Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Afrodiziakai

Naujienlaiškis

Afrodiziakai 

Čia rasite tikrai siautulingų dalykų! Turime kaip tik tų afrodiziakų, kurie pagerins jūsų seksualinį gyvenimą. Potencijos, feromonai, sekso atraktantai ir dar daugiau.

12
už puslapį
Rodyti 1 - 12 iš 22 elementų
Rodyti 1 - 12 iš 22 elementų

Afrodiziakai - tai medžiagos ar priemonės, vartojamos lytiniam potraukiui arba lytiniam pajėgumui didinti. Afrodiziakai gali būti įvairių rūšių, pagaminti iš įvairių augalų, gyvūnų ar sintetinių medžiagų. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad afrodiziakų poveikis skirtingiems žmonėms gali skirtis ir nėra garantijos, kad jie visiems tiks.

Toliau pateikiamas kai kurių gerai žinomų afrodiziakų ir jų savybių sąrašas:

  • Šokoladas: Šokolade yra feniletilamino- cheminio junginio, kuris suaktyvina smegenis ir išskiria laimės hormoną dopaminą. Manoma, kad dėl to padidėja lytinis susijaudinimas.
  • Austrės: austrėse yra daug cinko, kuris reikalingas testosterono - hormono, svarbaus lytiniam potraukiui ir darbingumui - gamybai.
  • Ženšenis: Ženšenis: Ženšenis yra augalas, dažnai naudojamas kaip natūralus afrodiziakas. Manoma, kad jis didina kraujotaką, reguliuoja hormonų pusiausvyrą ir didina energiją.
  • Šafranas: Šafranas yra brangus prieskonis, kuris taip pat žinomas kaip afrodiziakas. Manoma, kad jis didina lytinį potraukį ir gali padėti esant erekcijos sutrikimams.
  • Maka: Maka yra augalas iš Andų ir dažnai naudojamas kaip natūralus afrodiziakas. Manoma, kad jis gerina lytinį potraukį ir vaisingumą, taip pat padeda esant hormonų pusiausvyros sutrikimams.
  • Johimbinas: Johimbinas yra sintetinis junginys, išgaunamas iš johimbės medžio žievės ir vartojamas erekcijos sutrikimams gydyti. Manoma, kad jis didina kraujotaką ir skatina lytinį potraukį.
  • Tribulus terrestris: Tribulus terrestris yra augalas, kuris dažnai naudojamas kaip natūralus afrodiziakas. Manoma, kad jis didina testosterono gamybą ir gerina lytinį potraukį.


Svarbu pažymėti, kad daugelis šių medžiagų nėra pakankamai ištirtos, kad būtų galima patvirtinti jų veiksmingumą ir saugumą. Kai kurie afrodiziakai taip pat gali turėti šalutinį poveikį arba sąveikauti su kitais vaistais, todėl prieš pradedant juos vartoti svarbu pasitarti su gydytoju. Be to, visada svarbu naudoti tik legalius ir patvirtintus produktus.