Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Elektrostimuliacija

Naujienlaiškis

Elektrostimuliacija 

Elektroseksas nuo švelnaus iki kieto: Elektrosekso metu visos galimos kūno zonos intensyviai stimuliuojamos stimuliuojančia srove arba elektrostimuliacija. Tai jaudinantis jausmas, kurį norėsite patirti vėl ir vėl.

Subkategorijos

 • Ši stebuklinga seksualinės elektrostimuliacijos lazdelė, vadinama Violet Wand, siunčia tūkstančius mažyčių blyksnių iš švytinčio stiklo antgalio į recipiento odą. Priklausomai nuo to, kokio stiprumo Violet Wand nustatomas ir koks priedas naudojamas, kiekvienas atskiras blyksnis jaučiamas kaip švelnus dilgčiojimas arba piktas dilgčiojimas. Tai suteikia stimuliaciją nuo švelnios iki skausmingos, kartu su įspūdingais ir galbūt net gąsdinančiais vizualiniais efektais.

 • Patirkite intensyvią elektrostimuliaciją su produktais iš E-Stim Systemselektrosex ekspertų. Atraskite aukštos kokybės elektrostimuliacijos prietaisus, tinkančius visų lygių patyrusiems, kartu su ekspertų patarimais ir saugiu pristatymu.

 • Didelį dėmesį skiriant dizainui, technologijoms ir naudotojo patirčiai, produktai iš ElectraStim gaminiai siūlo unikalų malonumo ir našumo derinį, kuris patinka ir pradedantiesiems, ir patyrusiems naudotojams. Gaminių asortimentas apima nuo pradinio lygio rinkinių iki sudėtingų prietaisų, visi jie kruopščiai suprojektuoti taip, kad užtikrintų saugią, malonią ir veiksmingą patirtį.

 • Mystim - "E-Stim" - bausmė arba apdovanojimas. Jūs sprendžiate: Mes privesime jus prie orgazmo ryžių srovės ir e-stimuliatoriaus pagalba. Pasinerkite į užburiantį elektrosekso pasaulį.

 • Mūsų stimuliuojančios srovės prietaisai išlaisvina visiškai naujus, jaudinančius ir nenusakomus jausmus. Elektroseksas tikrai nepalyginamas su jokia kita erotinių žaidimų forma. Jausmai, kuriuos gali sukelti elektrostimuliacija, yra tiesiog nuostabūs.

 • Sveiki atvykę į MEO parduotuvę, jūsų analinės elektrostimuliacijos ekspertus! Kategorijoje "Analinė elektrostimuliacija" siūlome platų produktų pasirinkimą, kuris padės jums įgyvendinti savo fantazijas ir patirti nepakartojamų bei jaudinančių įspūdžių. Pasinerkime į žavų analinės elektrostimuliacijos pasaulį kartu ir atraskime daugybę galimybių.

 • Viskas varpos ir sėklidžių elektrostimuliacijai - nuo švelnaus iki kieto. Su mūsų stimuliuojančiu srovės penio žiedu, elektriniu sėklidžių žiedu arba "E-Stim" Humbler iki orgazmo.

 • Spenelių stimuliavimas elektra yra žavinga ir universali erotinės stimuliacijos forma, kai tikslingais elektros impulsais sukuriami unikalūs malonumo pojūčiai. Taikant šį metodą specialiais prietaisais ir elektrodais stimuliuojamos jautrios spenelių nervų galūnėlės, todėl patiriami intensyvūs ir jaudinantys pojūčiai.

 • BDSM elektrostimuliacijos pasaulyje pažangios technologijos dera su intymiais eksperimentais. Tai erotinis nuotykis, kuriame įvairūs pojūčiai sukeliami elektrostimuliacija. Tai gali būti malonus dilgčiojimo pojūtis, pulsuojanti vibracija arba intensyvūs smūgiai, apimantys platų seksualinių pojūčių spektrą. BDSM elektrostimuliacija leidžia eksperimentuoti su elektros srovės intensyvumu ir taip reguliuoti pojūčių intensyvumą ir gylį.

 • Sveiki atvykę į erotinės elektrostimuliacijos pasaulį - čia, MEO parduotuvėje, rasite viską, ko trokšta jūsų širdis. Kategorijoje "Erotinės elektrostimuliacijos reikmenys" surinkome daugybę būtinų priedų, kad galėtumėte saugiai, patogiai ir su didžiausiu malonumu patirti elektrinančius nuotykius.

 • Sveiki atvykę į žavų vaginalinės elektrostimuliacijos pasaulį - jaudinančią seksualinės stimuliacijos sritį, kurioje galite patirti visiškai naujų ir unikalių pojūčių. Jei ieškote intensyvaus ir įvairaus pasitenkinimo būdo, vaginalinė elektrostimuliacija gali būti kaip tik jums.

E-stimas yra elektrosexas su orgazmo garantija

 

Taigi jus domina e-stim. Labai gerai. Jūs patekote į tinkamą MEO vietą.

 

E-stim reiškia elektrostimuliaciją ir tampa vis populiaresnis ir už BDSM bendruomenės ribų.

 

Jūsų intymioje srityje yra daugybė nervų - daug daugiau nei kitose vietose, todėl ten esate tokie jautrūs - ir su tinkamai sureguliuotu stimuliacijos srovės prietaisu bei tinkamais e-stim sekso žaisliukais galite stimuliuoti kiekvieną iš šių nervų savo kūne arba partnerio kūne iki visiškos ekstazės.

 

Tai vienodai gerai veikia tiek atskirai, tiek poroje (ar trise), o abiem yra daugybė žaidimų stilių, kurie kartais padeda pasiekti greitą ir stiprų orgazmą, o kitais atvejais galima mėgautis ištisas valandas kaip švelniu dilgčiojimu, kuris lėtai plinta po visą kūną. Taip, kaip jums patinka, taip, kaip norite, arba taip, kaip galite ištverti.

 

Kas yra elektrosex, e-stim vyras ir e-stim moteris

 

Elektroseksas arba erotinė elektrostimuliacija - tai elektroninių impulsų įtraukimas į lytinius santykius. Jis dar vadinamas erotine elektrostimuliacija arba e-stimuliacija. Tam reikalingi prietaisai dažnai vadinami e-stim žaislais, stimuliuojančios srovės prietaisais arba e-stim prietaisais.

 

Terminas "elektrosex" reiškia platų ir jaudinantį spektrą, kuris gali apimti nuo švelnios preliudijos iki intensyvaus įsiskverbimo ir ilgai trunkančių orgazmų. MEO klientai, turintys elektrosex patirties, pasakoja apie didelį malonumą ir neįtikėtinus pojūčius bei "orgazminio drebėjimo" minutes.

 

Ar elektroseksas yra pavojingas?

 

MEO elektrosex prietaisai atitinka aukštus ir saugius standartus. Mūsų stimuliuojančios srovės prietaisai kilę iš TENS prietaisų srities, nes jie jau kelis dešimtmečius naudojami medicinos srityje, pavyzdžiui, raumenims stiprinti ir nervams stimuliuoti. Todėl elektroseksas arba erotinė elektrostimuliacija nėra pavojinga, o tiesiog žaidžia su nervų stimuliacija, nes ji ir taip vyksta jūsų kūne. Elektrosekso atveju šie dirgikliai tik sustiprinami ir naudojami specialiai erotinėms kūno vietoms.

 

Visų rūšių elektrostimuliacijos žaidimams paprastai reikalingas stimuliuojančios srovės prietaiso ir papildomų elektrožaislų, kuriuos galima prijungti prie prietaiso, derinys. MEO pasirinkimas didelis, ypač populiarus yra elektrinis varpos stimuliavimas, prostatos stimuliavimas elektros srove, taip pat stimuliuojančios srovės kištukai arba elektrinis šlaplės plėstuvas. Estiminiai priedai speneliams, speneliams ar sąmatos timpoms, kuriuos galima pritvirtinti prie varpos ir sėklidžių, taip pat yra vieni populiariausių elektrožaislų. Estim elektrodai pridedami prie kiekvieno MEO stimuliuojamosios srovės prietaiso, juos taip pat galima pakartotinai įsigyti MEO internetinėje parduotuvėje.

 

 

Vibratorius su stimuliuojančia srove - elektrosex vibratorius

 

MEO sukurtą estim vibratorių lengva naudoti, jam nereikia jokių papildomų laidų. Jis turi savo impulsų generatorių ir laidžius paviršius, o erotinės elektrostimuliacijos intensyvumą galima lengvai reguliuoti naudojant įvairius iš anksto užprogramuotus pamaloninimo režimus. Taigi tai puikus būdas vienu mygtuko paspaudimu švelniai arba greitai ir intensyviai sukelti jums ar kitiems asmenims elektroseilinį orgazmą.

 

Elektrosekso instrukcijos

 

Pirmiausia rekomenduojame susipažinti su elektrostimuliacijos prietaisu "už kūno ribų". Geriausias būdas tai padaryti - iš pradžių šiek tiek paeksperimentuoti su elektroniniu žaisliuku rankoje. E-žaisliuką arba žaisliuką, prijungtą prie e-stimuliacijos prietaiso, turėtumėte laikyti abiem rankomis - taip, kad abu poliai / laidieji paviršiai liestųsi su oda.

 

Tada įjunkite stimuliavimo srovę ir (arba) įjunkite e-stimuliatoriaus jungiklį. Nesijaudinkite, el. žaislai ir el. stimuliavimo prietaisai paprastai visada automatiškai įsijungia nedideliu intensyvumu. Prieš naudojant įverčio prietaisą erotinėms sritims, pavyzdžiui, varpai ar išangei, tikslinga susipažinti su impulsais ir dirgikliais rankomis ir išbandyti įvairius intensyvumus. Tekanti srovė tolygiai pasiskirsto ant delnų ir paprastai tada, kai yra paviršinis kontaktas su oda. Jei abu polius paliesite tik dviem pirštų galiukais, tekanti srovė sutelkiama į dvi mažas sritis (pirštų galiukus) ir staiga tampa intensyvesnė. Taigi nesijaudinkite ir, jei įmanoma, venkite mažų lietimosi paviršių.

 

Gelis, skirtas elektroseksui ir stimuliuojančios srovės prietaisams

 

Elektroseksui ir erotinei elektrostimuliacijai visada rekomenduojame naudoti vandens pagrindo lubrikantus, pavyzdžiui, mūsų " Aquameo" lubrikantą, kad srovė tekėtų optimaliai. Žinovai stimuliuojančiajai srovei naudoja optimalaus įverčio MEO kontaktinį gelį " E-Shock". Šis vandens pagrindo gelis pasižymi ypatingomis savybėmis, kurios dar labiau padidina laidumą.