vyro P tašką mylėjimosi metu ir taip užtikrinti labai, labai kietą ir ilgalaikę erekciją!

 

Ir dar šis tas: užrakinamas butt plug su užraktu

 

Užrakinamas analinis kaištis su užraktu arba net butt plug su elektroniniu laiko užraktu MEOBOND leidžia įgyvendinti savo analinės nekaltybės fantazijas. Jei norite išbandyti užrakinamą analinį kaištį bondage ar BDSM, mūsų ANAL MASTER bus puikus pasirinkimas.

 

Patarimai ir gudrybės apie analinius žaislus

 

Svarbus patarimas, kad analiniai žaisliukai, kaiščiai ir analinis seksas taptų teigiama patirtimi, yra laikas, atsipalaidavimas ir mūsų genialusanalinis purškiklis EXTREMEO!

 

Analinis seksas arba geros analinių kaiščių alternatyvos vyrams

 

Tiesiog išbandykite dvigubą vibratorių ypač intensyviam įsiskverbimui arba vadinamąjį prostatos kištuką (taip pat analplug man), arba mūsų aukštos kokybės užpakaliuko kištuko variantus: Metalinis analinis kaištis arba nerūdijančio plieno analinis kaištis. Jei nesate tikri, ar jums reikia didelio, ar mažo analinio sekso kaiščio, rekomenduojame mūsų analinių kaiščių rinkinį už nedidelę pradinę kainą mūsų analinių kaiščių parduotuvėje. Žinoma, puiki alternatyva gali būti pripučiamas analinis kaištis butt plug. Galite patys nuspręsti, kuris dydis jums puikiai tinka. Galite patys nuspręsti, kuris dydis jums puikiai tinka.