Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Watersports Kink

Naujienlaiškis

Watersports Kink 

watersport"Auksinis dušas" ir auksinis dušas yra vieni intymiausių dalykų, kuriuos galite įsivaizduoti sekso metu. Mes tiekiame tinkamus priedus ... greitai ✓ Diskretiškai ✓ Pigiai.

12
už puslapį
Rodyti 1 - 12 iš 42 elementų
Rodyti 1 - 12 iš 42 elementų

watersport, taip pat žinomas kaip "vandens sporto iškrypimas", urolagnija arba urofilija, yra BDSM atmaina, kai partneris seksualiai susijaudina šlapindamasis ant savęs ar kito asmens. Jis taip pat gali apimti tokią veiklą kaip "auksinis dušas" (šlapinimasis ant kito asmens) arba "vandens sportas" (šlapinimasis ant savęs ar kito asmens seksualinės veiklos metu).

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite įvairių produktų, kuriuos galima naudoti Watersports , pvz:

  • Tai specialūs varpos kištukai, kurie įkišami į šlaplę, kad būtų lengviau ir lengviau kontroliuoti šlapinimąsi lytinės veiklos metu.
  • Šlapinimosi pagalbinės priemonės: Tai ant juosmens dėvimi prietaisai su vamzdeliu, kurį galima įkišti į šlaplę, kad būtų lengviau ir lengviau kontroliuoti šlapinimąsi lytinės veiklos metu.
  • Šlapimo buteliukai arba talpyklos: tai talpyklos, kuriose laikomas šlapimas, skirtas naudoti lytinių santykių metu.
  • Vadinamasis fetišo įklotas: tai labai gerai drėgmę sugeriantis juodas įklotas, labai populiarus fetišo scenoje, nes užtikrina nevaržomas linksmybes sekso metu, kadangi patikimai sugeria visus atsirandančius skysčius.
  • Aksesuarai: pavyzdžiui, dirželiai, rankų antrankiai, odinės apykaklės ir pan. su geltonos spalvos detalėmis, kurios signalizuoja, kad jums patinka Watersports atsistoję.

Svarbiausi vandens sporto šakų akcentai:

  • watersport suteikia galios ir kontrolės jausmą BDSM dinamikoje.
  • Gali būti naudojamas naujoms seksualinio aktyvumo riboms ištirti
  • Tai gali būti būdas pasiekti didesnį pažeidžiamumo ir paklusnumo jausmą


Svarbu nepamiršti, kad BDSM praktikoms būtinas abipusis sutikimas ir bendravimas, o saugumas ir higiena yra svarbiausi dalykai. Prieš užsiimdami vandens sporto praktikomis, būtinai apie tai pasikalbėkite su partneriu, nustatykite ribas ir susitarkite dėl saugaus žodžio. Taip pat svarbu žinoti apie riziką Watersportspavyzdžiui, infekcijų, ir visada turėti būdą, kaip prireikus nutraukti veiklą. Taip pat svarbu imtis reikiamų atsargumo priemonių ir naudoti tinkamas dezinfekcines priemones, pavyzdžiui, mūsų purškiklį INSTACLEAN, kad rizika būtų kuo mažesnė.