Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Penio siurbliai

Naujienlaiškis

Penio siurbliai 

Sveiki atvykę į MEO - jūsų internetinę veiksmingų varpos siurblių parduotuvę! Siūlome platų aukštos kokybės "Bathmate" ir "Dr. Cock" varpos pompų asortimentą, kuris padės jums padidinti varpos dydį ir pagerinti seksualinį gyvenimą.

Subkategorijos

  • Naujoviški "Bathmate" hidropumpai siūlo puikią varpos didinimo galimybę. Čia rasite visą asortimentą už prieinamą kainą.

  • Ilgas, storas ir kietas penis yra daugumos vyrų troškimas. "Dr. Cock" išpildo šį norą turėti labai didelę varpą, naudodamas puikų vakuuminį siurblį varpai padidinti.

Sveiki atvykę į MEO - jūsų internetinę veiksmingų varpos siurblių parduotuvę! Siūlome platų aukštos kokybės "Bathmate" ir "Dr. Cock" varpos pompų asortimentą, kuris padės jums padidinti varpos dydį ir pagerinti seksualinį gyvenimą.

Mūsų varpos pompas lengva naudoti ir jos duoda greitų rezultatų. Jos gali padidinti jūsų varpos dydį ir kietumą, kad pagerėtų jūsų seksualinė patirtis. Nesvarbu, ar norite didesnio penio, ar geresnės erekcijos, turime jums puikų sprendimą.

"Bathmate" ir "Dr. Cock" yra du geriausiai žinomi prekės ženklai varpos pompų pramonėje. Didžiuojamės, kad turime šių prekės ženklų asortimentą ir savo klientams siūlome geriausius gaminius.

MEO diskretiškumas ir saugumas yra mūsų svarbiausi prioritetai. Siūlome greitą ir diskretišką pristatymą bei saugias mokėjimo galimybes. Mūsų draugiška ir kompetentinga klientų aptarnavimo komanda visada pasiruošusi padėti jums bet kokiais klausimais ar rūpimais klausimais.

Tad ko laukiate? Peržiūrėkite mūsų "Bathmate" ir "Dr. Cock" varpos pompų asortimentą ir raskite sau tinkamą gaminį. Su MEO pagerinsite savo seksualinį pajėgumą ir įgysite daugiau pasitikėjimo savimi miegamajame.


Ilgo, storo ir kieto penio trokšta dauguma vyrų. Dr. Cock išpildo šį labai didelio penio troškimą savo puikia vakuumine varpos didinimo pompa.

 

Varpos ilginimas ir didinimas naudojant varpos siurblius yra nebrangus, labai malonus ir, svarbiausia, veiksmingas metodas, žinomas jau daugelį metų ir sėkmingai naudojamas daugelio vyrų. Vyrai visame pasaulyje pasitiki sėkminga "Dr. Cock" sistema - veiksmingu ir neskausmingu varpos didinimo metodu, nes jis greitai atneša norimą sėkmę.

 

Ką gali padaryti varpos pompa?

 

Penio pompa varpai didinti siurbimo metu cilindre sukuriamas neigiamas slėgis. Taip užtikrinama, kad varpoje susikauptų kraujas ir būtų sukurta erekcija. Kartu su varpos žiedu varpos pompa suteikia erekciją, kuri gali trukti labai ilgai. Varpa yra labai kieta ir atrodo daug didesnė. Varpos pompa yra jaudinantis sekso žaisliukas, tačiau taip pat gali būti naudojama kaip pagalbinė priemonė erekcijos sutrikimams gydyti.

 

Ar varpos pompa padidina varpą?

 

Penio pompos skirtos tam, kad varpa būtų erekcionuota prieš pat seksą. Naudodami varpos pompą galite pasiekti varpos pailginimą bei varpos apimties padidėjimą. Varpos standumas taip pat būna daug stipresnis nei įprastos erekcijos metu.

 

Kaip teisingai naudoti varpos pompą?

 

Varpos pompa varpos didinimui turi gerai priglusti prie varpos. Erekcijos metu varpa turi tilpti į cilindrą, nesiremdama į vakuuminio cilindro sieneles. Todėl vakuuminis cilindras turėtų būti 1-2 centimetrais didesnis už erekcijos metu esančią varpą. Jei varpa atsitrenkia į cilindro sieneles, tai dažnai suvokiama kaip nemalonu.

 

Radę tinkamo dydžio varpos didinimo siurblį, uždėkite varpos siurblį. Naudodami pompą jūs arba jūsų partneris galite sukurti neigiamą slėgį cilindre ir stebėti, kaip varpa išsipučia. Kad varpa nesubyrėtų iškart po pompos nuėmimo, naudokite varpos žiedą. Taip užtikrinama, kad kraujo stazė, taigi ir erekcija, tęstųsi.

 

Ar varpos pompa gali padėti esant erekcijos sutrikimams?

 

Žinoma, kad gali! Varpos pompa gali būti laikoma pagalbine priemone nuo erekcijos sutrikimų. Tačiau ji sukelia erekciją tik iš karto po panaudojimo. Varpos pompa neišsprendžia erekcijos sutrikimo priežasties. Tačiau ji yra natūralus farmacinių lytinių santykių stiprinimo priemonių pakaitalas.

 

Kiek kartų per dieną galima naudoti varpos pompą varpai didinti?

 

Nėra jokio laiko apribojimo, kiek kartų per dieną galite naudoti varpos pompą varpai didinti. Galite patys nuspręsti, kaip dažnai norite mėgautis kieta erekcija.

 

Varpos pompa varpai padidinti:

 

Anksčiau gydytojai ar urologai dažnai rekomenduodavo varpos pompas, dar vadinamas vakuuminėmis pompomis, potencijos problemoms gydyti. Tačiau varpos pompos nebėra tik medicininės priemonės ar mechaninės erekcijos pagalbinės priemonės. Jos vis dažniau naudojamos ir kaip sekso žaisliukai, pavyzdžiui, įtraukiant jas į preliudiją, kad varpa sukietėtų dar greičiau. Žinoma, reguliariai treniruodamiesi taip pat galite siekti pailginti varpą arba padidinti jos apimtį. Tačiau varpos didinimas nėra vienintelis varpos pompos teikiamas poveikis. Ji taip pat pasitarnauja kaip masturbuoklis masturbacijos metu, imituodama smūgį. Taip pat itin stimuliuojantis jausmas, kai kraujas per neigiamą slėgį patenka į erekcijos audinį. Patarimas prieš žaidimą: tiesiog leiskite savo partneriui atlikti pumpavimą. Kad erekcija truktų kuo ilgiau, rekomenduojame dėvėti varpos žiedus arba varpos rankoves, kurie prailgina kraujo stazės efektą. Jei norite daugiau dėmesio skirti erotinėms treniruotėms su varpos pompa, taip pat galite naudoti specialius kremus, pavyzdžiui, EXTREME DELAY by MEO ®, arba varpos plėstuvą kaip priedą.

 

Penio pompų pirkimo patarimai - į ką turėtumėte atsižvelgti pirkdami penio pompą

 

Varpos pompa yra įvairių dydžių ir dizaino. Ji uždedama ant varpos ir, priklausomai nuo modelio, tada rankine pompa arba automatine ar elektrine pompa galite sukurti neigiamą slėgį. Dėl šio neigiamo slėgio varpa tampa putlesnė, kietesnė ir didesnė. Dauguma siurblių yra permatomos, ant jų atspausdinta centimetrų skalė. Taip galėsite matuoti savo sėkmę reguliariai treniruodamiesi. Intensyvioms varpos treniruotėms yra varpos pompų su slėgio indikatoriais, kurie leidžia laipsniškai didinti slėgį. Kad būtų lengviau įvesti varpą, taip pat galite naudoti vandenyje tirpų lubrikantą, pavyzdžiui, "Aquameo".

 

Varpos pompos naudojimas varpai padidinti

 

Penio pompos gali suteikti jums putlesnę, kietesnę ir, svarbiausia, ilgesnę varpą, jei reguliariai sportuosite. Jos tinka vyrams, norintiems padidinti varpos ilgį ir storį. Varpos pompa taip pat gali būti gera priemonė, jei norite, kad varpa būtų kietesnė ir ilgesnė. Reguliariai treniruodami varpą labiau pasitikėsite savimi ir patirsite intensyvias valandas su savo partnere.

 

Varpos pompos naudojimas ir valymas

 

Norint pasiekti ilgalaikės sėkmės, svarbu reguliariai treniruoti varpą. Tai gali užtrukti kelis mėnesius. Iš pradžių neturėtumėte naudoti varpos pompos ilgiau nei maždaug 10 minučių. Kai tik tai tampa nemalonu, turėtumėte nustoti. Laikui bėgant varpos pompą galite naudoti ilgiau ir, žinoma, kelis kartus per dieną. Po naudojimo varpos pompą galite nuplauti šiltu vandeniu su muilu ir leisti jai gerai išdžiūti.