Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Elektrostimuliacija

Naujienlaiškis

Elektrostimuliacija 

Elektroseksas nuo švelnaus iki kieto: Elektrosekso metu visos galimos kūno zonos intensyviai stimuliuojamos stimuliuojančia srove arba elektrostimuliacija. Tai jaudinantis jausmas, kurį norėsite patirti vėl ir vėl.

Subkategorijos

 • Ši stebuklinga seksualinės elektrostimuliacijos lazdelė, vadinama Violet Wand, siunčia tūkstančius mažyčių blyksnių iš švytinčio stiklo antgalio į recipiento odą. Priklausomai nuo to, kokio stiprumo Violet Wand nustatomas ir koks priedas naudojamas, kiekvienas atskiras blyksnis jaučiamas kaip švelnus dilgčiojimas arba piktas dilgčiojimas. Tai suteikia stimuliaciją nuo švelnios iki skausmingos, kartu su įspūdingais ir galbūt net gąsdinančiais vizualiniais efektais.

 • Patirkite intensyvią elektrostimuliaciją su produktais iš E-Stim Systemselektrosex ekspertų. Atraskite aukštos kokybės elektrostimuliacijos prietaisus, tinkančius visų lygių patyrusiems, kartu su ekspertų patarimais ir saugiu pristatymu.

 • Didelį dėmesį skiriant dizainui, technologijoms ir naudotojo patirčiai, produktai iš ElectraStim gaminiai siūlo unikalų malonumo ir našumo derinį, kuris patinka ir pradedantiesiems, ir patyrusiems naudotojams. Gaminių asortimentas apima nuo pradinio lygio rinkinių iki sudėtingų prietaisų, visi jie kruopščiai suprojektuoti taip, kad užtikrintų saugią, malonią ir veiksmingą patirtį.

 • Mystim - "E-Stim" - bausmė arba apdovanojimas. Jūs sprendžiate: Mes privesime jus prie orgazmo ryžių srovės ir e-stimuliatoriaus pagalba. Pasinerkite į užburiantį elektrosekso pasaulį.

 • Mūsų stimuliuojančios srovės prietaisai išlaisvina visiškai naujus, jaudinančius ir nenusakomus jausmus. Elektroseksas tikrai nepalyginamas su jokia kita erotinių žaidimų forma. Jausmai, kuriuos gali sukelti elektrostimuliacija, yra tiesiog nuostabūs.

 • Sveiki atvykę į MEO parduotuvę, jūsų analinės elektrostimuliacijos ekspertus! Kategorijoje "Analinė elektrostimuliacija" siūlome platų produktų pasirinkimą, kuris padės jums įgyvendinti savo fantazijas ir patirti nepakartojamų bei jaudinančių įspūdžių. Pasinerkime į žavų analinės elektrostimuliacijos pasaulį kartu ir atraskime daugybę galimybių.

 • Viskas varpos ir sėklidžių elektrostimuliacijai - nuo švelnaus iki kieto. Su mūsų stimuliuojančiu srovės penio žiedu, elektriniu sėklidžių žiedu arba "E-Stim" Humbler iki orgazmo.

 • Mūsų spaustukai, spaustukai ir čiulptukai stimuliuoja spenelius elektrostimuliacija - nuo švelnių iki kietų. Stimuliuojanti srovė dar niekada nebuvo tokia raguota ....

 • BDSM elektrostimuliacijos pasaulyje pažangios technologijos dera su intymiais eksperimentais. Tai erotinis nuotykis, kuriame įvairūs pojūčiai sukeliami elektrostimuliacija. Tai gali būti malonus dilgčiojimo pojūtis, pulsuojanti vibracija arba intensyvūs smūgiai, apimantys platų seksualinių pojūčių spektrą. BDSM elektrostimuliacija leidžia eksperimentuoti su elektros srovės intensyvumu ir taip reguliuoti pojūčių intensyvumą ir gylį.

 • Sveiki atvykę į erotinės elektrostimuliacijos pasaulį - čia, MEO parduotuvėje, rasite viską, ko trokšta jūsų širdis. Kategorijoje "Erotinės elektrostimuliacijos reikmenys" surinkome daugybę būtinų priedų, kad galėtumėte saugiai, patogiai ir su didžiausiu malonumu patirti elektrinančius nuotykius.

 • Sveiki atvykę į žavų vaginalinės elektrostimuliacijos pasaulį - jaudinančią seksualinės stimuliacijos sritį, kurioje galite patirti visiškai naujų ir unikalių pojūčių. Jei ieškote intensyvaus ir įvairaus pasitenkinimo būdo, vaginalinė elektrostimuliacija gali būti kaip tik jums.

"E-stim" - tai elektroseksas su orgazmo garantija

 

Taigi jus domina E-Stim. Tai puiku. Jūs patekote į tinkamą MEO vietą.

 

E-stim reiškia elektrostimuliaciją ir tampa vis populiaresnis už BDSM bendruomenės ribų.

 

Jūsų intymioje srityje yra daugybė nervų - daug daugiau nei kitose vietose, todėl ten esate tokie jautrūs - ir su tinkamai sureguliuotu stimuliacijos srovės prietaisu bei tinkamais E-Stim sekso žaisliukais galite stimuliuoti kiekvieną iš šių nervų savo arba partnerio kūne iki visiškos ekstazės.

 

Tai tinka tiek vienam, tiek dviese (ar trise), o abiem atvejais yra daugybė žaidimų stilių, kurie kartais padeda greitai ir smarkiai pasiekti orgazmą, o kartais galima mėgautis valandų valandas kaip švelniu dilgčiojimu, kuris lėtai plinta po visą kūną. Tiesiog taip, kaip jums patinka, kaip norite arba kaip galite ištverti.

 

Kas yra elektrosex, e-stim vyras ir e-stim moteris?

 

Elektroseksas arba erotinė elektrostimuliacija - tai elektroninių impulsų įtraukimas į lytinius santykius. Jis taip pat vadinamas erotine elektrostimuliacija arba e-stimuliacija. Tam reikalingi prietaisai dažnai vadinami e-stim žaislais, stimuliuojančios srovės prietaisais arba e-stim prietaisais.

 

Terminas "elektrosex" reiškia platų ir jaudinantį spektrą, kuris gali apimti nuo švelnios preliudijos iki intensyvaus įsiskverbimo ir ilgai trunkančių orgazmų. MEO klientai, turintys elektrosex patirties, praneša apie didelį malonumą ir neįtikėtinus pojūčius bei "orgazmo drebulį", trunkantį ištisas minutes.

 

Ar elektroseksas yra pavojingas?

 

MEO elektrosekso prietaisai atitinka aukštus ir saugius standartus. Mūsų stimuliacinės srovės prietaisai kilę iš TENS prietaisų srities, nes jie jau kelis dešimtmečius naudojami medicinos srityje, pavyzdžiui, raumenims stiprinti ir nervams stimuliuoti. Todėl elektroseksas arba erotinė elektrostimuliacija nėra pavojinga, o tiesiog žaidžia su nerviniais dirgikliais, nes jie ir taip vyksta jūsų kūne. Elektrosekso atveju šie dirgikliai tik sustiprinami ir naudojami specialiai erotinėms kūno dalims.

 

Visiems su elektrostimuliacija susijusiems žaidimams paprastai reikia stimuliuojančios srovės prietaiso ir papildomų elektrožaisliukų, kuriuos galima prijungti prie prietaiso, derinio. MEO pasirinkimas didelis, ypač populiarios, pavyzdžiui, elektrinė varpos stimuliacija, prostatos stimuliacijos srovė, taip pat stimuliuojančios srovės kištukai ar elektrinis šlaplės plėstuvas. Tarp populiariausių elektrožaisliukų taip pat yra spenelių, spenelių ar sąmatos kilpų, kurias galima pritvirtinti prie varpos ir sėklidžių, sąmatos priedai. Estim elektrodai pridedami prie kiekvieno MEO stimuliuojamosios srovės prietaiso, be to, jų galima pakartotinai įsigyti MEO internetinėje parduotuvėje.

 

 

Vibratorius su stimuliuojančia srove - elektrosex vibratorius

 

MEO sukurtą estim vibratorių lengva naudoti, jam nereikia jokių papildomų laidų. Jis turi savo impulsų generatorių ir laidžius paviršius, o erotinės elektrostimuliacijos intensyvumą galima lengvai reguliuoti įvairiais iš anksto užprogramuotais pamėgdžiojimo režimais. Taigi tai puiki įžanga, leidžianti švelniai arba gana greitai ir intensyviai vienu mygtuko paspaudimu privesti jus arba kitus prie elektrosektinio orgazmo.

 

Elektrosekso instrukcijos

 

Pirmiausia rekomenduojame susipažinti su stimuliacijos srovės prietaisu "už kūno ribų". Geriausias būdas tai padaryti - prieš tai šiek tiek paeksperimentuoti su el. žaisliuku rankoje. E-žaisliuką arba žaisliuką, prijungtą prie e-stimuliacijos prietaiso, turėtumėte laikyti abiem rankomis - taip, kad abu poliai / laidieji paviršiai liestųsi su oda.

 

Tada įjunkite stimuliacijos srovę / el. stimuliatoriaus prietaisą. Nesijaudinkite, el. žaislai ir el. stimuliavimo prietaisai paprastai visada automatiškai įsijungia nedideliu intensyvumu. Prieš naudojant įverčio prietaisą erotinėms zonoms, tokioms kaip varpa ar išangė, prasminga rankomis susipažinti su impulsais ir dirgikliais ir išbandyti skirtingus intensyvumus. Srovė tolygiai pasiskirsto ant delnų ir paprastai, kai oda liečiasi visu paviršiumi. Jei abu polius paliesite tik dviem pirštų galiukais, tekanti srovė sukoncentruojama dviejuose mažuose plotuose (pirštų galiukuose) ir staiga tampa intensyvesnė. Taigi neišsigąskite ir, jei įmanoma, venkite mažų lietimosi paviršių.

 

Gelis, skirtas elektroseksui ir stimuliuojančios srovės prietaisams

 

Elektroseksui ir erotinei elektrostimuliacijai visada rekomenduojame naudoti vandens pagrindo lubrikantus, pavyzdžiui, mūsų " Aquameo" lubrikantą, kad srovė tekėtų optimaliai. Stimuliuojančiajai srovei žinovai iš karto renkasi optimalų MEO kontaktinį gelį " E-Shock". Šis vandens pagrindo gelis pasižymi ypatingomis savybėmis, kurios dar labiau padidina laidumą.