Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Penio siurbliai

Naujienlaiškis

Penio siurbliai 

Sveiki atvykę į MEO - jūsų internetinę veiksmingų varpos siurblių parduotuvę! Siūlome platų aukštos kokybės "Bathmate" ir "Dr. Cock" varpos pompų asortimentą, kuris padės jums padidinti varpos dydį ir pagerinti seksualinį gyvenimą.

Subkategorijos

  • Naujoviški "Bathmate" hidropumpai siūlo puikią varpos didinimo galimybę. Čia rasite visą asortimentą už prieinamą kainą.

  • Ilgas, storas ir kietas penis yra daugumos vyrų troškimas. "Dr. Cock" išpildo šį norą turėti labai didelę varpą, naudodamas puikų vakuuminį siurblį varpai padidinti.

Sveiki atvykę į MEO - jūsų internetinę veiksmingų varpos siurblių parduotuvę! Siūlome platų aukštos kokybės "Bathmate" ir "Dr. Cock" varpos pompų asortimentą, kurios gali gerokai padidinti jūsų varpą ir pagerinti seksualinį gyvenimą.

Mūsų varpos pompas lengva naudoti ir jos duoda greitų rezultatų. Jos gali padidinti jūsų varpos dydį ir kietumą ir taip pagerinti jūsų seksualinę patirtį. Nesvarbu, ar norite didesnio penio, ar geresnės erekcijos, mes turime jums puikų sprendimą.

"Bathmate" ir "Dr. Cock" yra du geriausiai žinomi prekės ženklai varpos pompų pramonėje. Didžiuojamės, kad turime šių prekės ženklų asortimentą ir savo klientams siūlome geriausius gaminius.

MEO diskretiškumas ir saugumas yra mūsų svarbiausi prioritetai. Siūlome greitą ir diskretišką pristatymą bei saugias mokėjimo galimybes. Mūsų draugiška ir kompetentinga klientų aptarnavimo komanda visada pasiruošusi padėti jums bet kokiais klausimais ar rūpimais klausimais.

Tad ko laukiate? Peržiūrėkite mūsų "Bathmate" ir "Dr. Cock" varpos pompų asortimentą ir raskite sau tinkamiausią gaminį. Su MEO pagerinsite savo seksualinį pajėgumą ir įgysite daugiau pasitikėjimo savimi miegamajame.


Ilgas, storas ir kietas penis yra tai, ko nori dauguma vyrų. Dr. Cock išpildo šį labai didelio penio troškimą su savo puikia vakuumine varpos didinimo pompa.

 

Varpos ilginimas ir didinimas varpos pompomis yra nebrangus, labai malonus ir, svarbiausia, veiksmingas metodas, žinomas jau daugelį metų ir sėkmingai naudojamas daugelio vyrų. Vyrai visame pasaulyje pasitiki sėkminga "Dr. Cock" sistema - veiksmingu ir neskausmingu varpos didinimo metodu, nes jis greitai leidžia pasiekti norimų rezultatų.

 

Ką gali varpos pompa?

 

Penio pompa varpai didinti siurbimo metu cilindre sukuriamas vakuumas. Taip užtikrinama, kad varpoje susikauptų kraujo ir būtų sukurta erekcija. Kartu su varpos žiedu varpos pompa užtikrina erekciją, kuri gali trukti labai ilgai. Varpa yra labai kieta ir atrodo daug didesnė. Varpos pompa yra jaudinantis sekso žaislas, tačiau taip pat gali būti naudojama kaip pagalbinė priemonė erekcijos sutrikimams gydyti.

 

Ar varpos pompa padidina varpą?

 

Penio pompos skirtos tam, kad varpa būtų erekcionuota prieš pat seksą. Naudodami varpos pompą galite pailginti varpą ir padidinti jos apimtį. Varpos standumas taip pat būna gerokai stipresnis nei esant įprastai erekcijai.

 

Kaip teisingai naudoti varpos pompą?

 

Varpos pompa varpos didinimui turi gerai priglusti prie varpos. Erekcijos metu varpa turi tilpti į cilindrą neliesdama vakuuminio cilindro sienelių. Todėl vakuuminis cilindras turėtų būti 1-2 centimetrais didesnis už erekcijos metu esančią varpą. Jei varpa liečia cilindro sieneles, tai dažnai suvokiama kaip nepatogu.

 

Radę tinkamo dydžio varpos didinimo siurblį, uždėkite varpos siurblį. Jūs arba jūsų partneris galite naudoti pompą, kad cilindre susidarytų neigiamas slėgis, ir stebėti, kaip jūsų varpa išsipučia. Naudokite varpos žiedą, kad nuėmus pompą varpa iš karto nevirptelėtų. Taip užtikrinama, kad kraujo stazė, taigi ir erekcija, tęstųsi.

 

Ar varpos pompa gali padėti esant erekcijos sutrikimams?

 

Žinoma, kad gali! Varpos pompa gali būti laikoma pagalbine priemone erekcijos sutrikimams gydyti. Tačiau ji sukelia erekciją tik iš karto po panaudojimo. Varpos pompa neišsprendžia erekcijos sutrikimo priežasties. Tačiau ji yra natūralus farmacinių lytinių santykių stiprinimo priemonių pakaitalas.

 

Kiek kartų per dieną galiu naudoti varpos pompą varpai didinti?

 

Nėra jokio laiko apribojimo, kiek kartų per dieną galite naudoti varpos didinimo pompą. Galite patys nuspręsti, kaip dažnai norite mėgautis kieta erekcija.

 

Varpos pompa varpai padidinti:

 

Anksčiau gydytojai arba urologai dažnai rekomenduodavo varpos pompas, dar vadinamas vakuuminėmis pompomis arba neigiamo slėgio pompomis, kai reikėdavo gydyti potencijos problemas. Tačiau varpos pompos nebėra tik medicininės priemonės ar mechaninės erekcijos pagalbinės priemonės. Jos taip pat vis dažniau naudojamos kaip sekso žaisliukai, pavyzdžiui, įtraukiant jas į preliudiją, kad varpa sukietėtų dar greičiau. Žinoma, reguliariai treniruodamiesi taip pat galite siekti pailginti varpą arba padidinti jos apimtį. Tačiau varpos didinimas nėra vienintelis poveikis, kurį gali pasiūlyti varpos pompa. Ji taip pat pasitarnauja kaip masturbuoklis masturbacijos metu, imituodama smūgį. Taip pat itin stimuliuojantis jausmas, kai kraujas į erekcijos audinį patenka per neigiamą slėgį. Patarimas prieš žaidimą: tiesiog leiskite savo partneriui atlikti pumpavimą. Kad gauta erekcija truktų kuo ilgiau, rekomenduojame dėvėti penio žiedus arba varpos rankoves, kad pratęstumėte kraujo susikaupimo efektą. Jei norite daugiau dėmesio skirti erotinėms treniruotėms su varpos pompa, taip pat galite naudoti specialius kremus, pvz Delay iš MEO ® arba naudoti varpos plėstuvą.

 

Penio pompų pirkimo patarimai - į ką turėtumėte atsižvelgti pirkdami

 

Varpos pompa yra įvairių dydžių ir dizaino. Ji uždedama ant varpos ir, priklausomai nuo modelio, tada galite sukurti neigiamą slėgį rankine pompa arba automatine ar elektrine pompa. Dėl šio neigiamo slėgio varpa tampa putlesnė, kietesnė ir didesnė. Dauguma siurblių yra permatomos, ant jų atspausdinta centimetrų skalė. Taip galėsite matuoti savo sėkmę reguliariai treniruodamiesi. Intensyvioms varpos treniruotėms yra varpos pompų su slėgio indikatoriumi, kurios leidžia palaipsniui tikslingai didinti slėgį. Kad varpą įvesti būtų lengviau, taip pat galite naudoti vandenyje tirpstantį lubrikantą, pavyzdžiui, "Aquameo".

 

Varpos pompos naudojimas varpai padidinti

 

Reguliariai treniruodamiesi varpos pompa galite turėti putlesnę, kietesnę ir, svarbiausia, ilgesnę varpą. Jos tinka vyrams, norintiems padidinti varpos ilgį ir storį. Varpos pompa taip pat gali būti gera pagalbinė priemonė, jei norite, kad varpa taptų kietesnė ir ištvermingesnė. Reguliariai treniruodami varpą labiau pasitikėsite savimi ir patirsite intensyvias valandas su savo partnere.

 

Varpos pompos naudojimas ir valymas

 

Norint pasiekti ilgalaikės sėkmės, svarbu reguliariai treniruoti varpą. Tai gali užtrukti kelis mėnesius. Iš pradžių neturėtumėte naudoti varpos pompos varpai ilginti ilgiau nei maždaug 10 minučių. Kai tik tai tampa nemalonu, turėtumėte nustoti. Laikui bėgant varpos pompą galite naudoti ilgiau ir, žinoma, kelis kartus per dieną. Po naudojimo varpos pompą galite išplauti šiltu vandeniu su muilu ir leisti jai gerai išdžiūti.