Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Elektrostimuliacija - Priedai

Naujienlaiškis

Elektrostimuliacija - Priedai 

Sveiki atvykę į erotinės elektrostimuliacijos pasaulį - čia, MEO parduotuvėje, rasite viską, ko trokšta jūsų širdis. Kategorijoje "Erotinės elektrostimuliacijos reikmenys" surinkome daugybę būtinų priedų, kad galėtumėte saugiai, patogiai ir su didžiausiu malonumu patirti elektrinančius nuotykius.

12
už puslapį
Rodyti 1 - 12 iš 48 elementų
Rodyti 1 - 12 iš 48 elementų

Sveiki atvykę į erotinės elektrostimuliacijos pasaulį - čia, MEO parduotuvėje, rasite viską, ko trokšta jūsų širdis.Kategorijoje "Erotinės elektrostimuliacijos reikmenys" surinkome įvairius būtinus priedus, kad galėtumėte saugiai, patogiai ir su didžiausiu malonumu patirti elektrinančius nuotykius. Ar esate naujokas elektrostimuliacijos srityje, ar užkietėjęs šios intensyvios patirties gerbėjas? Siūlome tinkamus priedus kiekvienam lygiui ir pageidavimams. Atraskite mūsų įvairių kabelių ir adapterių pasirinkimą, kuris leidžia lanksčiai derinti skirtingų gamintojų elektrodus ir elektrostimuliacijos prietaisus (Mystim, MEO, Rimba,ElectraStime-Stim Systems). Šie priedai leidžia be vargo sujungti prietaisus ir elektrodus.

Taigi visada būsite gerai pasirengę, nesvarbu, ar norite mėgautis elektrostimuliacija vieni, su partneriu, ar didesnėje grupėje. Kad elektrostimuliacija būtų dar intensyvesnė ir malonesnė, siūlome itin laidų gelį ESHOCK. Šis gelis užtikrina optimalų elektros impulsų perdavimą į odą, maksimaliai padidina pojūčius ir kartu yra švelnus elektrodams.

Tiesiog užtepkite ir mėgaukitės nuo švelnios iki stiprios elektrostimuliacijos! Kad būtų galima greitai ir lengvai naudoti, taip pat siūlome įvairių dydžių ir formų lipnių elektrodų, kuriuos galima lengvai pritvirtinti prie kūno ir nuimti nuo jo.

Šie daugkartinio naudojimo elektrodai idealiai tinka, jei vertinate patogumą ir paprastą naudojimą. Galiausiai, bet ne mažiau svarbu, negalima pamiršti higienos. INSTACLEAN VERYCLEAN Naudodami mūsų specialius valymo purškiklius ir elektrodams bei priedams, galite užtikrinti, kad jūsų sekso žaislai po kiekvieno naudojimo išliktų švarūs ir higieniški.

Užtenka vieno purškiklio ir galite būti tikri, kad viskas bus paruošta kitam jaudinančiam e-stimuliacijos nuotykiui. Taigi, jei esate pasirengę įelektrinančių pojūčių antplūdžiui, ši kategorija skirta jums. Mūsų gaminiai buvo kruopščiai atrinkti, kad suteiktų jums saugią ir jaudinančią patirtį. Leiskitės į erotinės elektrostimuliacijos nuotykį ir suteikite savo seksualumui ypatingą dimensiją. Kad ir kur jus nuvestų erotiniai nuotykiai, su tinkamais MEO aksesuarais tai bus nepamirštama patirtis.