Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

DEEP'R - Analinis giluminis mokymas

Naujienlaiškis

DEEP'R - Analinis giluminis mokymas 

Ypač lanksti ilgų DEEP'R dildžių medžiaga suteikia daugybę kūrybiškų galimybių giliai analinei treniruotei atlikti tiek vienam, tiek su partneriu. Mėgaukitės ypatingai užpildančiu, tempiančiu malonumu ir giliai savyje jauskite centimetras po centimetro didelius DEEP'R dildus.

12
už puslapį
Rodyti 1 - 12 iš 14 elementų
Rodyti 1 - 12 iš 14 elementų

Tiesiog didžiulis ir visiškai netinkamas pradedantiesiems. Nesvarbu, ar norite mėgautis dideliu DEEP'R dildo vieni, ar su partneriu - pasiruoškite tikram iššūkiui!

 

Ypač lanksti ilgų DEEP'R dildo medžiaga suteikia plačias kūrybines galimybes tiek vienam, tiek su partneriu. Mėgaukitės itin užpildančiu, tempiančiu malonumu ir giliai savyje jauskite centimetras po centimetro didelius DEEP'R dildus.

 

Kuo ypatingi dideli DEEP'R dildo, skirti giluminiams analiniams mokymams?

 

MEO žino, ko reikia alkanai skylutei: ypatingo ilgio, didelio skersmens, neįprastos tekstūros ir įtikinančios medžiagos, kuri yra pakankamai tvirta ir kartu lanksti, kad giliai savyje jaustumėte ją būtent tose vietose, kur reikia! Šis ypač ilgas DEEP'R dildo visiškai jus užpildys ir užtikrins intensyvų pasitenkinimą. Jus įtikins ne tik šio dildo dydis, bet ir ypatingas dizainas, kuris suteiks nepamirštamų akimirkų. Išbandykite DEEP'R dildo, jei išdrįsite!

 

Kaip naudoti didelį DEEP'R dildo giliai analinei treniruotei?

 

Dėl ilgio ir apimties iš pradžių gali būti sunku įkišti didelį DEEP'R dildo. Neskubėkite, eikite lėtai ir pasirinkite tokią padėtį, kad galėtumėte ištiesti kūną. Atsigulkite ant nugaros, po užpakaliu pasidėję mūsų ASS UP pagalvę, o kojas pakelkite ir išskėskite. ASS UP pagalvė suteiks jūsų kūnui stabilią ir patogią atramą net ir įtemptose padėtyse. Tvirta ASS UP pagalvė taip pat neleis Jums nugrimzti į lovą ir palengvins daugelį kitų sekso ir solo sekso pozų. Tikrai rekomenduojame "apšilti" su mažesniu dildo, o tada pereiti prie didelio DEEP'R dildo.

 

Kokį lubrikantą naudoti su šiuo dideliu DEEP'R dildo, norint atlikti gilų analinį mokymą?

 

Jei planuojate naudoti didelį DEEP'R dildo, rekomenduojame mūsų analinio sekso lubrikantą FUCKSLUT Tai silikono pagrindo lubrikantas, kuris yra kaip joks kitas lubrikantas. Dėl FUCKSLUT naudojimasis didžiuoju DEEP'R dildo tampa neskausmingu, bet kvapą gniaužiančiu malonumu. Bet kuriuo atveju taip pat patartume naudoti mūsų purškiklį EXTREMEO. Šis purškalas yra puikus pasirinkimas tiek analinio sekso pradedančiajam, tiek patyrusiam didelių dildžių gerbėjui. EXTREMEO yra specialus produktas, skirtas analiniam seksui ir analiniam tempimui. Dėl specialaus veikliųjų medžiagų derinio šis purškiklis užtikrina, kad net labai didelius DEEP'R dildo būtų galima lengviau įvesti. Ypatingas EXTREMEO poveikis skatina lengvą įsiskverbimą ir taip lemia atsipalaidavimą bei aistringą malonumą. Tai analinis purškalas, kuris per trumpą laiką prižiūri odą ir atpalaiduoja išangę. Purškalas veikia neprarandant pojūčio, sumažina skausmingą sfinkterio jautrumą ir padeda pasiekti nevaržomą analinį seksą!

 

Didelio DEEP'R dildo medžiaga ir priežiūra:

 

Šis didelis XL dildo iš serijos DEEP'R pagamintas iš aukštos kokybės PVC. Medžiaga yra labai lanksti ir slidi. Mūsų naudojama medžiaga taip pat yra labai stabili, todėl jūsų DEEP'R dildo tarnaus ilgai. Ypač ilgą DEEP'R dildo galite valyti švelniu muilu ir vandeniu. Kad užtikrintumėte kruopščią higieną, taip pat rekomenduojame reguliariai naudoti mūsų purškiklį VERYCLEAN.

 

Verta žinoti: