Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Prostatos stimuliatoriai

Naujienlaiškis

Prostatos stimuliatoriai 

Šis prostatos stimuliatorius pataiko į reikiamą vietą ir tikrai stimuliuoja prostatą! Su šiuo prostatos vibratoriumi iš Alpha Male galima patirti laisvų rankų orgazmą, priverstinį orgazmą ir išsilaisvinimą.

12
už puslapį
Rodyti 1 - 12 iš 83 elementų
Rodyti 1 - 12 iš 83 elementų

Prostatos masažas: G taškas arba vyrų malonumo taškas

 

Kodėl prostatos masažas?

 

Daugumai vyrų prostatos masaž as yra itin stimuliuojantis, nes prostata laikoma slaptuoju G tašku arba vyrų malonumo tašku. Prostatos masažą galima suprasti kaip G taško masažą vyrams. Prostatą geriausiai stimuliuoja masažas pirštu, analiniu žaisliuku arba specialiu prostatos vibratoriumi (dar vadinamu vyrišku vibratoriumi ).

 

Prostatos masažas daugeliui vyrų yra nuostabi jausminga patirtis. Jei prostatos stimuliavimo metu vyras tuo pat metu masturbuojasi arba užsiima seksu, kvapą gniaužiantis pojūtis sustiprėja ir sukelia intensyvius, ilgai trunkančius orgazmus.

 

Žinoma, kiekvienas vyras į stimuliaciją reaguoja skirtingai, todėl analinis prostatos masažas ne visiems gali patikti iš karto, tačiau, remiantis apklausos duomenimis, daugiau nei 70 proc. heteroseksualių vyrų, turinčių santykius, jau išbandė arba išbandytų prostatos masažuoklį.

 

Tačiau nesijaudinkite, nes yra įvairių būdų, kaip masažuoti ir stimuliuoti vyro G tašką. Ne tik per išangę, bet ir iš tarpvietės, srities tarp išangės ir sėklidžių, išorės. Vyrams erekciją taip pat galima padidinti spaudžiant tarpvietę.

 

Kaip rasti prostatą?

 

Prostata yra lytinė liauka, kurios užduotis - gaminti sekretą, kuris susimaišo su sperma. Vyrų prostata dar vadinama prostatos liauka. Prostata užtikrina spermatozoidų išlikimą. Lytinis organas yra po šlapimo pūsle ir supa vyro šlaplę, kuria šlapimas ir sperma išteka į išorę.

 

Prostatą galima lengvai apčiuopti pirštu per išangę. Vyro G taškas yra maždaug 5-7 cm už išangės įėjimo. Prostatą galima lengvai apčiuopti šiek tiek lenktu pirštu, kurio apačia nukreipta į bambos pusę.

 

Pirštu arba liežuviu lengvai masažuokite išangę iš išorės, kad partneris galėtų prisitaikyti prie pojūčio - jei naudojate pirštą, patepkite išangę trupučiu silikoninio pagrindo lubrikanto EZ2FUCK, kad galėtumėte švelniai įsiskverbti tiesiai pirštu.

 

 

Nesvarbu, ar naudojate pirštą, ar prostatos sekso žaisliuką, iš pradžių rekomenduojame švelniai prieiti prie šio"vyriškojo G taško". Tačiau prašome nebūti pernelyg droviam. Iš pradžių vyrą gali nustebinti nauji prisilietimai, bet jei pataikysite į tinkamą vietą, tai gali būti geriausias seksas jo gyvenime.

 

Kad būtų lengviau įsiskverbti, naudokite mūsų prostatos stimuliacijai skirtą lubrikantą " Aquameo" (vandens pagrindu) arba Alpha Male (vandens pagrindo ir išangę atpalaiduojančių ekstraktų).

 

Tinkamas pasiruošimas prostatos masažui

 

Atsipalaiduokite ir pirmiausia skirkite dėmesį tarpvietės - srities tarp sėklidžių ir išangės - masažui: švelnus glostymas ar spaudymas sužadina ir atpalaiduoja. Per preliudiją su partneriu jis ar ji taip pat gali liežuviu stimuliuoti išangės išorę.

 

Prostatos masažo instrukcijos

 

Prostatoje susijungia daugybė nervinių galūnių, todėl analinė stimuliacija yra tokia intensyvi. Galite ir pamaloninti save, ir liepti partneriui stimuliuoti, t. y. pirštais arba sekso metu. Tačiau prostatos masažas geriausiai veikia su analiniu žaisliuku, skirtu prostatai stimuliuoti.

 

Yra du prostatos masažo būdai - tiesioginis ir netiesioginis masažas. Netiesioginis atliekamas per tarpvietę, o tiesioginis - išangės viduje pirštais arba sekso žaisliuku.

 

Geriausias prostatos vibratorius ir kiti žaislai prostatos masažui:

 

Prostatos stimuliatoriai yra specialios formos, kad stimuliuotų prostatą ir P tašką P taškas yra "vyriškas G taškas", esantis maždaug 5-7 cm už išangės įėjimo ir stimuliuojamas prostatos stimuliatoriumi sukelia analinį orgazmą. Galimi net "orgazmai be rankų".

 

Netiesioginis prostatos masažas

 

Netiesioginis prostatos masažas atliekamas tarpvietėje. Žiūrint iš išorės, liauka yra tiesiai už sėklidžių. Pirštais šią sritį galima lengvai spausti, trinti, glostyti ir masažuoti. Varpą ir sėklides vienu metu galima stimuliuoti kita ranka.

 

MEO taip pat turi specialius prailgintos konstrukcijos varpos žiedus, kurie ne tik užtikrina kietą erekciją, bet kartu stimuliuoja tarpvietę.

 

Tiesioginis prostatos masažas

 

Be netiesioginio tarpvietės masažo, prostatą galima stimuliuoti ir išangės viduje. MEO pirštais arba analiniu žaisliuku geriausiai galima pajusti kelią iki prostatos. Vyro G tašką sekso metu, žinoma, galima pasiekti įsiskverbiant dildo arba butt plug.

 

Pirštai ir analiniai žaisliukai

Pajutę tašką, lengvu spaudimu piršto galiuku galite apjuosti liauką. Lengvą spaudimą pakaitomis nukreipkite tiesiai į prostatą arba spauskite pastovia jėga, keisdami intensyvumą.

 

Naudodami prostatos žaisliuką, prostatos vibratorių, analinį vibratorių arba propelerįbutt plug taip pat galima lengvai pasiekti prostatą.

 

Jei išangė jau gerai ištinusi, galima naudoti ir antrą pirštą. Prostatą galima paimti tarp rodomojo ir viduriniojo piršto ir šiek tiek paspaudžiant masažuoti.

 

Prostatos melžimas ir laisvų rankų orgazmas

 

Prostatą galima masažuoti tiesiogiai ir netiesiogiai partneriui tuo pačiu metu, kai masažuojamas asmuo masturbuojasi. Prostatos stimuliavimo patirtis gali būti itin intensyvi.

 

Kalbant apie prostatos masažą, dažnai vartojamas terminas " melžimas" arba "priverstinė emaskuliacija". Tai reiškia, kad prostatos stimuliavimas sukelia spermos išsiliejimą, nors vyras nepatiria orgazmo. Prostatos masažas sumažina spaudimą sėklinėje pūslelėje ir prostatoje, todėl įvyksta ejakuliacija be orgazmo. Tokiu būdu ši masažo technika gali lemti kulminacijos atitolinimą (taip pat populiariai vadinama BDSM scenarijuose) Cum Control bDSM scenarijuose).

 

Prostatos masažo priemonės ir specialūs žaislai

 

Analinis įsiskverbimas, nesvarbu, ar pirštu, ar sekso žaisliuku, ar sekso metu, niekada neturėtų vykti be lubrikanto, nes išangė, kitaip nei makštis, negali pati pasigaminti drėgmės. Specialūs MEO analiniai lubrikantai suteikia pakankamai drėgmės, kad prostatos masažas būtų ramus.

 

Analiniai žaislai prostatos masažui

Yra vadinamųjų"prostatos masažuoklių", kurie stipriai arba švelniai vibruodami ir naudodami specialią formą masažuoja prostatą iš vidaus. Dauguma šių analinių žaisliukų taip pat turi dar vieną stimuliuojančią ranką, kuri masažuoja tarpvietę iš išorės. Todėl iš anksto užprogramuojamas dvigubas malonumas masažuojant prostatą.

 

 

Higiena po prostatos masažo - analinių žaislų valymas

 

Po orgazmo stimuliatorių reikia atsargiai ir lėtai ištraukti ir kruopščiai išvalyti vandeniu su muilu. Dezinfekcijai taip pat galima naudoti specialų sekso žaisliukų valiklį, pavyzdžiui, VERYCLEAN.

 

Prostatos vibratoriaus arba vyriško vibratoriaus prostatos masažui pirkimas

 

Jei ieškote prostatos vibratoriaus, prostatos stimuliatoriaus, šlaplės vibratoriaus arba prostatos vibratoriaus, esate patikimose rankose su MEO, pirmaujančia prostatos stimuliacijos internetine parduotuve. Turime platų asortimentą gaminių, padedančių stimuliuoti prostatą. Norint sėkmingai atlikti prostatos masažą, būtina pasirinkti tinkamą analinį žaislą. Turime ne tik garsųjį vibratorių vyrams, bet ir veiksmingą analinį vibratorių bei labai sėkmingą prostatos kamštį. Taip pat rasite specialių lubrikantų prostatos masažui ir purškalo, kuris atpalaiduoja tiesiąją žarną ir palengvina prostatos vibratoriaus įvedimą. Kuris sekso žaisliukas vyrams jums labiausiai tinka, reikia nuspręsti ir išbandyti individualiai, nes kiekvienas iš sekso žaisliukų vyrams turi skirtingų privalumų, pavyzdžiui, nuotolinio valdymo pultelį arba nuimamas vibracines kulkas.