Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Kategorijos

Naujienlaiškis

Pristatymo informacija

 

Kada galima pristatyti prekę, priklauso nuo konkrečios prekės. Jei prekės detalės rodinyje pristatymo informacija nerodoma, prekes pristatysime po kelių dienų nuo užsakymo gavimo. Tikslus pristatymo laikas priklauso nuo papildomų veiksnių, pavyzdžiui, prekių prieinamumo.

Iš esmės turite įvairių galimybių daryti įtaką pristatymo datai:


Skubus pristatymas:

 

Naudodami skubų pristatymą, siuntą galite gauti jau kitą dieną.


Pageidaujamos datos pristatymas: Jei norite gauti siuntinį, galite pasirinkti, kad jis būtų pristatytas iki pageidaujamos datos:

 

Jei taip neskubate, bet norėtumėte, kad prekės būtų pristatytos pageidaujamą dieną, mes taip pat galime jums tai pasiūlyti.

 

Mūsų pagalbos centre taip pat rasite informacijos šiomis temomis: Taip pat galite rasti daugiau informacijos apie siuntimo išlaidas, eksportą, diskreciją ir pranešimus apie žalą.

 

 

Informacija apie pristatymo laiką

 

Mūsų prekes paprastai galima pristatyti iš karto. Tačiau galimi įvairūs pristatymo terminai. Priklausomai nuo pasirinkto gaminio, pristatymo laikas gali būti 3-5 dienos, retais išskirtiniais atvejais - iki 8-10 savaičių.

Taip pat atkreipkite dėmesį į informaciją apie skubų pristatymą arba pristatymą pageidaujamą dieną.

 

 

Greitoji paslauga

 

Užsakyta šiandien, pristatyta kuo greičiau

 

Naudodamiesi skubaus pristatymo paslauga, siuntinį galite gauti ne anksčiau kaip kitą dieną.


Tiesiog pasirinkite šią paslaugą užsakymo proceso metu. Už vieną užsakymą mokėsite tik vieną papildomą mokestį. Papildomas mokestis priklauso nuo siuntos svorio ir paskirties vietos. Be to, taikomos įprastos siuntimo išlaidos.

 


 

 

Siuntimo išlaidos

 

MEO nori, kad apsipirktumėte ramiai ir užsakytas prekes gautumėte greitai, nebrangiai ir saugiai. Todėl savo siuntimo sąlygas padarėme jums kuo paprastesnes ir skaidresnes:

 

Prisijungę su savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu arba užsiregistravę pirmą kartą, pirkinių krepšelyje matysite esamas pristatymo išlaidas. Taip prieš pirkdami žinosite, ar ir kokios bus siuntimo išlaidos.

 

Pristatymas už Vokietijos ribų

 

Pristatome visame pasaulyje - į visas šalis

 

Standartinis pristatymo laikas (siunčiant UPS arba UPS Express) yra maždaug 2-3 dienos Europos Sąjungoje ir maždaug 5 dienos visose kitose šalyse. Tikslus pristatymo laikas priklauso nuo papildomų veiksnių, pavyzdžiui, prekių prieinamumo.

Diskretiškumas - be problemų per muitinę

Europos Sąjungoje produktams ir paslaugoms taikomas PVM. Pagal galiojančius įstatymus MEO, siųsdama prekes į visas Europos Sąjungos šalis, privalo apskaičiuoti Vokietijos PVM. Visų užsakymų, siunčiamų pristatymo adresu Europos Sąjungoje, PVM suma bus nurodyta paskutiniame užsakymo puslapyje, užsakymo patvirtinimo el. paštu laiške ir prie siuntos pridėtoje sąskaitoje faktūroje. B2C interneto svetainėje nurodyta kaina eurais ES gyvenantiems klientams yra su PVM.

 

Užsakymams iš ES nepriklausančių šalių naudojame kitus, atskirus kainoraščius (pavyzdžiui, Šveicarijos kainoraštį). Pridėtinės vertės mokestis čia nenurodomas.

 

Atkreipkite dėmesį, kad užsakymams, siunčiamiems už Europos Sąjungos ribų, gali būti taikomi konkrečios šalies mokesčiai ir muitai.

 

Laiškams ir siuntoms į ES nepriklausančias šalis skirtose muitinės formose nurodyta siuntoje esančių prekių vertė pagal prekių tipą. Muitinė gali atidaryti laiškus ir siuntinius patikrinimui, mes to nekontroliuojame. Siunčiant užsakymą už ES ribų, muitai arba importo mokesčiai paprastai imami, kai siuntinys pasiekia jūsų šalį. Muitinio įforminimo mokesčiai mokami jūsų sąskaita; mes nekontroliuojame šių mokesčių ir negalime numatyti jų dydžio. Muitinės taisyklės įvairiose šalyse labai skiriasi. Jei norite gauti daugiau informacijos apie tai, geriausia kreiptis į vietinę muitinės įstaigą. Atkreipkite dėmesį, kad kaip importuotojas turite laikytis atitinkamos šalies taisyklių.

 

MEO rekomenduoja UPS kaip siuntimo paslaugų teikėją, kad siuntos būtų siunčiamos diskretiškai, greitai ir saugiai. .

 

Diskretiškumas

 

Diskretiškumas mums MEO yra labai svarbus. Jau daugelį metų turime patirties pristatant siuntas aukštas pareigas užimantiems asmenims, visuomenės veikėjams, politikams ir VIP.

 

Siuntinių pristatymas:

 

Visi MEO siuntiniai pristatomi paštu arba UPS, neutraliai supakuoti ir su diskretiška siuntėjo informacija. Niekas negali pasakyti, kas yra siuntinyje. Mūsų siuntiniai yra tvirtai ir saugiai supakuoti, ant siuntinių nėra jokios reklamos. Jūsų privatumas mums prie širdies!

 

Žinoma, siuntinius pristatysime ir pageidaujamais jūsų pasirinktais adresais (pavyzdžiui, į pakavimo stotis, į biurą ar draugui).

 

Jūsų asmens duomenys:

 

Jūsų asmeniniai duomenys MEO yra saugūs! Duomenų apsauga ir saugumas mums labai svarbūs. Pasitelkdama savo darbuotojų kompetenciją duomenų apsaugos srityje ir nuolatinį visų techninių saugumo principų optimizavimą, MEO nuolat gerina ir jūsų duomenų saugumą. Daugiau informacijos rasite mūsų duomenų apsaugos puslapiuose. Kiekvienas MEO darbuotojas yra sutartimi įpareigotas laikytis mūsų duomenų apsaugos gairių.

 

Kredito kortelės išrašas:

 

Jūsų kredito kortelės išraše informacija apie įsigytus produktus nepateikiama.

 

Reklama:

 

Iš mūsų negausite jokios reklamos nei elektroniniu paštu, nei laiškais, nebent tai aiškiai nurodėte savo profilyje (Mano duomenys - Mano MEO).

 

Pageidaujama pristatymo data

 

Visus straipsnius jums pristatysime jūsų pageidaujamą dieną. Priklausomai nuo prekės, pristatymas bus atliktas 3-ią arba 5-ą darbo dieną po jūsų užsakymo telefonu arba internetu gavimo.

Užsakymo proceso metu pasirinkite pristatymą pageidaujamą dieną ir nurodykite pageidaujamą datą.

Prekėms, kurios siunčiamos paštu arba UPS, galite pasirinkti pageidaujamą pristatymo datą nuo pirmadienio iki penktadienio. Deja, neturime įtakos rytiniam ar popietiniam pristatymui.

 

Sugadintos siuntos

 

Jūsų užsakymą supakuosime kuo saugiau. Siuntimui naudojame saugias ir sertifikuotas kartonines dėžes. Vis dėlto, jei atsirastų pažeidimų, prašome atsisakyti priimti siuntą, jei pažeidimai iš karto matomi, ir grąžinti siuntėjui. Prašome mus informuoti apie pažeistas siuntas.

MEO Vertriebs GmbH

Lise-Meitner-Str. 9
D-45699 Herten

El. paštas: [email protected]
Faksas: +49 (0) 2366 500510