Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Pripučiami dildo ir analiniai kištukai

Naujienlaiškis

Pripučiami dildo ir analiniai kištukai 

Pripučiami analiniai kaiščiai ir dildės garantuoja kvapą gniaužiančius pojūčius, nes jausmas, kai jus visiškai užpildo pripučiamas dildo arba butt plug, yra neapsakomas.

12
už puslapį
Rodyti 1 - 12 iš 40 elementų
Rodyti 1 - 12 iš 40 elementų

Kas yra pripučiamas dildo?

Kalbame apie dildo, kurio dydį galite nustatyti patys. Tai pasakytina ir apie ilgį, ir apie skersmenį. Taip galėsite visiškai kontroliuoti, kokius pojūčius norėsite patirti su šiuo jaudinančiu sekso žaisliuku! Ar manote, kad dydis yra svarbus ir turi atitikti jūsų poreikius? Tuomet pripučiamasis dildo arba pripučiamasis butt plug yra būtent tai, ko jums reikia!

Kaip naudoti pripučiamąjį dildo?

Su šiuo naujovišku sekso žaisliuku galite įsiskverbti į save arba savo partnerę. Pripučiamas dildo puikiai tinka, jei tik pradedate naudotis sekso žaislais. Taip pat galima reguliuoti pripučiamo dildo dydį sekso metu. Tačiau svarbu, kad įdėdami pripučiamą dildo būtumėte atsipalaidavę ir susijaudinę. Visada naudokite pakankamą kiekį lubrikanto, patepdami juo pripučiamą dildo ir savo intymią vietą. Taip įsiskverbimas bus dar lengvesnis ir malonesnis!

Kokių būna pripučiamų dildo?

Galite rinktis įvairius pripučiamus dildo ar analinius kaiščius, kai kurie iš jų yra ypač realistiški - mažus ar didelius modelius, nes tik Jūs sprendžiate, kokio formato!

Norėdami patirti ypatingų pojūčių, galite, žinoma, rinktis ir pripučiamą dildo su dirželiu! Pripūskite dildo iki norimo dydžio, įdėkite jį ir leiskitės užvaldomi nevaržomos aistros...

Kaip veikia pripučiamasis dildo?

Prie pripučiamo dildo yra pritvirtinta rankinė pompa, kurią valdysite tol, kol dildo pasieks norimą dydį. Tada naudokite pakankamai lubrikanto, kad kuo švelniau ir neskausmingiau įkištumėte pripučiamą dildo. Jei dildo pagamintas iš silikono, rekomenduojama nesirinkti silikono pagrindo lubrikanto. Labiau tinka vandens pagrindo lubrikantas, pavyzdžiui, MEO Aquameo, nes priešingu atveju galima pažeisti pripučiamą dildo arba pripučiamą butt plug. Po naudojimo paspauskite vožtuvą, kad iš dildo arba butt plug būtų išleistas oras.

Kaip valyti pripučiamą dildo?

Labai atsargiai! Juk nenorite, kad ant pripučiamo dildo kauptųsi bakterijos. Kad to išvengtumėte, pripučiamą dildo, kaip ir visus kitus sekso žaislus, po kiekvieno naudojimo ir prieš kiekvieną naudojimą turėtumėte kruopščiai išvalyti specialiu žaislų valikliu, pavyzdžiui, mūsų purškiamuoju VERYCLEAN. Taip užtikrinsite, kad jūsų sekso žaislai visada būtų higieniški ir kad jūs ir jūsų partneriai galėtumėte jais naudotis ilgus metus. Todėl visada pasirūpinkite, kad namuose būtų pakankamai VERYCLEAN purškiklio savo sekso žaislams.

Kur galima įsigyti pripučiamą vibratorių?

MEO yra viena iš pirmaujančių sekso žaislų parduotuvių, kurioje siūlomi unikalūs dildo, vibratoriai ir masturbatoriai. Seksualumu galite mėgautis vieni arba su partneriu. Kiekvienas sekso žaisliukas turi skirtingą funkciją, kad būtų stimuliuojamos visos jūsų erogeninės zonos. Žinoma, tai galioja ir jūsų partneriui! Taigi leiskite savo pripučiamam vibratoriui, pripučiamam butt plug ar bet kuriam kitam MEO sekso žaisliukui atlikti savo darbą. Užsisakykite sekso žaisliukus diskretiškai iš MEO!