Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Fleshjack

Naujienlaiškis

Fleshjack 

"Fleshlight" ir "Fleshjack" neabejotinai yra populiariausi sekso žaislai pasaulyje. Vyrai mėgsta šiuos masturbatorius, nes jie būna labai įvairių dizainų, jaučiasi neįtikėtinai tikri, yra palyginti pigūs ir juos visiškai paprasta naudoti. O svarbiausia - jie garantuoja neįtikėtinai intensyvius orgazmus.

12
už puslapį
Rodyti 1 - 12 iš 14 elementų
Rodyti 1 - 12 iš 14 elementų

Viskas, ką reikia žinoti apie "Fleshjack" ir "Fleshlight" masturbatorių!

 

"Fleshlight" ir "Fleshjack" neabejotinai yra populiariausi sekso žaislai pasaulyje. Vyrai mėgsta šiuos masturbatorius, nes jie yra įvairių stilių, jaučiasi neįtikėtinai tikri, yra palyginti pigūs ir juos visiškai paprasta naudoti. O svarbiausia - jie garantuoja neįtikėtinai intensyvius orgazmus.

 

Šiame "Fleshlight" vadove norėtume jums paaiškinti, kas yra "Fleshlight" arba "Fleshjack" masturbatoriai ir kaip jie veikia!

 

1.) Kas yra Fleshlight arba Fleshjack?

 

Tai populiarus sekso žaisliukas, kuris buvo išrastas 90-ųjų pabaigoje JAV. Tai neabejotinai geriausiai parduodamas vyriškas masturbatorius pasaulyje. Kadangi masturbatorius yra tarsi žibintuvėlis, jį lengva naudoti visiškai nepastebimai.

 

Vyrai vienodai mėgsta "Fleshlight" ir "Fleshjack", nes jie puikiai atrodo ir leidžia sekso metu jaustis tikrai karštai. Vidinė tekstūra iš tiesų jaučiasi kaip tikra oda. Kadangi "Fleshlight" arba "Fleshjack" lengva paslėpti ir yra tvirti, šiuos masturbatorius taip pat galima puikiai naudoti keliaujant arba važiuojant automobiliu.

 

Dauguma sekso žaisliukų vis dar gaminami moterims. Vyrams skirti sekso žaisliukai daugumoje Europos sekso prekių parduotuvių visada buvo gana apleisti. Dėl puikių "Fleshjack" ir "Fleshlight" gaminių gamintojų novatoriškos dvasios šie masturbatoriai yra tokie geri ir nepaprastai novatoriški.

 

Nuo pirmosios gaminių serijos premjeros "Fleshlight" ir "Fleshjack" masturbatoriai nuolat tobulėjo, todėl šiandien galima rinktis iš daugybės skirtingų dizainų, spalvų, skirtingų įdėklų, priedų ir angų (burnos, išangės ir makšties), kad būtų patenkinti nuolat besikeičiantys mūsų klientų visame pasaulyje poreikiai ir pageidavimai.

 

2.) Kokios yra tikrosios "Fleshlight" arba "Fleshjack" sudedamosios dalys?

 

Korpusas:

 

Masturbatoriaus korpusas pagamintas iš smūgiams atsparaus, stabilaus kieto plastiko (polietileno). Šiuo metu jis gaminamas įvairių spalvų, pavyzdžiui, juodos, baltos, šviesiai mėlynos ir pilkos. Kartais galima įsigyti specialių kitų spalvų "Fleshjack" kolekcijų.

 

Korpuse yra odos spalvos įdėklas. Jis užtikrina, kad minkšta ir elastinga įvorė išlaikytų savo formą, ir užtikrina reikiamą priešslėgį, kurio reikia viduje. Tik taip seksas su "Fleshjack" taps kvapą gniaužiančia patirtimi.

Iš čia

 

Fleshjack korpusas yra atviras priekyje ir gale. Angos turi sriegį, ant kurio galima užsukti sandarinimo dangtelį. Uždarytas "Fleshjack" atrodo kaip paprastas degiklis. Taip niekas negali atspėti, kad tai masturbatorius. Rievėta "Fleshjack" arba "Fleshlight" struktūra užtikrina gerą sukibimą, kuris garantuoja patogų ir lengvą valdymą.

 

Priekinis dangtelis = dangtelis

 

Apsauginis dangtelis prisukamas prie "Fleshlight" priekinės dalies ir apsaugo įdėklą nuo purvo ir dulkių. Prieš naudojimą jis nuimamas.

 

Galinis dangtelis = vožtuvo dangtelis

 

Juo reguliuojamas vakuumas vidiniame "Fleshlight" kanale. Kai šis dangtelis uždarytas, vakuumas yra didžiausias. Kuo labiau atidarote vožtuvo dangtelį, tuo silpnesnis siurbimo pojūtis.

 

"Fleshlight" įdėklas arba įvorė

 

Įdėklas yra mūsų masturbatoriaus širdis. Jis pagamintas iš vadinamosios "Super Skin™", labai minkštos medžiagos, kuri yra labai panaši į tikrą odą. Jis yra korpuso viduje. Įdėklas gali būti vaginos, burnos arba išangės formos ir sudaro įėjimą į struktūrizuotą vidinį kanalą. Dauguma angų yra paimtos iš originalių garsių pornografijos aktorių, todėl atrodo neįtikėtinai tikroviškai. Mūsų internetinėje parduotuvėje esantys "Fleshjacks" turi daugybę skirtingų kanalų struktūrų, kurios yra visiškai skirtingos ir užtikrina platų stimuliacijos spektrą.

 

3.) Kuo ypatinga "Fleshlight" rankovės medžiaga?

 

Įdėklas pagamintas iš "Super Skin™" medžiagos. Tai elastomeras, pasižymintis labai ypatingomis savybėmis. Minkštas plastikas pasižymi dideliu elastingumu. Jį galima stipriai deformuoti ir kartu su mūsų "Aquameo" lubrikantu perteikia tikro analinio sekso pojūtį. Medžiaga puikiai prisitaiko prie varpos ir sugeria kūno šilumą.

 

Instrukcijos: Kaip naudoti "Fleshlight" arba "Fleshjack"?

 

Čia paaiškinsime, kaip paruošti, naudoti ir valyti masturbatorių.

 

1. Nuimkite plastikinį strypą

 

Pirmą kartą naudodami "Fleshlight" / "Fleshjack", rankovėje pastebėsite plastikinį strypą. Šis strypas apsaugo masturbatoriaus vidų gamybos ir laikymo metu. Prieš naudojant masturbatorių plastikinį strypą reikia ištraukti.

 

2. Išvalykite ir pašildykite savo "Fleshlight

 

Prieš naudodami "Fleshlight" / "Fleshjack" pirmą kartą, turėtumėte jį pašildyti iki kūno temperatūros. Su "Fleshlight" ypač smagu užsiimti solo seksu, jei įkloto temperatūrą sureguliuosite pagal savo kūno temperatūrą. Niekada nešildykite "Fleshlight" / "Fleshjack" mikrobangų krosnelėje arba verdančiame vandenyje. Kyla pavojus sugadinti masturbatorių. Be šilto vandens vonelės, taip pat galite naudoti mūsų vadinamąjį "rankovių šildytuvą".

 

3. Visada naudokite "Fleshlight" su lubrikantu

 

Kai jūsų "Fleshlight" arba "Fleshjack" pasieks reikiamą temperatūrą, galite pradėti! Norėdami maksimaliai išnaudoti savo "Fleshlight" galimybes, visada turėtumėte naudoti lubrikantą. Būtinai naudokite vandens pagrindo lubrikantą, pavyzdžiui, "Aquameo by MEO®". Daugelis "Fleshlight" įdėklų pagaminti iš sintetinės medžiagos, kuri jaučiasi kaip tikra oda. Šią medžiagą pažeistų kiti lubrikantai.

 

Uždėkite "Aquameo" lubrikanto buteliuką ant masturbuoklio vidinio kanalo ir į kanalą įpilkite daug lubrikanto. Įstumkite varpą į kanalą ir sudrėkinkite varpą geliu lėtai įsiskverbdami ir pasukdami "Fleshlight" / "Fleshjack" į šoną.

 

4. Susiurbimo efekto reguliavimas

 

Fleshlight" yra paruoštas, kai į jį pripilta lubrikanto. Kartais pastebėsite, kad vidinis spaudimas yra per stiprus arba per silpnas. Daugelio "Fleshlight" / "Fleshjack" įrenginių siurbimo jėgą galite reguliuoti pasukdami vožtuvo dangtelį. Pasukus vožtuvo dangtelį daugiau arba iki galo žemyn, padidėja vidinis slėgis žaisle. Slėgį galima sumažinti atlaisvinant vožtuvo dangtelį. Visiškai nuėmus vožtuvo dangtelį susidaro labai mažas slėgis. Eksperimentuokite, kas jums labiausiai patinka. Nuo jūsų asmeninių pageidavimų priklauso, kokio slėgio viduje norite.

 

5. Fleshlight arba Fleshjack naudojimas

 

Kaip naudosite "Fleshlight" / "Fleshjack", priklauso nuo jūsų. Tačiau iš esmės yra du variantai. Viena vertus, "Fleshlight" galima naudoti rankomis. Kita vertus, "Fleshlight" galima naudoti ir neliečiant žaislo rankomis. Rankinis variantas veikia panašiai kaip klasikinė masturbacija: kol "Fleshjack" / "Fleshlight" judinamas viena arba dviem rankomis, galite stimuliuoti save. Masturbatorių taip pat galima užspausti tarp dviejų objektų. Tvirtos pagalvės ant čiužinio gali suteikti atramą. Sofos dažnai suteikia galimybę pritvirtinti "Fleshlight" arba "Fleshjack". Iš "Fleshlight" priedų turime siurbtukų laikiklį plytelėms ar stiklui ("Fleshlight Shower Mount"), "iPad" laikiklį ("Launchpad") ir dar daugiau.

 

Atraskite geriausiai parduodamus "Fleshjack" gaminius MEO:

 

"Fleshjack" masturbatoriai įtikina tikroviška anatomija ir leidžia intensyviai stimuliuoti. Nubrozdintas arba briaunuotas analinis kanalas ir patentuota "Super Skin" medžiaga sukuria neįtikėtiną pojūtį, kuris sujaudins kiekvieną vyrą. Jei norite įsigyti "Fleshjack" masturbatorių arba "Fleshjack" dildo, pataikėte į tinkamą vietą. Turime visų naujų "Fleshjack" masturbatorių modelių su skirtingomis tekstūromis, taip pat daugybę "Fleshjack" serijos dildų.rasite Fleshjack Boys Allen King Butt, Fleshjack Boys Allen King Dildo, Fleshjack Boys Boomer Banks Butt, Fleshjack Boys Boomer Banks Dildo, Fleshjack Boys Liam Riley Butt, Fleshjack Boys Colby Keller Butt, Fleshjack Boys Johnny Rapid Butt, Fleshjack Boys Brent Corrigan, Fleshjack Boys Diego Sans, Fleshjack Boys Diego Sans, Fleshjack Boys Milan Christopher Dildo, Fleshjack Boys Manuel Ferrara Dildo, Fleshjack Boys Mick Blue Dildo, Fleshjack Boys Ryan Driller Dildo ir, žinoma, populiarusis FleshSack!