Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Violet Wand

Naujienlaiškis

Violet Wand 

Ši stebuklinga seksualinės elektrostimuliacijos lazdelė, vadinama Violet Wand, siunčia tūkstančius mažyčių blyksnių iš švytinčio stiklo antgalio į recipiento odą. Priklausomai nuo to, kokio stiprumo Violet Wand nustatomas ir koks priedas naudojamas, kiekvienas atskiras blyksnis jaučiamas kaip švelnus dilgčiojimas arba piktas dilgčiojimas. Tai su...

Ši stebuklinga seksualinės elektrostimuliacijos lazdelė, vadinama Violet Wand, siunčia tūkstančius mažyčių blyksnių iš švytinčio stiklo antgalio į recipiento odą. Priklausomai nuo to, kokio stiprumo Violet Wand nustatomas ir koks priedas naudojamas, kiekvienas atskiras blyksnis jaučiamas kaip švelnus dilgčiojimas arba piktas dilgčiojimas. Tai suteikia stimuliaciją nuo švelnios iki skausmingos, kartu su įspūdingais ir galbūt net gąsdinančiais vizualiniais efektais.

Daugiau
Rodyti 1 - 1 iš 1 elemento
Rodyti 1 - 1 iš 1 elemento

Ši stebuklinga seksualinės elektrostimuliacijos lazdelė, vadinama Violet Wand, siunčia tūkstančius mažyčių blyksnių iš švytinčio stiklo antgalio į gavėjo odą. Priklausomai nuo to, kokio stiprumo Violet Wand nustatomas ir koks priedas naudojamas, kiekvienas atskiras blyksnis jaučiamas kaip švelnus dilgčiojimas arba piktas dilgčiojimas. Tai suteikia stimuliaciją nuo švelnios iki skausmingos, kartu su įspūdingais ir galbūt net gąsdinančiais vizualiniais efektais.

Kas yra violetinės lazdelės?

Violetinės lazdelės - tai BDSM seansuose dažnai naudojamas elektroseilinis žaislas. Jos generuoja aukšto dažnio, mažo intensyvumo elektros srovę, kuri nešiojamuoju prietaisu nukreipiama į odą. Srovę generuoja aukštos įtampos transformatorius ir ji paprastai praleidžiama per įvairius stiklinius arba metalinius elektrodus, kurių įvairių formų ir dydžių siūlome savo BDSM internetinėje parduotuvėje.

Violetinių lazdelių kilmė:

Violetinės lazdelės iš pradžių buvo sukurtos XX a. pradžioje medicininiais tikslais, pavyzdžiui, odos ligoms gydyti ir kaip elektroterapijos forma. Tačiau netrukus jos išpopuliarėjo BDSM bendruomenėje kaip kūno stimuliavimo elektra priemonė erotiniais tikslais.

Violetinės lazdelės elektrodai:

Violetinės lazdelės: MEO turi kelių tipų elektrodus, kuriuos galima naudoti su violetinėmis lazdelėmis:

  • Grybo elektrodas: didelis, apvalus elektrodas, naudojamas bendrai kūno stimuliacijai.
  • Šukos elektrodas: elektrodas su keliais smailiais dantukais, naudojamas stimuliacijai.
  • Y-elektrodas: elektrodas su dviem dantukais, naudojamas speneliams stimuliuoti.
  • Vartenbergo krumpliaratinis elektrodas: elektrodas su keliomis smailėjančiomis adatėlėmis, naudojamas švelniai ir sunkiai stimuliacijai.
  • Zondo elektrodas: elektrodas su smailu galu, naudojamas vidinei stimuliacijai.


BDSM kontekste violetinės lazdelės dažnai naudojamos žaidimams su pojūčiais, žaidimams su skausmu ir dominavimui bei pasidavimui. Elektros srovė, kurią generuoja Violet Wand, priklausomai nuo naudojamo elektrodo intensyvumo ir tipo gali sukelti skirtingus pojūčius - nuo lengvo dilgčiojimo ar dilgčiojimo iki aštraus, duriančio skausmo.

Ar saugu naudoti violetines lazdeles?

Violetinės lazdelės laikomos saugia elektrinės stimuliacijos forma, jei naudojamos tinkamai. Svarbu laikytis saugos rekomendacijų ir prietaisą naudoti tik tose kūno vietose, kurios tinkamos elektrostimuliacijai, pavyzdžiui, išorinėse šlaunų, rankų ir nugaros srityse. Taip pat svarbu naudoti įžemintą kištukinį lizdą ir nenaudoti prietaiso prie galvos arba žmonėms su širdies stimuliatoriais ar kitais medicininiais implantais.

Apskritai " Violet Wands " yra populiarus ir universalus sekso žaislas erotinei elektrostimuliacijai tyrinėti. Jos sukelia įvairius pojūčius ir jausmus, todėl yra populiarus daugelio BDSM bendruomenės narių įrankis.

Kam naudojamos violetinės lazdelės?

Violetinės lazdelės BDSM bendruomenėje žinomos nuo 90-ųjų metų kaip seksualinės elektrostimuliacijos priemonė. Laikant šalia kūno, Violet Wand sukuria švelnius elektros pliūpsnius, o prisilietus prie kūno suteikia protu nesuvokiamų pojūčių. Tačiau poveikis pastebimas tik tada, kai tarp elektrodo ir kūno yra nedidelis atstumas. Tokiu būdu Violet Wand įprastą elektros srovę paverčia nekenksminga mažo stiprumo elektros srove!

Mūsų klientai naudoja violetines lazdeles BDSM kontekste dėl įvairių motyvų. Kai kuriems patinka unikalūs elektros stimuliacijos sukeliami pojūčiai, kurie gali svyruoti nuo lengvo dilgčiojimo iki aštraus dilgčiojimo. Šis pojūtis gali būti labai stimuliuojantis ir sukelti didesnį susijaudinimą ar net orgazmą.

Kiti mūsų klientai mėgaujasi psichologiniais Violetinių lazdelių naudojimo BDSM seanso metu aspektais. Elektros srovės naudojimas skausmui ar malonumui sukelti gali būti labai jaudinantis ir sukurti galios pasikeitimo tarp dominuojančio ir paklūstančio partnerio jausmą. Kai kuriems elektros srovės pojūtis taip pat gali sukelti pažeidžiamumo jausmą, o tai dar labiau sustiprina patirtį.

Violetinėslazdelės taip pat gali būti naudojamos kartu su kitomis BDSM veiklomis, pavyzdžiui, surišimu ar pojūčių atėmimu, kad sustiprintų bendrą patirtį. Pavyzdžiui, nuolankus partneris gali būti surištas ir užrištomis akimis, o dominuojantis partneris naudoja Violet Wand stimuliuoti įvairias kūno dalis.

Be fizinių ir psichologinių Violetinių lazdelių naudojimo BDSM seansuose aspektų, kai kuriuos žmones labai stimuliuoja estetinis prietaiso patrauklumas. Prietaiso skleidžiami šviečiantys elektrodai ir dūzgiantis garsas gali sustiprinti pojūčius.

Svarbu pažymėti, kad priežastys, dėl kurių daugeliui mūsų klientų patinka naudoti violetines lazdeles BDSM seansuose, gali būti labai skirtingos ir tai, kas patinka vienam žmogui, gali nepatikti kitam. Kaip ir bet kokio BDSM varianto atveju, svarbu bendrauti ir susitarti su visais dalyvaujančiais partneriais, kad visiems būtų užtikrinta saugi ir maloni patirtis.

Kur galima įsigyti "Violet Wall"?

MEO turi daugybę seksualinės elektrostimuliacijos (dar vadinamos e-stimuliacija) produktų, nes nuo 1997 m. esame vieni iš pirmaujančių elektros sekso žaisliukų tiekėjų. Žinoma, Violetinių lazdelių, taip pat prie jų derančių elektrodų ir e-stimuliacijos priedų rasite mūsų BDSM internetinėje parduotuvėje. Pilną Dr. Sado seksualinės elektrostimuliacijos rinkinį sudaro viskas, ko reikia, kad galėtumėte iš karto pradėti ir ištirti nuostabų elektrosekso pasaulį! Jei jums reikia patarimo apie elektroseksą ar BDSM sekso žaislus, visada galite mums paskambinti arba parašyti.