Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Burnos kandiklis

Naujienlaiškis

Burnos kandiklis 

Mūsų burnos kandikliai užkemša burną ir netoleruoja jokių užpakalinių kalbų. Jei reikia, mūsų burnos ąsočiai yra net užrakinami... MEO bondage parduotuvėje rasite piltuvėlių, kamuoliukų, žiedų ir dar daugiau.

12
už puslapį
Rodyti 1 - 12 iš 67 elementų
Rodyti 1 - 12 iš 67 elementų

Burnos užčiaupimo teorija ir praktika

 

Motyvacija naudoti burnos kandiklį gali būti tikslinga, pavyzdžiui, neleisti pasyviam partneriui (apatiniam) kalbėti ir rėkti; tačiau burnos kandiklis gali būti uždedamas ir apatinio prašymu, nes apatinis mano, kad šis pojūtis malonus, arba tai padeda jam įsijausti į savo vaidmenį erotinių vaidmenų žaidimų su vergove galios struktūroje. Kai kurie žmonės taip pat mano, kad pažeminimas yra erotinis ir stimuliuojantis, iš dalies dėl to, kad seilėtekis yra nekontroliuojamas. Dar viena paskata naudoti kamuoliuką-žandikaulį yra juo simbolizuojamas apatinės dalies bejėgiškumas. Užčiauptų žmonių akys atrodo didesnės, o dėvint kamuoliuką paprastai atsiranda įtempta veido išraiška; kartu su labai apribotomis žodinio bendravimo galimybėmis tai paprastai sustiprina žaidimo tarp Top ir Bottom intensyvumą.

Pirkti burnos užčiaupiklį - pasitikėjimo reikalas

 

Mūsų bondage parduotuvėje turime įvairių burnos kneblių, nes burnos kneblys yra nepakeičiamas BDSM bondage aksesuaras. Nesvarbu, ar ieškote burnos kandžio kaip SM žaislo, odinio burnos kandžio, bondage burnos kandžio, ar populiaraus rutulinio kandžio, garantuotai rasite tai, ko ieškote. Net jei norite šiek tiek daugiau bondage ar SM, turime jums tinkamų gaminių, pavyzdžiui, mūsų galvos diržų su burnos kandikliais. Jei mėgstate auksinį dušą, taip pat turime burnos kandiklių su piltuvėliais arba burnos kandiklių su vamzdeliais ir angomis. Jei jūsų fetišas - priverstinė feminizacija, jums puikiai tiks mūsų Pussy Face burnos ertmės užčiaupiklis.

 

Burnos kiaukutės sistema BDSM profesionalams, SM kiaukutės ir dominikonų kiaukutės

 

Jau beveik du dešimtmečius gaminame įvairius burnos knechtus BDSM bendruomenei ir profesionalioms SM studijoms, šeimininkams ir dominuojančioms moterims. Jei jus domina profesionali burnos kandiklio sistema su keičiamais priedais, rekomenduojame mūsų Humilator burnos kandiklio sistemą. Ši SM sistema yra ne tik BDSM bausmių katalogo dalis, bet ir turi galimybę prijungti daugybę kneblių priedų. Pagrindinį burnos knechtą galima paversti burnos knebtu su tualeto šepečiu, knebtu su tualetinio popieriaus laikikliu arba SM knebtu su plunksnų dulkintuvu.

 

O-žiedo knebtuką, kamuolio knebtuką, varpos knebtuką arba burnos knebtuką su skleistuvu

 

Leidžiama viskas, kas jums patinka. MEO tikrai rasite pasirinktą kloaką ir savo fetišistines svajones. Nes mūsų fetišo parduotuvė specializuojasi tenkindama daugybės BDSM klientų iš viso pasaulio pageidavimus. Nesvarbu, ar jus domina iš odos ir plieno pagamintas O-žiedo kneblys , kamuolinis kneblys su raudonu kamuoliuku ar burnos kneblys su peniu, ar pageidaujate burnos plėstuvo kneblio, viskas priklauso tik nuo jūsų. Tačiau galite būti tikri, kad klozetas, apie kurį visada svajojote, bus diskretiškai pristatytas į jūsų namus per 48 valandas.

 

Patogus burnos kandiklis, surišimo kandiklis ar veikiau SM kandiklis?

 

Be surišimo priemonių, burnos žandikaulis priklauso pagrindinei erotinei kiekvieno BDSM mylėtojo erotinei įrangai. Todėl mūsų bondage internetinėje parduotuvėje rasite ne tik paprastų kneblių, bet ir įvairių burnos kneblių, atitinkančių visus bondage ir SM pageidavimus. MEO rasite ne tik įvairių dizainų ir formų bondage gagų ir SM gagų, bet ir burnos gagų pradedantiesiems (kvėpuojančių) ir patogių, taip pat vandeniui atsparių BDSM gagų auksinio dušo žaidimams, labai žiauriųSM gagų SM studijoms ir BDSM profesionalams. Nuo A iki Z rasite visą informaciją, kurios jums reikia norint įsigyti tinkamą burnos ąsotį.

 

Šiuos skirtingus burnos ąsočius rasite MEO bondage parduotuvėje:

 

Kamuoliuką su kamuoliuku ir burnos ertmės ertmės ertmę su kamuoliuku

 

Burnos kneblys su kamuoliuku yra burnos kneblys, kurį sudaro plastikinis kamuoliukas, pagamintas iš PVC arba silikono, stumiamas už dantų. Kad jo nebūtų galima išstumti liežuviu, kamuoliukas pritvirtinamas už subinės galvos galvos dirželiu. Kaip ir daugelio kitų kloakų atveju, Sub gali skleisti garsus nepaisant burnos kloakos, tačiau kalbėti sunku. Gražų rutulinių klusiklių pasirinkimą galite rasti čia pagal šią nuorodą (spauskite čia).

 

 

Žiedinis klozetas arba burnos klozetas su O formos žiedu

 

Mūsų žiediniai kramtukai atlieka panašią funkciją kaip ir rutuliniai kramtukai. Tačiau vietoj guminio kamuoliuko už dantų stumiamas žiedas, kuris už galvos tvirtinamas dirželiu. Kad nepažeistumėte dantų, mūsų žiedinis kneblys aptrauktas oda. Mūsų bondage parduotuvėje ypač populiarūs žiediniai knechtai, pavyzdžiui, mūsų vandeniui atsparus žiedinis kneblys, mūsų deep throat žiedinis kneblys, mūsų Cock SLUT žiedinis kneblys, taip pat mūsų žiediniai knechtai "plačiai atverta burna" raudonos spalvos ir žiedinis kneblys juodos spalvos. Skirtingai nei su dauguma kitų burnos kneblių, su žiediniais knebliais kvėpuoti yra gana lengva, o priėjimas prie subinės burnos yra laisvas.

 

Penio kneblys arba burnos kneblys su peniu

 

Varpos knebliu burna uždaroma odiniu dirželiu, kuris užsegamas ties kaklu. Varpos kneblio viduje išsikiša odinės arba silikoninės varpos kopija. Varpos kneblio varpa išsikiša giliai į apatinę burnos dalį. Be to, prie kramtuko išorinės pusės gali būti pritvirtintas dar vienas varpos dildo, kuriuo kramtomasis gali patenkinti savo Top arba meilužę. Kaip ir daugelio kitų burnos kneblių atveju, nepaisant varpos kneblio, Sub vis tiek gali skleisti garsus, tačiau kalbėti sunku.

 

Snaffle gag arba burnos klozetas su snaffle

 

Snaffle gag, taip pat žinomas kaip ponio gag arba bitų gag, primena snaffle ir ypač naudojamas ponių žaidimuose ir pet play. Snaffle gag taip pat dažnai naudojamas vaidmenų žaidimuose kaip galvos apdangalo, primenančio antkaklį, dalis. Mūsų siūlomas snaffle gagelis tvirtinamas už galvos dirželiu, pritvirtintu prie žiedų. Įkvėpti klasikinių snaffle gagų, gaminame įvairius apvalius ir ovalius burnos gagus su snaffle primenančiu tvirtinimu. Kalbėjimui, dejavimui ir verkšlenimui tai beveik neturi įtakos.

 

Balioninis arba pripučiamas burnos kramtukas

 

Mūsų balioninį knechtą sudaro latekso balionas, kuris pripučiamas subinės burnoje naudojant pompos kamuoliuką. Dėl pompos kamuoliuko pripučiamas balionėlio kneblys kad jis pripildytų burną surišimo metu. Panikos vožtuvas leidžia prireikus išleisti orą. Kadangi balioninis kneblys be papildomo tvirtinimo neišsilaikytų burnoje, balioninis kneblys dažnai būna galvos diržų arba odinės kaukės, spandekso kaukės ar neopreninės ka ukės dalis. Balionų kneblys ir mūsų drugelių kneblys yra patys veiksmingiausi burnos kneblio kneblių mūsų bondage parduotuvėje.

 

Burnos kandiklis

 

Antsnukis tik uždaro burną plokštele kaip galvos diržo dalis ir nėra labai veiksmingas kaip burnos ąsotis, tačiau dažnai turi vaidmenų vaidinimo pobūdį bondage Human puppy Play dažnai turi vaidmenų atlikimo pobūdį. Todėl antsnukis dažnai derinamas su balioniniais kramtukais arba kitais viduje pritvirtintais burnos kramtukais, pavyzdžiui, varpos kramtukais. Puikus bondage snukis yra, pavyzdžiui, mūsų burnos kandiklis kojinėms, jocks & poppers. Taip pat turime daugybę galvos diržų su antsnukiais, taip pat kaukių su antsnukiais.

 

Šalikai ir skarelės, skirti užčiaupti burną

 

Tikriausiai seniausias būdas užčiaupti burną Bottom surišimo metu. Taikant šį užčiaupimo būdą, į Bottom burną įkišamas audinys, užčiaupiama kojinė arba švarko diržas. Kad burna neišspjautų, ji papildomai užkemšama šaliku / Hanky arba mūsų bondage šaliku. Ypač rekomenduojame mūsų burnos užkimšimo įtaisą kojinėms, jocksams ir popperiams.

 

Užčiaupimas lipnia juosta arba bondage juosta

 

Iš lipnios bondage juostos pagamintam burnos užkimšimui dažnai naudojama lipni bondage juosta. Profesionalus ir nelipnus BDSM gaminys šiam tikslui yra mūsų lipni raudonos arba juodos spalvos lipni bondage juosta.

 

Burnos ir žandikaulių plėstuvai

 

Burnos arba žandikaulių plėstuvai yra kilę iš medicinos technologijų ir jų galima įsigyti mūsų bondage parduotuvėje. Jie naudojami tam, kad apatinio burna būtų atvira. Kadangi jie neleidžia kalbėti ir uždaryti burnos, jie pateko į erotinę kliniką kaip ypatinga dantų burnos užčiaupiklio forma. Panašiu principu veikia ir voratinklinis kramtukas arba daktaro Sado maitintuvas, kuris taip pat pagamintas iš metalo ir išlaiko burną atvirą. Taip pat rekomenduojame mūsų burnos skėtiklį su dantų apsauga ir galvos dirželiu

 

Vamzdelio formos kramtomoji burna

 

Kai kurioms ypatingoms BDSM praktikoms naudojami vamzdiniai arba pripučiami vamzdiniai kramtukai; šiuo atveju vamzdelis kyšo į burną ir yra pritvirtintas dirželiais arba kauke. Vamzdelio knechtai naudojami kvėpavimui kontroliuoti arba kvėpavimui po vandeniu užtikrinti.

 

Kaulinis kramtomasis burnos ąsotis

 

Labai paplitęs pet play arba human pup Playburnos kneblys būna kaulo pavidalo, kuriuo užkemšama Bottom arba puppy, t. y. žmogaus šuniuko, burna taip, kaip tinka šiai rūšiai. Dėka galvos diržo, kaulinis kneblys gali būti tvirtai pritvirtintas prie galvos, kad šuniukas neturėtų jokių kitų Human puppy neturi kito pasirinkimo, kaip tik įkąsti į kaulinį kandiklį.

 

Užrakinamas burnos kandiklis ir kandiklis su laiko užraktu

 

 

Siekdami padidinti psichologinį kramtymo poveikį, daugelį savo burnos kandiklių tiekiame užrakinamu variantu, dar vadinamu užrakinamu kandikliu. Užrakinamą knechtą galima užrakinti įprasta pakabinama spyna, taip pat mūsų skaitmenine laiko spyna MEOBOND.

 

Liežuvio arba lūpų kandiklis

 

MEO liežuvio kneblys kilęs iš japonų BDSM, kai liežuvis užspaudžiamas tarp strypelių, todėl jo negalima ištraukti atgal į burną. Toks užčiaupimo būdas, gana paplitęs Azijos BDSM scenoje, tikriausiai yra geriausias sprendimas užčiaupiant liežuvį. Nes taip užčiaupus burną Bottom neturi kito pasirinkimo, kaip tik visiškai tylėti!

 

Piltuvinis kandiklis

 

Piltuvėlio formos kiauklės naudojamos siekiant priversti Sub nuryti skysčius arba auksinį dušą. Piltuviniai kiaukutai dažnai būna galvos diržų arba kaukės dalis.

 

 

Sauga ir pavojai Burnos kandikliai

 

Kai kuriose BDSM seksualinėse praktikose burnos knechtai naudojami, paprastai abipusiu sutarimu, pagrįstai ir saugiai, t. y. BDSM subkultūroje žinomu saugaus, protingo ir sąmoningo elgesio principu.

 

Pririšimas su kandikliais neapsieina be rizikos ir reikalauja ypatingo dėmesio tarp Bottom ir Top dėl riboto bendravimo ir dalinio kvėpavimo takų suvaržymo. Saugumo sumetimais reikėtų susitarti dėl triukšmo modelio, kuris būtų saugus žodis visiems bondage veiksmams nutraukti. Bet kuriuo atveju turi būti užtikrintas laisvas kvėpavimas.