Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Kamuolinis kramtukas

Naujienlaiškis

Kamuolinis kramtukas 

Kamuoliniai knechtai dažnai naudojami dominuojant ir pasiduodant ir gali atrodyti šiek tiek bauginančiai, jei niekada anksčiau jų nenaudojote. Tačiau nesijaudinkite! Kamuoliukai yra puikus būdas sustiprinti pasitikėjimą, parodyti pažeidžiamumą ir mėgautis saugiu paklusnumu BDSM seanso metu.

12
už puslapį
Rodyti 1 - 12 iš 15 elementų
Rodyti 1 - 12 iš 15 elementų

Kodėl verta pirkti kamuoliuką?

Kamuoliukas - tai surišimo priemonė, leidžianti laikyti partnerio burną atvirą. Nors yra daugybė skirtingų rūšių ir formų, kamuolinis kandiklis yra bene geriausiai žinomas. Jį sudaro nedidelis plastikinis, guminis arba silikoninis rutuliukas, kuris burnoje tvirtinamas dirželiais.

Kamuoliniai antgaliai dažnai naudojami dominavimo ir pasidavimo žaidimuose ir gali atrodyti šiek tiek bauginančiai, jei niekada anksčiau jų nenaudojote. Tačiau nesijaudinkite! Tai puikus būdas sustiprinti pasitikėjimą savimi, parodyti savo pažeidžiamumą ir tyrinėti paklusnumą BDSM.

Jei dominavimas ir paklusnumas nėra visai jūsų sritis, kamuoliukų knechtai vis tiek turi ką pasiūlyti. Jei negalite kalbėti, jūsų gyvuliniai instinktai gali perimti valdžią ir galite susitelkti į patiriamus pojūčius. Ar jus domina erotinis pažeminimas? Bejėgiškas seilėtekis, kurį sukelia kamuoliukų užčiauptuvai, gali būti labai veiksmingas būdas pažaisti su gėdos jausmu.

Kaip naudoti kamuoliukų užčiauptuvą

Įkiškite užčiauptuvą į burną ir leiskite sau arba partneriui reguliuoti galvos dirželį. Įsitikinkite, kad kamuoliukas burnoje yra tvirtai įsitaisęs, bet dirželiai nėra tokie įtempti, kad juos būtų skausminga ar sunku atlaisvinti.

Nenaudokite kamuoliuko, jei esate peršalęs, sergate sinusų infekcija ar sutrikęs skrandžio darbas. Taip pat labai svarbu niekada nepalikti užčiaupto asmens vieno!

Kamuoliniai antgaliai didina bejėgiškumo jausmą, kurį paklusnusis jaučia žaisdamas, todėl maloni patirtis priklauso nuo pasitikėjimo. Kadangi nebegalite bendrauti žodžiu, visada turite žinoti, kaip jaučiasi jūsų partneris su užčiaupta burna. Nuolat tikrinkite ir stebėkite, ar nėra pasikeitimų ar kvėpavimo sutrikimų požymių.

Užčiauptas asmuo negali vartoti saugaus žodžio. Todėl svarbu iš anksto susitarti dėl veiksmo, kuriuo partneriui parodysite, kad jis turi liautis. Jei riešai surišti, galite rankoje laikyti nedidelį varpelį, kuriuo galite skambinti, arba kokį nors daiktą, pavyzdžiui, raktą, kurį galite numesti ar mesti, kad greitai užbaigtumėte seansą.

Nuo kneblių taip pat gali skaudėti žandikaulį, jei iš karto eisite iki galo! Kai pradedate pirmą kartą, kramtomąją žarną naudokite tik trumpą laiką, kad priprastumėte prie šio jausmo. Vėliau galite pamažu didinti.

Tinkamo burnos kramtuko pasirinkimas

Pradedantiesiems svarbu pradėti nuo nedidelio rutulinio kramtuko, kurį lengva reguliuoti.

Jei šiek tiek jaudinatės, gali būti naudinga pasirinkti kvėpuojantį kramtuką.

Nesate rutulio formos gerbėjas? Tuomet naudokite snaffle formos kramtuką.

Jei turite šiek tiek daugiau kramtymo patirties, taip pat galite išbandyti burnos plėstuvą. Galite net naudoti dildo kloaką, kad visiškai save pavergtumėte!

Patarimai pradedantiesiems apie kamuoliukus

Mėgaukitės dominavimo ir paklusnumo pasauliu su kamuoliukų kloaka. Šie paprasti, bet itin veiksmingi surišimo reikmenys yra privalomas BDSM reikmuo.

Atverkite savo protą (ir burną) šiems surišimo reikmenims su mūsų rutulinių kandiklių vadovu.

Kas yra rutulinis kandiklis?

Kandiklis - tai surišimo reikmuo, naudojamas paklusniam partneriui užčiaupti burną BDSM žaidimų metu. Nors yra daugybė įvairių rūšių kneblių, rutuliniai knebliukai yra bene populiariausi. Daug porų iš pradžių gagai gąsdina, tačiau išbandžiusios juos dažnai pastebi, kad jie suteikia dominavimo ir paklusnumo žaidimams jaudinančio akcento.

Kamuoliniai gagai būna įvairių stilių ir skirtingo surišimo laipsnio. Svarbu, kad išsirinktumėte jums tinkamą knechtą, nes vieni tinka pradedantiesiems, o kiti labiau tinka pažengusiems BDSM mėgėjams.