Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Antrankiai

Naujienlaiškis

Antrankiai 

MEO: Jūsų vieno langelio principu veikianti aukštos kokybės odinių ir neopreninių antrankių parduotuvė! Ieškote tobulų antrankių savo BDSM seansams? Tuomet MEO yra jums tinkama vieta! Esame patikima aukštos kokybės antrankių iš odos, neopreno arba plieno parduotuvė.

12
už puslapį
Rodyti 1 - 12 iš 43 elementų
Rodyti 1 - 12 iš 43 elementų

MEO: Jūsų vieno langelio principu veikianti aukštos kokybės odinių ir neopreninių antrankių parduotuvė!

Ieškote tobulų antrankių savo BDSM seansams? Tuomet MEO yra jums tinkama vieta! Esame patikima bondage parduotuvė, kurioje rasite aukštos kokybės antrankių iš odos, neopreno arba plieno.

Mūsų antrankiai pagaminti iš aukščiausios kokybės odos, kuri yra minkšta, tačiau pakankamai tvirta, kad atitiktų net pačius griežčiausius reikalavimus. Šie antrankiai su reguliuojamomis ir užrakinamomis sagtimis bei saugiais D formos žiedais puikiai tinka ir pradedantiesiems, ir patyrusiems naudotojams.

Mūsų neopreniniai antrankiai - puikus pasirinkimas tiems, kurie nori lengvesnio ir lankstesnio varianto. Pagaminti iš aukštos kokybės neopreno, šie antrankiai yra patogūs dėvėti ir puikiai tinka surišimui, pojūčių tyrinėjimui ir daugybei kitų dalykų.

MEO prioritetas - siūlyti tik geriausius BDSM aksesuarus. Šiandien peržiūrėkite mūsų odinių ir neopreninių antrankių pasirinkimą ir atraskite didžiausią malonumą!


Antrankiai: Mėgaukitės kontrolės praradimu surišimo metu!


Surišimo antrankiai - tai įtaisai, kurie apriboja riešo judesius BDSM seanso metu. Jie gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, įskaitant odą, neopreną ir dirbtinę odą.

Odiniai MEOantrankiai neabejotinai yra bondage klasika. Jie yra patvarūs ir užtikrina tvirtą, patikimą suėmimą. Odiniai antrankiai gali būti reguliuojami, kad tiktų įvairių dydžių riešams, ir dažnai būna minkštai paminkštinti, kad būtų patogūs. Odiniai antrankiai gali būti brangūs, tačiau į juos verta investuoti, jei planuojate juos dažnai naudoti.

Mūsų neopreniniai antrankiai yra pigesnė alternatyva odiniams antrankiams. Jie pagaminti iš sintetinės gumos medžiagos, kuri yra patogi ir lanksti. yra lengvai valomi ir gali būti plaunami vandeniu su muilu. Paprastai jie būna atsparūs vandeniui, todėl juos galite naudoti drėgniems ar purviniems žaidimams.

Dirbtinės odos antrankiai yra dar vienas nebrangus variantas. Jie atrodo ir jaučiasi kaip tikra oda, tačiau yra pagaminti iš sintetinės medžiagos, kurią lengva valyti ir prižiūrėti. Dirbtinės odos antrankiai taip pat yra veganiški.

MEO BDSM internetinėje parduotuvėje siūlomi įvairaus dizaino antrankiai, pavyzdžiui, su užraktu, lipuku ar sagtimi. Užrakinami antrankiai užrakinami nedidele pakabinama spyna, kad jų nebūtų galima nuimti be rakto. Antrankius su Velcro galima lengvai uždėti ir nuimti, be to, juos galima reguliuoti pagal skirtingus riešo dydžius. Antrankiai su sagtimi yra panašūs į užrakinamus antrankius, tačiau jie užsegami sagtimi, kad antrankiai laikytųsi vietoje.

Antrankių gamyba:

Rankų antrankiai gaminami susiuvant odos, neopreno arba dirbtinės odos juosteles, kad būtų suformuotas pakankamai platus rankogalis, kad uždengtų riešą. Kai kurie antrankiai gali turėti papildomų funkcijų, pavyzdžiui, D formos žiedus arba tvirtinimo taškus grandinėms ar virvėms.

Odiniai, neopreniniai arba sintetinės odos antrankiai:

Skirtingų medžiagų privalumai priklauso nuo jūsų asmeninių pageidavimų ir poreikių. Odiniai antrankiai yra patvarūs ir užtikrina tvirtą suėmimą, tačiau jie gali būti brangūs. Neopreniniai antrankiai yra nebrangūs ir lengvai valomi, tačiau jie gali būti ne tokie saugūs kaip odiniai antrankiai. Dirbtinės odos antrankiai yra nebrangūs ir veganiški, tačiau jie gali atrodyti ne taip gerai arba jaustis ne taip gerai kaip tikra oda. Kuri medžiaga geriausiai tinka jūsų antrankiams, galiausiai priklauso nuo jūsų biudžeto, pageidavimų ir numatomo naudojimo būdo.

Kokios yra antrankių rūšys?

MEO yra viena iš pirmaujančių BDSM parduotuvių ir siūlo įvairių tipų antrankius BDSM seansams ir surišimui:


MEO antrankiai naudojami BDSM seansuose dėl kelių priežasčių:

  • Rankų antrankiaigali būti fizinis dinamiško apsikeitimo valdžia, kai vienas asmuo atlieka dominuojančio, o kitas - paklūstančio asmens vaidmenį, parodymas. Antrankiai gali simbolizuoti nuolankaus asmens kontrolės praradimą ir norą paklusti dominuojančio partnerio valiai.
  • Didesnis pojūtis: riešo pančiai gali padidinti pojūtį atliekant kitus veiksmus, pavyzdžiui, pliaukštelėjimą, pojūčių atėmimą ar seksualinę veiklą. Negalėjimas laisvai judėti gali sustiprinti pojūčius ir padidinti patiriamą malonumą.
  • Emocinis susijaudinimas: Kai kuriems žmonėms suvaržymo pojūtis sukelia emocinį susijaudinimą. Tai gali sukelti partnerių pažeidžiamumo, pasitikėjimo ir intymumo jausmus.
  • Žaidimas vaidmenimis: Antrankiai gali būti naudojami vaidmenų žaidimuose, kai vienas asmuo atlieka tam tikrą vaidmenį, o antrankiai padeda sukurti tikroviškesnį scenarijų. Pavyzdžiui, dominuojantis partneris gali naudoti antrankius, kad surištų paklusnųjį, kuris turi būti nubaustas už nepaklusnumą.
  • Nuotykiai ir įvairovė: BDSM seansai gali būti būdas poroms saugiai ir abipusiu sutarimu patirti naujų ir jaudinančių įspūdžių. Antrankių naudojimas gali praplėsti jų seksualinį repertuarą ir padėti ištirti skirtingą galios dinamiką ir pojūčius.
  • Odiniai antrankiai, kulkšnių antrankiai ir BDSM apykaklės gali būti veiksmingas būdas sukurti jaudinančią ir intymią BDSM patirtį. Naudojant antrankius galima praplėsti jų seksualinį repertuarą ir padėti jiems ištirti skirtingą galios dinamiką ir pojūčius.


Antrankiai, odiniai kulkšnių antrankiai ir BDSM apykaklės gali būti veiksmingas būdas sukurti jaudinančią ir intymią BDSM patirtį. Jie gali padėti partneriams ištirti savo troškimus ir ribas bei sukurti gilesnį ryšį per bendrą pasitikėjimo ir pažeidžiamumo patirtį.

MEO® odinių antrankių ar kulkšnių antrankių porai naudojamos tik aukščiausius kokybės standartus atitinkančios medžiagos. Mūsų antrankius gamina patyrę gamintojai, turintys ilgametę meistriškumo patirtį. Antrankių gamyba vykdoma itin kruopščiai - nuo planavimo iki puikaus rezultato. Nuolat palaikome ryšį su savo klientais, gaminių bandytojais ir BDSM bendruomene.

Odinių antrankių kiekviena kniedė ir sagtis yra pažymėta MEO ® logotipu - tai originalumo ir aukščiausios kokybės bondage gaminių ženklas. Mūsų antrankiai tiekiami su juodu saugojimo maišeliu su MEO ® prekės ženklu.

MEO ®, vieno iš pirmaujančių bondage ir SM gaminių tiekėjų, internetinėje parduotuvėje tiek besidomintys BDSM pradedantieji, tiek patyrę BDSM profesionalai ras tai, ko ieško. Pasirinkimas neapsiriboja įprastais antrankiais. Įspūdingą gaminių asortimentą sudaro įvairaus dizaino, spalvų, dydžių ir medžiagų antrankiai. Internetinis adresas www.meo.de tapo vienos geriausių ir didžiausių bondage parduotuvių pasaulyje sinonimu

Rankų antrankių jau galima rasti daugelio porų miegamajame ir jie tampa vis populiaresni. Tačiau galimų bondage dirbinių repertuaras toli gražu neapsiriboja vien antrankiais ir yra neįtikėtinai įvairus. Žvilgsnis į mūsų internetinę parduotuvę jus įtikins! Bondage rinkiniai arba kombinuoti kaklo ir rankų antrankiai siūlo daugybę variantų seanso metu ir įneša įvairovės į jūsų seksualinį gyvenimą. Jei sekso metu naudojami antrankiai, galite visiškai atsiduoti partneriui ir vykdyti jo komandas bei norus arba dominuoti jam patys su antrankiais ir BDSM apykakle ir labai išradingai išgyventi savo dominuojančią pusę.

Seksualūs vaidmenų žaidimai su antrankiais

Antrankiai gali būti įvairių dizainų ir spalvų. Viena vertus, yra įprasti ir gerai žinomi antrankiai ir riešo įtvarai. Jie gaminami, pavyzdžiui, iš metalo, odos ir neopreno arba nerūdijančio plieno, skirto kietesniems žaidimams. Neopreniniai antrankiai yra nebrangūs, juos lengva naudoti ir jie labai tinka pradedantiesiems, norintiems patiems atrasti vergovę. Tačiau jei jau turite daugiau patirties surišimo srityje, galite netgi išdrįsti naudoti mūsų rakinamus antrankius. Antrankiai yra nesuskaičiuojamų variantų. Odiniai antrankiai yra ne tik patvarūs ir ilgaamžiai, bet ir suteikia itin jaudinantį jausmą, nes juos galima surišti labai tvirtai. Siūlome antrankius atskirai arba kartu su kulkšnių antrankiais ir BDSM apykaklėmis. Nesvarbu, ar tai būtų patogūs antrankiai, ar plieniniai policijos antrankiai, abu jie suteikia grynos erotikos ir aistros surišime. Pora antrankių yra puikus surišimo gaminys, kurį galima naudoti žaidžiant vaidmeninius žaidimus miegamajame namuose. Antrankiai taip pat naudojami BDSM tarp šeimininko arba šeimininkės ir vergo. Įvairios mūsų siūlomos surišimo galimybės, kurias siūlo mūsų surišimo gaminiai, neleis, kad seksas ateityje vėl būtų nuobodus.

Kaip naudoti antrankius?

Surakinkite partnerio riešus mūsų antrankiais. Prie D formos žiedų pritvirtinkite kabliukus, grandinėles arba virvę ir turėsite daugybę erotinio surišimo galimybių. Pritvirtinti prie lovos stulpo ar sieninio kablio, sujungti su grandine, virve ar skleistuvu - jūsų fantazijai ribų nėra.

Kaip išmokti surišimo su antrankiais? Į ką turiu atkreipti dėmesį kaip pradedančiajam bondage'o meistrui?

Jei jus domina bondage, MEO yra jums tinkama vieta. Mūsų bondage gaminių pasirinkimas suteikia jums nesuskaičiuojamą daugybę galimybių. Jei norite išmokti bondage, pirmiausia mūsų bondage parduotuvėje www.meo.de turėtumėte pasidomėti įvairiomis šios rūšies žaidimų rūšimis. Priklausomai nuo to, kokia bondage sritis jus domina ir kokius bondage žaidimus mėgstate bei norite išmokti, prasminga plėsti savo žinias ne tik teoriškai iš knygų. Pirmuosius žingsnius galite išbandyti su mūsų odiniais antrankiais ir spandekso kauke arba užrištomis akimis kartu su partneriu.

Kuo skiriasi bondage ir BDSM?

Ir viena, ir kita gali suteikti didelį malonumą! Erotinis surišimas - tai BDSM rūšis, kai vienas partneris suriša kitą. Iš esmės bondage reiškia galią, dominavimą ir paklusnumą, kontrolę ir priklausomybę. Visiems BDSM mokymams bendra tai, kad galios aspektas yra pagrindinis. Visada yra aktyvus arba dominuojantis partneris ir pasyvus arba nuolankus partneris. Vergystės atveju šis galios disbalansas tampa aiškiai matomas, kai vienas iš partnerių yra surišamas arba apribojama jo judėjimo ir veiksmų laisvė.

Kokia vergystės rūšis tinka pradedantiesiems?

Būdami pradedantieji, į vergystės sekso temą turėtumėte žvelgti iš lėto. Tai prasideda nuo surišimo priemonių pasirinkimo. MEO turime įvairių modelių bondage suvaržymo priemonių; suvaržymo priemonių pradedantiesiems ir suvaržymo priemonių profesionalams - iš tokių medžiagų kaip oda, PU oda, plienas ir dar daugiau. Būdami pradedantieji, turėtumėte atkreipti dėmesį į paprastus bondage diržų užsegimus. Antrankių užsegimus turėtų būti lengva uždaryti ir vėl atidaryti, o surišimo priemones turėtų būti lengva naudoti. Surišimo priemonė ar galvos apdangalas su per daug sagčių, užsegimų ir užraktų gali greitai tapti slegiantis, jei nesate su jais gerai susipažinę. Kalbant apie pradedančiųjų surišimą, galioja ta pati taisyklė: mažiau dažnai yra daugiau.

Kaip pasakyti partneriui, kad noriu išbandyti surišimą ar surakinimą antrankiais?

Nepaisant viso atvirumo, su kuriuo šiais laikais kalbama apie surišimą ir BDSM, kalbėti apie savo pačių seksualines fantazijas ar poreikius daugumai vyrų ir moterų vis dar yra labai sunku. Tai ypač pasakytina apie jų pačių fantazijas apie surišimą ar BDSM. Tačiau ir čia galioja šūkis: kalbėjimasis tarpusavyje yra pirmoji pradžia! Pasikalbėkite vienas su kitu; pasikalbėkite su savo partneriu apie tai, ką norėtumėte išbandyti sekso metu! Net jei jums gali būti sunku, turėtumėte konkrečiai pasikalbėti apie tai, ką norėtumėte išbandyti ir kas jus žavi bondage, pavyzdžiui, kontrolės praradimas! Ar norite būti surištas arba surišti savo partnerį, ar norite būti nubaustas, ar norite derinti skausmą ir malonumą? ....