Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Vibratoriai

Naujienlaiškis

Vibratoriai 

Vibratorius paįvairina jūsų seksualinį gyvenimą, nesvarbu, ar tai būtų analinis vibratorius, ar G taško vibratorius.

12
už puslapį
Rodyti 1 - 12 iš 129 elementų
Rodyti 1 - 12 iš 129 elementų

Vibratoriai - tai elektromechaniniai sekso žaisliukai, kurie gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų ir vibruoti vienu ar keliais varikliais. Vibratoriai yra sekso žaislai, kuriais gali naudotis ir vyrai, ir moterys. Vibratoriai naudojami įvairioms kūno dalims ir intymiajai vietai stimuliuoti - vaginalinei, klitorinei, analinei ir varpos.

Pirkdami vibratorių įsitikinkite, kad jis pagamintas iš odai nekenksmingo medicininio silikono. Galima įsigyti ir akumuliatorinių, ir įkraunamų vibratorių. Jie dažnai būna šiek tiek pigesni ir ypač tinka pradedantiesiems, norintiems išbandyti vibratorių. Įkraunami vibratoriai paprastai būna atsparūs vandeniui, todėl juos be problemų galite naudoti vonioje ar duše.

Kokių yra vibratorių tipų?

MEO skirsto vibratorius pagal tai, kaip jie naudojami arba kokią kūno dalį jie stimuliuoja:

 • Klasikinis vibratorius: Šis vibratorius paprastai turi tiesų kotą, kuris naudojamas moterų vaginaliniam stimuliavimui. Klasikiniai vibratoriai ypač tinka pradedantiesiems, norintiems išbandyti sekso žaisliuką.
 • Padedamas vibratorius: Šie dažniausiai plokšti, anatominės formos vibratoriai naudojami išorinei stimuliacijai. Moteris gali juos naudoti klitorio stimuliacijai solo sekso metu arba lytinio akto metu. Padedamąjį vibratorių taip pat galima naudoti partnerio sėklidėms, varpos kotui ar speneliams stimuliuoti preliudijos metu.
 • Vibratorius "Triušis": Šis vibratorius turi dvi stimuliavimo rankenas - mažą, skirtą klitoriui, ir didesnę, kuri įvedama į makštį. Taip moterys vienu metu gali būti lepinamos dviejose karštosiose vietose.
 • G taško vibratoriai: Šiems vibratoriams būdingas stipriai išlenktas kotas. Jis įkišamas į makštį. Vibratoriaus galiukas nukreiptas į pilvo pėdą. Išlenktas galiukas lengvu spaudimu masažuojamas prie viršutinės makšties sienelės, kad būtų stimuliuojamas G taškas.
 • Pirštų vibratoriai: Kaip matyti iš pavadinimo, šiuos mažus vibratorius galima traukti per pirštus. Dėl to jie yra labai universalūs ir lankstūs naudoti lytinių santykių ar masturbacijos metu. Pirštų vibratoriai tinka išorinei stimuliacijai tiek vyrams, tiek moterims.
 • Prostatos vibratoriai: Prostatos stimuliatoriai arba prostatos vibratoriai suteikia nepakartojamą malonumą! Šie vibratoriai yra specialiai suformuoti prostatai ir P taškui stimuliuoti. Deja, "vyriškajam G taškui", esančiam maždaug 5-7 cm už išangės ir sukeliančiam nepaprastus pojūčius, dažnai skiriama per mažai dėmesio. Naudodami prostatos vibratorius galite skirti šiam vyriškam malonumo centrui dėmesio, kurio jis nusipelno!
 • Penio vibratorius: Vyrai taip pat gali stimuliuoti savo penį galingomis vibracijomis. Kaip ir masturbatoriai, vyrams skirti vibratoriai dažnai turi korpusą su anga, į kurią įkišama varpa. Šie sekso žaisliukai siūlo vibruojančius ir ritmiškus impulsus, kad seksas solo metu būtų intensyvesnis.
 • Vibratorius poroms: Vibratoriai poroms dažnai būna C formos, siaurasis galas įkišamas į makštį, o storesnis galas remiasi į klitorį. Moteris dėvi žaisliuką lytinio akto metu. Makšties sekso metu abu partneriai jaučia vibraciją - tai puikiai tinka bendroms kulminacijoms.
 • Analinis vibratorius: yra įvairių vibratorių, skirtų išangei. Dauguma jų yra kūgio formos kaip analinis kištukas, todėl juos lengviau įkišti. Taip pat yra analinių vibratorių lenktu kotu, kurie dažniausiai skirti vyrams ir naudojami prostatai masažuoti. Šie vibratoriai pasiekia vyro G tašką būtent per lenktą antgalį.
 • Mini vibratorius: mini vibratorius yra mažas ir puikiai tinka keliaujant! Mini vibratorių yra beveik visose vibratorių kategorijose. Dėl savo kompaktiškumo jie yra puikūs kelionių palydovai.
 • Vibratorius su nuotolinio valdymo pulteliu: laisvų rankų malonumas - štai ką siūlo vibratoriai su nuotolinio valdymo pulteliu. Naudojant nuotolinio valdymo pultelį, jums nereikės vartyti vibratoriaus, kad pakeistumėte įvairias programas. Vadinamieji vibrokiaušiniai - tai maži vibratoriai, kurie įvedami į makštį arba analinę angą ir valdomi radijo nuotolinio valdymo pulteliu. Jie laikomi populiariu žaislu poroms. Moteris arba vyras nešiojasi mažą vibro kiaušinį savyje, o partneris rankoje laiko nuotolinio valdymo pultelį - nesvarbu, ar lauke, ar tarp keturių savo sienų.
 • Programėlėmis valdomi vibratoriai: Atsiradus programėlėms ir išmaniesiems telefonams, programėlėmis valdomi vibratoriai taip pat įsitvirtino sekso žaislų rinkoje. Kai kurios iš šių programėlių suteikia galimybę vibratorius vibruoti dideliais atstumais. Tai idealiai tinka, pavyzdžiui, per atstumą gyvenančioms poroms. Vienas iš dviejų partnerių gali naudoti programėlę ir valdyti vibracijas, kuriomis pamalonina savo partnerį, praktiškai iš bet kurios pasaulio vietos.
 • Sienų masažuokliai: Šie sekso žaisliukai gali būti naudojami ne tik masažui, bet ir išorinių stimuliacijos taškų stimuliavimui. Vibratoriai paprastai turi ilgą rankeną ir apvalią masažinę galvutę, kuri stipriai vibruoja, masažuoja ir stimuliuoja.


Į ką turėčiau atkreipti dėmesį pirkdamas vibratorių?

lubrikantas: Dauguma vibratorių, kuriuos galite užsisakyti čia, MEO, yra pagaminti iš aukštos kokybės silikono. Dėl šios priežasties rekomenduojame naudoti vandens pagrindo lubrikantą, pavyzdžiui, "Aquameo". Silikono pagrindo lubrikantas arba aliejai gali pažeisti silikono medžiagą ir ją ištirpdyti.

Valymas: Paprastai vibratorius lengva valyti naudojant šiek tiek vandens ir muilo. Jei vibratoriai atsparūs purslams, įsitikinkite, kad į korpusą nepatenka vanduo. Valymo purškikliai, pavyzdžiui, VERYCLEAN arba INSTACLEAN, turi specialią antibakterinę formulę, kuri švelniai valo medžiagą.

Kuo skiriasi vibratorius nuo dildo arba pulsatoriaus?

Vibratoriai ir dildo yra klasikiniai sekso žaisliukai, kurie dažnai yra panašios formos į dildes. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad dildės nevibruoja. Jie yra idealus gaminys pradedantiesiems, norintiems išbandyti sekso žaisliuką.

Pulsatoriai yra labai ypatinga vibratorių rūšis. Jie ne tik vibruoja, bet ir imituoja stūmimo judesius, visai kaip tikro sekso metu. Jie tinka visiems, kurie jau turi šiek tiek daugiau patirties su sekso žaislais.