Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Burnos kandiklis

Naujienlaiškis

Burnos kandiklis 

Mūsų burnos kandikliai užkemša burną ir netoleruoja jokių užpakalinių kalbų. Jei reikia, mūsų burnos ąsočiai yra net užrakinami... MEO bondage parduotuvėje rasite piltuvėlių, kamuoliukų, žiedų ir dar daugiau.

12
už puslapį
Rodyti 1 - 12 iš 67 elementų
Rodyti 1 - 12 iš 67 elementų

Burnos kramtymo teorija ir praktika

 

Motyvacija naudoti burnos kandiklį gali būti praktinė, pavyzdžiui, neleisti pasyviam partneriui (apatiniam) kalbėti ir rėkti; tačiau burnos kandiklis gali būti uždedamas ir apatinio prašymu, nes jam tai malonu arba padeda įsijausti į savo vaidmenį erotinių vaidmenų žaidimų surišimo metu galios struktūroje. Kai kurie žmonės taip pat mano, kad pažeminimas yra erotinis ir stimuliuojantis, iš dalies dėl nekontroliuojamo seilių tekėjimo. Dar viena paskata naudoti kamuoliuką-uždangalą yra ta, kad jis simbolizuoja apatinio asmens bejėgiškumą. Užčiauptų žmonių akys atrodo didesnės, o dėvint kamuoliuką paprastai atsiranda įtempta veido išraiška; kartu su labai apribotomis žodinio bendravimo galimybėmis tai paprastai sustiprina žaidimo tarp Top ir Bottom intensyvumą.

Burnos užčiauptuvo pirkimas - tai pasitikėjimo reikalas

 

Savo bondage parduotuvėje turime įvairių burnos kramtukų, nes burnos kramtukas yra nepakeičiamas BDSM bondage aksesuaras. Nesvarbu, ar tai būtų burnos kandikliai kaip SM žaislai, odiniai burnos kandikliai, bondage burnos kandikliai, ar plačiai naudojami rutuliniai kandikliai; čia tikrai rasite tai, ko ieškote. Net jei ieškote ko nors labiau bondage ar SM, turime jums tinkamų produktų, pavyzdžiui, mūsų galvos diržų su burnos kandikliais. Jei mėgstate auksinį dušą, taip pat turime burnos kandiklių su piltuvėliu arba burnos kandiklių su vamzdeliu ir anga. Jei jūsų fetišas - priverstinis feminizavimas, jums puikiai tiks, pavyzdžiui, mūsų Pussy Face burnos ertmės užčiaupiklis.

 

BDSM profesionalams skirta burnoskneblių sistema, SM knebliukai ir dominuojančiųjų knebliukai

 

Jau beveik du dešimtmečius gaminame įvairius burnos knechtus BDSM bendruomenei ir profesionalioms SM studijoms, meistrams ir dominatricoms. Jei jus domina profesionali burnos kandiklio sistema su keičiamais priedais, rekomenduojame mūsų Humilator burnos kandiklio sistemą. Ši SM sistema yra ne tik BDSM bausmių katalogo dalis, bet ir turi galimybę prijungti daugybę kneblių priedų. Pagrindinį burnos ąsotį galima akimirksniu paversti burnos ąsočiu su tualeto šepečiu, ąsočiu su tualetinio popieriaus laikikliu arba SM ąsočiu su plunksnų dulkintuvu.

 

Kandiklis su O žiedu, kamuoliukas, varpos kneblys arba kneblys su burnos skleistuvu

 

Leidžiama viskas, kas jums patinka. MEO tikrai rasite pasirinktą kloaką ir savo fetišistines svajones. Nes mūsų fetišo parduotuvė specializuojasi tenkindama daugybės BDSM klientų iš viso pasaulio pageidavimus. Nesvarbu, ar jus domina odinis ir plieninis O-žiedo kneblys , rutulinis kneblys su raudonu kamuoliuku ar burnos kneblys su peniu, ar pageidaujate burnos kneblio skleistuko, viskas priklauso tik nuo jūsų. Tačiau galite būti tikri, kad klozetas, apie kurį visada svajojote, bus diskretiškai pristatytas į jūsų namus per 48 valandas.

 

Patogus burnos kneblys, surišimo kneblys ar norėtumėte SM kneblio?

 

Be surišimo priemonių, burnos kneblys yra kiekvieno BDSM mėgėjo pagrindinės erotinės įrangos dalis, kai kalbama apie surišimą su burna. Todėl mūsų internetinėje bondage parduotuvėje rasite ne tik paprastų burnos kramtukų, bet ir įvairių burnos kramtukų, tinkančių visiems bondage ir SM pageidavimams. MEO rasite įvairaus dizaino ir formų bondage gagų ir SM gagų, taip pat burnos gagų pradedantiesiems (kvėpuojančių) ir patogių, taip pat vandeniui atsparių BDSM gagų auksinio dušo žaidimams, labai sunkiųSM gagų SM studijoms ir BDSM profesionalams. Nuo A iki Z - MEO rasite visą reikiamą informaciją, padėsiančią įsigyti tinkamą burnos ąsotį.

 

Šiuos skirtingus burnos ąsočius rasite MEO bondage parduotuvėje:

 

Kamuoliukų ir burnos ertmės ąsočių su kamuoliukais

 

Burnos kamštis su kamuoliuku yra burnos kamštis, kurį sudaro plastikinis kamuoliukas, pagamintas iš PVC arba silikono, stumiamas už dantų. Kad jo nebūtų galima išstumti liežuviu, kamuoliukas pritvirtinamas už subinės galvos galvos dirželiu. Kaip ir daugelio kitų kneblių atveju, Sub gali skleisti garsus nepaisant burnos kneblio, tačiau kalbėti sunku. Gražų rutulinių klusiklių pasirinkimą galite rasti čia pagal šią nuorodą (spauskite čia).

 

 

Žiedinis klozetas arba burnos klozetas su O formos žiedu

 

Mūsų žiediniai kramtukai atlieka panašią funkciją kaip ir rutuliniai kramtukai. Tačiau vietoj guminio kamuoliuko už dantų užkišamas žiedas, kuris už galvos tvirtinamas galvos dirželiu. Kad būtų išvengta dantų pažeidimų, mūsų žiedinis kneblys aptrauktas oda. Mūsų bondage parduotuvėje ypač populiarūs žiediniai knechtai: vandeniui atsparus žiedinis kneblys, deep throat žiedinis kneblys, Cock SLUT žiedinis kneblys, taip pat raudonos spalvos žiedinis kneblys "plačiai atverta burna" ir juodos spalvos žiedinis kneblys. Skirtingai nuo daugumos kitų burnos kneblių, su žiediniais knebliais kvėpuoti gana lengva, o prieiga prie subinės burnos yra laisva.

 

Penio kneblys arba burnos kneblys su peniu

 

Varpos knebliu burna uždaroma odiniu dirželiu, kuris užsegamas užpakalinėje kaklo dalyje. Iš varpos kneblio vidinės pusės kyšo odinės arba silikoninės varpos kopija. Varpos kneblio varpa išsikiša giliai į apatinę burnos dalį. Be to, prie kramtuko išorinės pusės gali būti pritvirtintas dar vienas varpos dildo, kuriuo kramtuojamas asmuo gali patenkinti savo Top arba meilužę. Kaip ir daugelio kitų burnos kneblių atveju, nepaisant varpos kneblio, Sub vis tiek gali skleisti garsus, tačiau kalbėti sunku.

 

Snaffle kneblys arba burnos kneblys su antsnukiu

 

Snaffle gag, dar vadinamas ponio gag arba bitės gag, primena snaffle ir ypač naudojamas žaidžiant su poniais ir pet play. Snaffle gag taip pat dažnai naudojamas vaidmeniniuose žaidimuose kaip galvos apdangalo, primenančio antkaklį, dalis. Mūsų siūlomas snaffle gagelis tvirtinamas už galvos dirželiu, pritvirtintu prie žiedų. Remdamiesi klasikiniais snaffle gagais, gaminame įvairius apvalius ir ovalius burnos gagus su snaffle primenančiu tvirtinimu. Kalbėjimui, dejavimui ir kniaukimui tai beveik neturi įtakos.

 

Balioninis arba pripučiamasis burnos ąsotis

 

Mūsų balioninį knechtą sudaro latekso balionas, kuris pripučiamas subinės burnoje naudojant pompos kamuoliuką. Dėl pompos kamuoliuko pripučiamas balionėlio kneblys pripučiamas taip, kad surišimo metu užpildytų burną. Prireikus oras vėl gali išeiti per panikos vožtuvą. Kadangi be papildomo tvirtinimo balionėlio kneblys neišsilaikytų burnoje, balionėlio kneblys dažnai būna galvos diržų arba odinės kaukės, spandekso kaukės ar neopreninės ka ukės dalis. Dėl savo konstrukcijos baliono kneblys ir mūsų drugelio kneblys yra patys veiksmingiausi burnos kneblių kneblių gaminiai mūsų bondage parduotuvėje.

 

Burnos kandiklis

 

Antsnukis tiesiog uždaro burną plokštele kaip galvos diržo dalis ir nėra itin veiksmingas kaip burnos ąsotis, tačiau dažnai turi vaidmenų pobūdžio Human puppy Play dažnai turi vaidmeninį personažą. Todėl snukis dažnai derinamas su balioniniais kramtukais arba kitais vidiniais burnos kramtukais, pavyzdžiui, varpos kramtukais. Pavyzdžiui, mūsų siūlomas burnos antspaudas kojinėms, jocksams ir poppersams yra puikus bondage antsnukis. Taip pat turime daug galvos diržų su antsnukiais ir kaukių su antsnukiais.

 

Šalikai ir šalikai, skirti kandžio užkimšimui

 

Tikriausiai seniausias būdas užčiaupti burną Bottom vergovės metu. Taikant šį užčiaupimo būdą, į Bottom burną įkišamas šalikas, užčiaupiama kojinė arba švarko diržas. Kad būtų išvengta spjaudymo, burna papildomai užkemšama šaliku / Hanky arba mūsų bondage šaliku. Ypač rekomenduojame mūsų burnos užkimšimo įtaisą kojinėms, strėnoms ir popperiams.

 

Užčiaupimas lipnia juosta arba bondage juosta

 

Lipnia lipnia juosta klijuojamai bondage juostai dažnai naudojamas burnos užkimšimas lipnia juosta. Profesionalus BDSM gaminys, kuris nelimpa prie odos, šiam tikslui yra mūsų lipni raudonos arba juodos spalvos lipni bondage juosta.

 

Burnos plėstuvas ir žandikaulių plėstuvas

 

Burnosplėstuvai arba žandikaulių plėstuvai yra kilę iš medicinos technologijų ir jų galima įsigyti mūsų bondage parduotuvėje. Jie naudojami tam, kad apatinė burna būtų atvira. Kadangi jis neleidžia ir kalbėti, ir uždaryti burnos, jis pateko į klinikinę erotiką kaip ypatinga dantų burnos užčiaupiklio forma. Panašiu principu veikia ir voratinklinis kramtukas, taip pat pagamintas iš metalo, arba daktaro Sado maitintuvas, kuris neleidžia praverti burnos. Taip pat rekomenduojame mūsų burnos plėstuvą su burnos apsauga ir galvos dirželiu

 

Žarnos kandiklis

 

Žarneliniai arba pripučiami žarneliniai kramtukai naudojami kai kurioms specialioms BDSM praktikoms; žarnelė išsikiša į burną ir yra pritvirtinta dirželiais arba kauke. Vamzdiniai klozalai naudojami, kai reikia kontroliuoti kvėpavimą arba užtikrinti kvėpavimą po vandeniu.

 

Kaulinis kramtomasis burnos ąsotis

 

Labai paplitęs pet play arba human pup Playburnos kramtukas būna kaulo formos, kuris užkemša Bottom arba puppy, t. y. žmogiškojo šuniuko, burną, atitinkančią rūšį. Dėl galvos dirželio kaulinį knechtą galima tvirtai aprišti aplink galvą, kad šuniukas turėtų Human puppy neturėtų kito pasirinkimo, kaip tik įkąsti į kaulinę kloaką.

 

Užrakinamas burnos kandiklis ir kandiklis su laiko užraktu

 

 

Siekdami padidinti psichologinį jaudulį, kurį sukelia kramtymas, daugelį savo burnos kandiklių tiekiame užrakinamu variantu, dar vadinamu užrakinamu kandikliu. Užrakinamą knechtą galima užrakinti įprasta pakabinama spyna arba mūsų MEOBOND skaitmenine laiko spyna.

 

Liežuvio arba lūpų kandiklis

 

MEO liežuvio kneblys kilęs iš japonų BDSM, kai liežuvis užspaudžiamas tarp strypelių, todėl jo negalima ištraukti atgal į burną. Šis kramtymo būdas, labai paplitęs Azijos BDSM scenoje, tikriausiai yra geriausias sprendimas kramtymo surišimui. Kadangi taip užčiaupus burną, Bottom neturi kito pasirinkimo, kaip tik visiškai tylėti!

 

Piltuvinis kandiklis

 

Piltuvėlio formoskiauklės naudojamos siekiant priversti Sub nuryti skysčius arba auksinį dušą. Piltuviniai kiaukutai dažnai būna galvos diržų arba kaukės dalis.

 

 

Burnos kandiklių saugumas ir pavojus

 

Kai kuriose BDSM seksualinėse praktikose burnos užčiaupikliai naudojami, paprastai abipusiu sutarimu, pagrįstai ir saugiai - BDSM subkultūroje šis principas žinomas kaip "saugus, sveikas, abipusiu sutarimu".

 

Pririšimas su burnos kandikliais nėra visiškai nerizikingas ir reikalauja ypatingo dėmesio tarp Bottom ir Top dėl ribotų bendravimo galimybių ir dalinio kvėpavimo takų apribojimo. Saugumo sumetimais reikėtų naudoti Safeword saugumo sumetimais turėtų būti susitarta dėl triukšmo modelio, kaip išankstinės sąlygos atšaukti visus surišimo veiksmus. Visais atvejais turi būti užtikrintas laisvas kvėpavimas.