Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

B-Vibe

Naujienlaiškis

B-Vibe 

Atraskite kitą analinio malonumo lygį su aukštos kokybės analiniais vibratoriais iš "B-Vibe"! Kruopštaus dizaino, aukštos kokybės medžiagų ir naujoviškų technologijų derinys užtikrina nepakartojamą patirtį, kurią galėsite patirti vėl ir vėl.

Rodyti 1 - 10 iš 10 elementų
Rodyti 1 - 10 iš 10 elementų

"B-Vibe" ir "MEO" yra gerai žinomi sekso žaislų prekės ženklai, kurių specializacija - aukštos kokybės analiniai žaislai. "B-Vibe" garsėja naujovišku gaminių asortimentu, kurį sudaro nuotoliniu būdu valdomi analiniai kaiščiai, analiniai kamuoliukai ir analinių treniruoklių rinkiniai. "B-Vibe" garsėja tuo, kad naudoja aukštos kokybės medžiagas ir dažnai gaminius gamina iš kūnui nekenksmingo silikono. B-Vibe kompanija daug dėmesio skiria išsamiai informacijai ir mokomajai medžiagai apie analinį seksą ir analinę sveikatą, kad jų gaminių naudotojams būtų užtikrinta saugi ir maloni patirtis. Be to, "B-Vibe" siūlo specialius rinkinius pradedantiesiems ir pažengusiems naudotojams, kuriuose yra viskas, ko reikia analinio sekso treniruotėms ar analinei stimuliacijai. Bendradarbiaudama su sekso pedagogais, "B-Vibe" savo interneto svetainėje siūlo informatyvius vaizdo įrašus ir patarimus.

 

Naujų pojūčių pasaulis!

 

Atraskite naujų pojūčių pasaulį - nuo švelnaus dilgčiojimo iki intensyvių malonumo bangų. Mūsų analiniai vibratoriai tinka tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems naudotojams ir yra įvairių dydžių bei formų.

 

Su naujausios kartos mūsų programėle valdomais analiniais vibratoriais malonumą galima dar labiau padidinti. Nesvarbu, ar esate pora, ar vienas, mūsų patogi programėlė leidžia pasirinkti tobulą vibracijos nustatymą arba net sukurti savo vibracijos modelį.

 

Mūsų analiniai vibratoriai paprastai yra atsparūs vandeniui ir visada pagaminti iš kūnui nekenksmingų medžiagų, todėl juos galima lengvai naudoti duše ar vonioje. O dėl tylios vibracijos juos galima naudoti diskretiškai, kai tik norite ir kur tik norite.

 

Ar esate pasiruošę naujai malonumų kelionei? Išnagrinėkite mūsų analinių vibratorių pasirinkimą šiandien ir raskite tobulą malonumą!

 

Analiniai vibratoriai iš pirmo žvilgsnio:

 

Analiniai vibratoriai - tai sekso žaisliukai, specialiai sukurti analinei stimuliacijai ir malonumui. Jais gali naudotis visų lyčių ir seksualumo žmonės, jie būna įvairių formų, dydžių ir stilių.

 

Funkcija: Analiniai vibratoriai vibruoja, pulsuoja ir sukasi skirtingu greičiu ir rakursais, kad stimuliuotų išangę ir daugybę joje esančių nervų galūnių. Daugeliui žmonių analinė stimuliacija yra labai maloni ir dėl to jie gali patirti intensyvų orgazmą. Kai kurie modeliai taip pat specialiai sukurti vyrų prostatai (dar vadinamai P tašku) stimuliuoti, todėl gali sukelti ypač intensyvius ir malonius pojūčius.

 

Medžiaga: Analiniai vibratoriai paprastai gaminami iš kūnui nekenksmingų medžiagų, tokių kaip silikonas, stiklas ar nerūdijantis plienas. Silikonas ypač populiarus, nes yra minkštas, neporėtas ir lengvai valomas. Todėl svarbu pasirinkti saugią ir kūnui tinkamą medžiagą.

 

Dizainas: Analiniai vibratoriai sukurti taip, kad būtų saugūs naudoti analiniu būdu. Paprastai jie turi užapvalintą galiuką, kad būtų lengva įkišti, ir platų pagrindą arba rankeną, kad nebūtų įkišti per giliai ir būtų lengviau ištraukti. Kai kurie analiniai vibratoriai taip pat turi papildomų funkcijų, pavyzdžiui, karoliukų pavidalo, kad būtų papildomai stimuliuojami, nuotolinio valdymo pultelį, kad būtų lengviau valdyti, arba yra skirti net ilgam nešiojimui.

 

Dydis: Analiniai vibratoriai būna įvairių dydžių: nuo mažų ir plonų modelių pradedantiesiems iki didesnių modelių pažengusiems naudotojams. Svarbu pasirinkti tokį dydį, kuris būtų patogus ir saugus.

 

Naudojimas: Prieš naudojant analinį vibratorių visada reikia naudoti lubrikantą, pavyzdžiui, "Aquameo", nes pati išangė neturi natūralios lubrikacijos. Rekomenduojama naudoti vandens pagrindo lubrikantą, ypač jei žaislas pagamintas iš silikono. Įkišdami vibratorių visada turėtumėte elgtis lėtai ir atsargiai bei atkreipti dėmesį į patogumą.

 

Valymas: Analinius vibratorius reikia kruopščiai išvalyti po kiekvieno naudojimo. Daugumą jų galima valyti šiltu vandeniu ir švelniu muilu, nors kai kurioms medžiagoms gali prireikti specialių valymo būdų. Svarbu laikytis gamintojo valymo instrukcijų, kad užtikrintumėte žaislo saugumą ir ilgaamžiškumą.

 

Sauga: Kaip ir visų sekso žaislų atveju, sauga yra labai svarbi. Naudodami analinį vibratorių visada atsižvelkite į savo komfortą ir nutraukite bet kokią veiklą, kuri sukelia skausmą ar diskomfortą. Taip pat svarbu, kad žaislas turėtų pakankamai platų pagrindą arba rankeną, kad jo nebūtų galima įkišti per giliai.

 

Analiniai vibratoriai gali būti jaudinantis ir malonus seksualinio gyvenimo papildymas, nesvarbu, ar juos naudojate vienas, ar su partneriu. Kaip ir su visais sekso žaislais, svarbu visada atsižvelgti į savo komfortą ir saugumą ir rinktis saugius bei švelnius savo kūnui gaminius.

 

Kokių rūšių analinių vibratorių galima įsigyti MEO internetinėje parduotuvėje?

 

Analiniai vibratoriai būna įvairių formų ir dydžių, specialiai sukurti skirtingiems stimuliavimo ir malonumo tipams. Štai keletas labiausiai paplitusių tipų:

 

Prostatos vibratoriai: šie vibratoriai specialiai sukurti prostatos stimuliacijai, kuri gali sukelti intensyvius ir dažnai skirtingus orgazmus. Šie vibratoriai dažnai būna išlenktos arba kampuotos formos, kad geriau pasiektų prostatą. Kai kurie modeliai taip pat papildomai stimuliuoja tarpvietę.

 

Vibruojantys analiniai karoliukai: Šie vibratoriai yra sferinės konstrukcijos, kuri papildomai stimuliuoja juos įdedant ir ištraukiant. Vibracija sustiprina pojūčius ir gali sukelti dar intensyvesnę patirtį, kai ištraukiama orgazmo metu.

 

Analiniai vibratoriai: jie dažnai būna mažesni ir gali būti naudojami ilgesnį laiką. Jie puikiai tinka tiems, kuriems analinė stimuliacija yra naujiena, arba tiems, kurie nori mėgautis papildoma stimuliacija preliudijos ar lytinio akto metu.

 

Pripučiami analiniai vibratoriai: Įdėjus šiuos vibratorius galima pripūsti, kad jie sukurtų pilnumo pojūtį. Tai gali padidinti stimuliaciją ir idealiai tinka mėgstantiems tempimą.

 

Nuotoliniu būdu valdomi analiniai vibratoriai: Šiuos vibratorius galima valdyti nuotolinio valdymo pulteliu, todėl jie idealiai tinka žaidimams su partneriu. Juos taip pat galima naudoti diskretiškiems žaidimams viešumoje.

 

Analiniai vibratoriai su siurbtuku: šie vibratoriai turi siurbtuką ant pagrindo, todėl idealiai tinka žaidimams be rankų. Juos galima pritvirtinti prie įvairių paviršių.

 

Kiekvienas iš šių vibratorių suteikia unikalių pojūčių ir turi savų privalumų ir trūkumų.

 

Naujausios kartos analiniai vibratoriai su programėlės valdymu:

 

Naujausios kartos analiniai vibratoriai yra visiškai technologiškai pažangūs ir siūlo daugybę naujų funkcijų ir galimybių, nes yra integruoti su išmaniojo telefono programėlėmis. Štai keletas svarbiausių funkcijų:

 

Programėle valdomi analiniai vibratoriai: jie leidžia naudotojams valdyti analinį vibratorių išmaniojo telefono programėle. Tai išplečia įvairių vibracijos režimų ir intensyvumo galimybes ir suteikia labai patogią sąsają. Kai kurios programėlės netgi leidžia kurti ir išsaugoti savo vibracijos modelius.

 

Nuotoliniu būdu per internetą valdomi analiniai vibratoriai: Naudotojai taip pat gali valdyti savo analinį vibratorių iš bet kurios vietos, kur yra interneto ryšys. Tai reiškia, kad partneriai, esantys skirtinguose miestuose ar net šalyse, gali perimti žaisliuko valdymą ir mėgautis patirtimi kartu.

 

Interaktyvūs analiniai vibratoriai: Kai kurie programėlėmis valdomi analiniai vibratoriai taip pat gali sąveikauti įvairiais būdais. Pavyzdžiui, jie gali reaguoti į muziką ir vibruoti pagal ritmą arba reaguoti į prisilietimus ar telefono judesius. Taip patirtis tampa dar intensyvesnė ir asmeniškesnė.

 

Privatumas ir saugumas: programėlėmis valdomi analiniai vibratoriai dažnai suteikia daugiau privatumo ir saugumo galimybių. Vartotojai gali nustatyti slaptažodžius, kad kiti asmenys negalėtų naudotis jų programėle, o kai kurios programėlės netgi siūlo galutinį šifravimą, kad apsaugotų vartotojų duomenis.

 

Kaip visada, renkantis tinkamą analinį vibratorių, svarbu atsižvelgti į asmeninius pageidavimus ir patogumą. Programėle valdomas analinis vibratorius gali būti puikus būdas praplėsti analinės stimuliacijos galimybes ir atrasti visiškai naują malonumo dimensiją.