Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Kamuolinis kramtukas

Naujienlaiškis

Kamuolinis kramtukas 

Kamuoliniai knechtai dažnai naudojami dominuojant ir pasiduodant ir gali atrodyti šiek tiek bauginančiai, jei niekada anksčiau jų nenaudojote. Tačiau nesijaudinkite! Kamuoliukai yra puikus būdas sustiprinti pasitikėjimą, parodyti pažeidžiamumą ir mėgautis saugiu paklusnumu BDSM seanso metu.

12
už puslapį
Rodyti 1 - 12 iš 15 elementų
Rodyti 1 - 12 iš 15 elementų

Kodėl verta pirkti kamuoliuką?

Kamuoliukas - tai surišimo priemonė, kurią galite naudoti tam, kad partnerio burna būtų atvira. Nors yra daugybė skirtingų rūšių ir formų, kamuolinis kandiklis yra bene geriausiai žinomas. Jį sudaro nedidelis plastikinis, guminis arba silikoninis rutuliukas, kuris burnoje pritvirtinamas dirželiais.

Kamuoliniai kramtukai dažnai naudojami dominavimo ir pasidavimo žaidimuose ir gali atrodyti šiek tiek bauginančiai, jei niekada anksčiau jų nenaudojote. Tačiau nesijaudinkite! Tai puikus būdas sustiprinti pasitikėjimą savimi, parodyti savo pažeidžiamumą ir tyrinėti paklusnumą BDSM.

Jei dominavimas ir paklusnumas nėra visai jūsų sritis, kamuoliukų knechtai vis tiek turi ką pasiūlyti. Kai negalite kalbėti, jūsų gyvūniški instinktai gali imti viršų ir galite susitelkti į patiriamus pojūčius. Ar jus domina erotinis pažeminimas? Bejėgiškas seilėtekis, kurį sukelia kamuoliukų užčiauptuvai, gali būti labai veiksmingas būdas pažaisti su gėdos jausmu.

Kaip naudoti kamuoliukų užčiauptuvą

Įkiškite užčiauptuvą į burną ir leiskite sau arba partneriui reguliuoti galvos dirželį. Įsitikinkite, kad kamuoliukas burnoje yra tvirtai įsitaisęs, bet dirželiai nėra tokie įtempti, kad juos būtų skausminga ar sunku nuimti.

Nenaudokite kamuoliuko, jei esate peršalęs, sergate sinusų infekcija ar sutrikęs skrandžio darbas. Taip pat labai svarbu niekada nepalikti užčiaupto asmens vieno!

Kamuoliukai didina bejėgiškumo jausmą, kurį paklusnusis jaučia žaisdamas, todėl maloni patirtis priklauso nuo pasitikėjimo. Kadangi nebegalite bendrauti žodžiu, visada turite žinoti, kaip jaučiasi jūsų partneris su užčiaupta burna. Nuolat tikrinkite ir stebėkite, ar nėra pokyčių arba kvėpavimo sutrikimų požymių.

Užčiauptas asmuo negali naudotis Safeword naudoti kneblio. Todėl svarbu iš anksto susitarti dėl veiksmo, kuris parodytų partneriui, kad jis turi liautis. Jei jūsų riešai surišti, galite rankoje laikyti mažą varpelį, kuriuo galite skambinti, arba kokį nors daiktą, pavyzdžiui, raktą, kurį galite numesti ar mesti, kad greitai baigtumėte seansą.

Nuo kneblių taip pat gali skaudėti žandikaulį, jei iš karto į jį įeisite! Kai pradedate naudoti pirmą kartą, naudokite kramtomąją burną tik trumpą laiką, kad priprastumėte prie šio jausmo. Vėliau galite pamažu didinti.

Išsirinkite jums tinkamą burnos ąsotį

Svarbu, kad pradedantieji pradėtų nuo nedidelio rutulinio ąsočio, kurį lengva reguliuoti.

Jei šiek tiek jaudinatės, gali būti naudinga pasirinkti kvėpuojantį ąsotį.

Nesate rutulio formos gerbėjas? Tuomet naudokite snaffle formos kramtomąjį kramtuką.

Jei jau turite šiek tiek daugiau kramtymo patirties, taip pat galite išbandyti burnos plėstuvą. Kad visiškai save pajungtumėte, galite naudoti net dildo klozetą!

Patarimai pradedantiesiems apie kamuoliukus

Mėgaukitės dominavimo ir paklusnumo pasauliu su kamuoliukų klozetu. Šie paprasti, bet itin veiksmingi surišimo reikmenys yra privalomas BDSM reikmuo.

Atverkite savo protą (ir burną) šiems surišimo reikmenims su mūsų rutulinių kneblių gidu.

Kas yra rutulinis kneblys?

Kneblys - tai surišimo reikmuo, naudojamas paklusniam partneriui užčiaupti burną BDSM žaidimų metu. Nors yra daugybė įvairių rūšių kneblių, rutuliniai knebliukai yra bene populiariausi. Daug porų iš pradžių gagai gąsdina, tačiau juos išbandžiusios dažnai pastebi, kad jie suteikia dominavimo ir paklusnumo žaidimams jaudinančio akcento.

Kamuoliniai gagai būna įvairių stilių ir skirtingo suvaržymo laipsnio. Svarbu, kad išsirinktumėte jums tinkamą knechtą, nes vieni tinka pradedantiesiems, o kiti labiau tinka pažengusiems BDSM mėgėjams.