Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

BDSM Augalai ir lazdos

Naujienlaiškis

BDSM Augalai ir lazdos 

Kai reikia griežtos drausmės, mūsų BDSM žirgai ir lazdos yra tinkamas pasirinkimas. Mūsų bausmės įrankius vertina ir spankingo profesionalai, ir pradedantieji, nes vos paėmus į rankas žagrę ar lazdą iškart apima dominavimo, galios ir kontrolės jausmas. Pradedant paprastesniais BDSM žirgais, baigiant dresūros žirgais ir rankų darbo plakimo įranki...

Kai reikia griežtos drausmės, mūsų BDSM žirgai ir lazdos yra tinkamas pasirinkimas. Mūsų bausmės įrankius vertina ir spankingo profesionalai, ir pradedantieji, nes vos paėmus į rankas žagrę ar lazdą iškart apima dominavimo, galios ir kontrolės jausmas. Pradedant paprastesniais BDSM žirgais, baigiant dresūros žirgais ir rankų darbo plakimo įrankiais, kurie populiarūs dėl savo simbolikos ir poveikio, jie dažnai yra pirmoji BDSM pradedančiojo spankingo priemonė, į kurią jis investuoja.

Daugiau
12
už puslapį
Rodyti 1 - 12 iš 21 elementų
Rodyti 1 - 12 iš 21 elementų

Rykščių baimė ir kartu žavėjimasis jomis kaip bausmės priemone yra gerai užfiksuoti populiariojoje kultūroje ir erotinėje literatūroje. Pažengusiems žaidėjams lazdos, kaip reikmuo, suteikia intensyvų, duriantį pojūtį, kuris greitai palieka pėdsaką, nepriklausomai nuo to, ar lazdos pagamintos iš rotango, medžio, metalo, plastiko, odos, nailono ar kitos medžiagos. Lazda taip pat yra medžiaga daugeliui kitų fetišistinių fantazijų - nuo disciplinos mokykloje iki bausmės miške ir viešos bausmės.

MEO spankingo gaminiai leidžia patirti įvairius fizinius ir emocinius pojūčius bei reakcijas.

Kodėl nendrės ir žolynai naudojami BDSM?

Nendrės ir žolynai - tai dviejų rūšių įrankiai, dažniausiai naudojami BDSM (vergovės, disciplinos, sadizmo ir mazochizmo) veikloje, skirti sutartinai fizinei stimuliacijai ar bausmei.

Spankingas su nendrėmis gali būti BDSM ("vergovės, disciplinos, pasidavimo ir mazochizmo") atmaina. Rykštėmis galima sukelti aštresnį ir intensyvesnį pojūtį nei lazdomis paddle ir sukurti pažeidžiamumo bei paklusnumo jausmą. Lazdų naudojimas laikomas pažengusia BDSM atmaina, nes kelia didesnę sužeidimų riziką, todėl svarbu žinoti apie riziką ir naudoti saugų žodį.

Kas yra lazdos ir BDSM lazdos?

Yra įvairių rūšių lazdų: Bambukinės lazdelės, rotango lazdelės ir akrilo lazdelės. Bambukinės lazdelės yra lengvos ir lanksčios, o rotango lazdelės yra storesnės ir standesnės. Alternatyva - iš akrilo pagamintos lazdelės, kurios taip pat yra lanksčios, tačiau mažiau tikėtina, kad jos suskils ar sulūš. Taip pat yra įvairių dydžių ir storių lazdų bei skirtingų tipų galinių dalių, pavyzdžiui, suapvalintų ar smailėjančių. Vėlgi lazdos pasirinkimas priklauso nuo asmeninių pageidavimų. Geriausia paeksperimentuoti ir išsiaiškinti, kas jums patinka.

Lazda - tai ilga, plona ir lanksti lazda, paprastai pagaminta iš bambuko, rotango ar stiklo pluošto. Ji dažnai naudojama aštriam ir duriančiam pojūčiui ant odos sukelti. Pojūtis gali būti nuo lengvo iki labai stipraus, priklausomai nuo to, kaip stipriai lazda naudojama. Lazda dažnai naudojama pliaukštelėjimui, kai ja galima pliaukštelėti per įvairias kūno vietas, pavyzdžiui, sėdmenis, šlaunis ir nugarą.

Yra įvairių rūšių lazdų, pvz:

  • Tradicinės lazdos, pagamintos iš rotango: šios rūšies lazdos gaminamos iš rotango - palmės rūšies augalo. Ji yra lanksti ir patvari, todėl gali būti naudojama tiek lengviems, tiek stipriems smūgiams.
  • Bambukinė lazda: ši lazda pagaminta iš bambuko- kietos ir patvarios medžiagos. Paprastai ji yra standesnė nei iš rotango pagamintos lazdos ir gali suteikti intensyvesnį pojūtį.
  • Stiklo pluošto lazda: tai stiklo pluošto lazda, kuri yra itin tvirta ir patvari. Ji dažnai naudojama stipriems smūgiams ir gali suteikti labai intensyvų pojūtį.
  • BDSM lazdos, dar vadinamos jojimo lazdomis, yra trumpos, tvirtos lazdos su lanksčiu galu, pagamintos iš odos arba sintetinių medžiagų. Jos paprastai naudojamos jautrioms vietoms, pavyzdžiui, sėdmenims, vidinei šlaunų pusei ir genitalijoms, daužyti. Jos taip pat gali būti naudojamos švelniai stimuliacijai, lanksčiu galu braukiant per odą.

 

Taip pat yra įvairių BDSM bičių tipų, pvz.

 

  • Klasikiniai plaktukai: šio tipo BDSM plaktukai turi ilgą, tiesų kotą su plokščiu, plačiu galu. Galas dažnai būna pagamintas iš odos arba sintetinės medžiagos, pavyzdžiui, gumos.
  • Dresūrinis botagas: šio tipo bot agas panašus į klasikinį jojimo botagą, tačiau jo kotas ilgesnis, o galas plonesnis ir lankstesnis. Jis dažnai naudojamas tikslesniems ir smulkesniems smūgiams atlikti.
  • flogger Crop: Lankstųjįflogger galą sudaro kelios odos arba sintetinių medžiagų gijos. Vienas flogger Crop gali būti naudojamas ir bausmėms, ir švelniam stimuliavimui.


BDSM bičai ir lazdos paprastai gaminami rankomis iš tokių medžiagų kaip rotango, bambuko, odos ir sintetinių medžiagų. Juos galite diskretiškai užsisakyti mūsų BDSM internetinėje parduotuvėje.

Saugos instrukcijos: Svarbu visada naudoti šiuos įrankius atsargiai, gavus pasyvaus partnerio sutikimą ir naudojant teisingus metodus, kad išvengtumėte sužeidimų.