Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Klinikos sekso ir gydytojo žaidimai

Naujienlaiškis

Klinikos sekso ir gydytojo žaidimai 

Įgyvendinkite savo intymiausias gydytojo fantazijas, naudodamiesi įspūdingu medicininės įrangos ir seksualinių priemonių pasirinkimu. Mūsų aukštos kokybės medicininiai fetišistiniai daiktai - tai jūsų gryno malonumo receptas! Nesvarbu, ar tai būtų antkaklis, spekuliaras, klizma ar klizma, viską rasite MEO.

Subkategorijos

  • Naudodami šiuos gaminius galite įgyvendinti savo fantazijas. Profesionali įranga jūsų namams. Klizma, klizma ir kateteris.

  • Norite atlikti tepinėlio tyrimą? mes 100 % diskretiškai tiekiame tai, ko jums, kaip gydytojui mėgėjui, reikia ištepti, išskleisti ir ištirti.

  • Ar Hegar sonde Rinkiniai, šlaplės kamščiai ar varpos plėstuvai. Didelis pasirinkimas paklusniam vyrui.

Klinikos sekso ir gydytojo žaidimai! Tai ir yra tai, kas jį daro tokį jaudinantį!

 

Fetišistinio klinikinio sekso arba senamadiškų "daktarų žaidimų" metu dalyviai atlieka gydytojo, slaugytojos ar slaugytojo vaidmenį. Pacientams atliekami išsamūs medicininiai tyrimai, daugiausia ginekologijos ir urologijos srityse. Kaip klasikinė klinikos kambario, kartais vadinamo baltuoju kambariu, detalė, žinoma, yra ginekologinė kėdė.

 

Fetišo klinikos seksas ir erotiniai gydytojo žaidimai - baltoji erotikos pusė

 

Egzistuoja labai daug įvairių fetišų ir vienas iš jų yra klinikinis seksas arba gydytojo žaidimai. Klinikinio sekso metu visiems dalyviams svarbu, kad seksualinį stimulą sukeltų profesiniai produktai ir daiktai, kuriuos galima rasti, pavyzdžiui, ligoninėse, psichiatrijos skyriuose arba gydytojų kabinetuose (pavyzdžiui, ginekologų ar urologų kabinetuose).

 

Kontrolės praradimas sekso klinikoje metu

 

Šios BDSM rūšies pagrindinis dėmesys skiriamas kontrolės praradimui (panašiai kaip vergovėje), dominavimui ir vaidmenų žaidimui. Čia dominuojantis partneris įsijaučia į slaugytojos, gydytojo, slaugytojos ar kito medicinos srityje dirbančio asmens vaidmenį. Žinoma, taip pat yra bent vienas pacientas, kuriuo gydytojas intensyviai "rūpinasi". Tuomet su šiuo pacientu įgyvendinamos klinikinio sekso fantazijos ir praktikos. Klinikiniame sekse taip pat gana dažni surišimo arba SM (BDSM) bruožai ir polinkis dėvėti guminius arba lateksinius drabužius.

 

Gydytojų žaidimai yra labai populiarūs, o MEO klinikinio sekso internetinėje parduotuvėje rasite viską, ko reikia.

 

Daktarų žaidimai apima žaidimus su kvazimedicinos srities prietaisais ir instrumentais: nuo speculumo iki klizmos vaginaliniam ir analiniam klizmui, nuo kateterių iki šlaplės vibratoriaus ar dilatatoriaus, skirto šlaplės ar išangės praplėtimui.

 

Vadinamasis klinikinis seksas arba gydytojo žaidimai išpildo aktyvaus ir pasyvaus partnerio seksualines fantazijas Klizma su klizma, kateteriu, klizma, žvakutės įvedimas ir temperatūros matavimas, žinoma, yra jo dalis. Jei norėtumėte tai išbandyti patys, galite tiesiog įsigyti gydytojo reikmenų MEO. Puiki įžanga į klinikinę erotiką yra, pavyzdžiui, klizma arba dilatatorius šlaplės stimuliacijai.

 

Klinikinės erotikos klasika yra vadinamasis kateterinis seksas

 

Priklausomybę, kontrolės praradimą ir dominavimą simbolizuojančios detalės yra tikrasis šios seksualinės veiklos rūšies tikslas. Viskas įmanoma - nuo paprasto širdies klausymosi iki gydytojo atliekamų analinių klizmų ar netikrų operacijų. Klinikinio sekso akcentas yra vadinamasis kateterinis seksas. Čia į paciento, dažniausiai pasyvaus vyro, šlaplę įkišamas medicininis kateteris arba dilatatorius. MEO klinikinio sekso parduotuvėje galite įsigyti pilnus kateterių rinkinius. Šiame rinkinyje yra lygiai tokia pati profesionali įranga, kokios prireiktų urologui ar urologijos slaugytojai įvedant nuolatinį kateterį.

 

Analinė klizma su klizma ir skaistybės diržu? Viskas eina ir viskas gali būti tikrai raguota.

 

Analinė klizma populiari ne tik tarp klinikinės lyties draugų, net prieš analinius santykius, nesvarbu, vyras ar moteris, naudoja klizmą arba vadinamąjį analinį praplovimą. Kur galima įsigyti klizmos? Arba užsisakyti klizmai skirtų priedų? Žinoma, čia, mūsų užsakymų paštu parduotuvėje. Siūlome jums didelį pasirinkimą, mažas kainas ir diskretišką pristatymą.

 

Begėdiškos, gilios įžvalgos garantuotos: Analiniai tyrimai ir vaginaliniai tyrinėjimai

 

Vaginalinis spekuliaras ginekologo kėdei ir tiesiosios žarnos spekuliaras arba analinis plėstuvas vyrui. Abu gali mėgautis medicininiais tyrimais ir tenkinti savo fantazijas.

 

Vadinamąjį vaginalinį spekuliarą paprastai naudoja ginekologas ir jis tarnauja tam, kad sudarytų laisvą vaizdą į moters arba pacientės makštį. Spekuliaras turi du arba tris ašmenis, kurie įkišami į moters makštį, ir mechanizmą, leidžiantį atverti spekuliarą. Dviejų spekulų viduryje susidaro savotiška skylutė, pro kurią galima pažvelgti giliai į moters ar pacientės vidų, iki pat gimdos. Klinikoje sekso metu tai yra pasyvių pacienčių arba Sub aksesuaras. Visada įsitikinkite, kad jis yra kokybiškas ir higieniškas. Nenaudokite pigių gaminių, o jei abejojate, rinkitės nerūdijantį plieną.

 

Analinis spekuliaras su 2, 3 ar 4 ašmenimis leidžia giliai įsižiūrėti ir palengvina išsamius tyrimus. Naudodami fiksavimo varžtą galite palikti plačiai atvertą išangę tolesniems žaidimams. Taigi dilgčiojimo fetišas ir gydytojo žaidimai autentiškai praturtinami šiuo klinikinės erotikos instrumentu. Klinikinėje erotikoje tai yra pasyvaus paciento arba vergo aksesuaras.

 

Dilatatoriai išangei praplėsti arba varpos dilatatorius

 

Vadinamasis dilatatorius paprastai naudojamas kūno angoms plėsti. Dažnas pritaikymas - šlaplės išplėtimas šlaplės stimuliavimo metu, kad vėliau būtų galima į ją ką nors įkišti. Tai gali būti, pavyzdžiui, šlaplės vibratorius.

 

Klinikinės erotikos ir kontrolės praradimo (BDSM) santrauka

 

Klinikinis erotizmas yra bendras BDSM srities terminas. Čia seksualinės praktikos, susijusios su medicininio gydymo, hospitalizavimo ar medicininių tyrimų metodų situacijomis, paprastai įtraukiamos į erotinį vaidmenų žaidimą, pavyzdžiui, kaip gydytojo ir paciento, tarp seksualinių partnerių abipusiu sutikimu. Šiame kontekste labai svarbi kontrolė, dominavimas, pasidavimas ir kontrolės praradimas.

 

Užsisakykite klinikinės erotikos prekių, įsigykite klinikinio sekso prekių internetu

 

Nesvarbu, ar tai būtų apžiūros pirštinės iš latekso, kateteriai, varpos plėstuvas, analinis plėstuvas, tiesiosios žarnos plėstuvas, makšties spekuliacija ar analinė spekuliacija. MEO rasite tai, ko ieškote. Norite įsigyti šlaplės vibratorių? Turime įvairių šlaplės vibratoriaus versijų. Nuo "pradedančiųjų" modelio iki itin ilgo šlaplės vibratoriaus profesionalams. MEO yra specializuota sekso prekių parduotuvė, kvazi speciali erotinių prekių užsakymo paštu įmonė, kurioje rasite visą baltosios klinikinės erotikos asortimentą ir visas prekes, susijusias su gydytojo žaidimų tema.

 

Diskretiškas klinikinės erotikos produktų siuntimas garantuotas!

 

Norėdami atlikti jaudinančią klizmą, galite nusipirkti ememą arba užsisakyti analinį dušą. MEO taip pat rasite viską apie klizmą, endoskopo kamerą vaginą ir liūdnai pagarsėjusį Vartenbergo nervų ratą. Psichiatriniai įtvarai ir ligoninės įtvarai rankoms, pabėgti neleidžiantys įtvarai kojoms ir galvos diržai taip pat yra mūsų aukštos kokybės klinikinei erotikai skirtų fetišo gaminių asortimento dalis. Mes net pagalvojome apie vandenį atstumiančius arba vandenį sugeriančius įklotus jūsų gydytojų žaidimams. Jei norite, kad apžiūros metu jūsų slaugytoja dėvėtų didelį diržą su dildo, čia taip pat rasite atitinkamą diržų pasirinkimą. Pasyviam pacientui taip pat turime didelį kaukių pasirinkimą. Juoda spandekso kaukė, odinė kaukė ar aptempta latekso kaukė? Su ja galėsite mėgautis tyrimais visiškai anonimiškai ir mėgautis absoliučiu kontrolės praradimu žaidžiant su baltąja erotika.