Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Kategorijos

Naujienlaiškis

 • MEO makes you come

  Sveiki atvykę į mūsų BDSM parduotuvę! MEO internetinėje parduotuvėje rasite platų produktų asortimentą visiems, kurie nori pažinti BDSM pasaulį. Tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems - kiekvienam rasime kažką sau. Mūsų asortimentas - nuo surišimo reikmenų iki Impact Play, nuo elektrosex žaislų iki BDSM baldų ir dar daugiau. Nesvarbu, ar dominuojate ir paklūstate, ar mėgstate vergovę ir suvaržymus, ar tiesiog norite ištirti savo pomėgius, turime produktų, kurie padės jums saugiai ir patogiai įgyvendinti savo pageidavimus. Laikydamiesi savo šūkio "Forma seka fantaziją", savo gaminiais įgyvendiname visas jūsų svajones ir pildome seksualinius troškimus. Inovatyvūs gaminiai iš surišimo, BDSM, sekso mašinų arba dulkinimo mašinų, kamuoliukų, kandiklių, spenelių spaustukų, analinių dušų, plaktuvų, human pup Playskaistybės diržai, sekso žaislai, prostatos stimuliatoriai, elektrostimuliacija (e-stim) ir penio žiedai Mystim Varpos žiedai, ball stretcher, BDSM baldai, slings, surišimo virvės, meilės sūpynės, lubrikantai, fistingo gelis, deep throat purškikliai, varpos siurbliai, BDSM kaukės iš spandekso ir kaukės iš neopreno, dideli dildo, analiniai rutuliukai, analiniai kaiščiai, kuriais įkvepiame klientus visame pasaulyje. Ypač specializuojamės aukštos kokybės bondage gaminių, tokių kaip antrankiai, kulkšnių antrankiai, BDSM apykaklės, kaukės ir bičai iš odos, gamyboje. Taip pat siūlome įvairios informacijos, padėsiančios sužinoti daugiau apie BDSM ir kaip jį įtraukti į savo seksualinį gyvenimą. Mūsų BDSM parduotuvėje rasite daugybę straipsnių įvairiomis temomis - nuo atsakomybės ir sutikimo iki patarimų pradedantiesiems ir pažengusiems.

 • Patirtis ir rimtumas

  Naudodamiesi MEO internetinės parduotuvės gaminiais galite įgyvendinti visas savo fantazijas, išbandyti viską, kas jums patinka, ir visada pasikliauti puikia mūsų gaminių kokybe ir patikimumu. Pasinaudokite mūsų patirtimi, nes MEO yra vienas iš pirmaujančių tiekėjų BDSM ir erotikos pramonėje. Mūsų garsi BDSM internetinė parduotuvė nuo 1997 m. tiekia gaminius į visą pasaulį ir kasdien siunčiame tūkstančius prekių. Mums savaime suprantama, kad visi mūsų gaminiai atitinka aukščiausius kokybės standartus.

 • Aptarnavimas ir diskretiškumas

  Žinome, kad BDSM gali būti jautri tema, todėl labai rimtai rūpinamės jūsų privatumo apsauga. Mūsų pakuotės yra diskretiškos, o jūsų asmenine informacija niekada nesidalijame su trečiosiomis šalimis. Galite ramiai apsipirkti, nes jūsų privatumas yra mūsų prioritetas. Jūsų užsakymas bus išsiųstas paštu, DHL arba UPS, diskretiškai supakuotas su neutraliu siuntėju. Niekas nematys, kas yra pakuotėje, nes mums svarbus jūsų privatumas. Jei jums reikia patarimo dėl gaminio, nedvejodami skambinkite arba rašykite mums.

 • Greitas pristatymas

  MEO pristato prekes visame pasaulyje, be minimalios užsakymo vertės. Paprastai savo siuntą visame pasaulyje palankiomis pristatymo kainomis gausite vos per kelias dienas (žinoma, galimas ir skubus siuntimas, jei produkto jums reikia labai greitai).

 • Saugus mokėjimas

  Už užsakymą galite atsiskaityti kredito kortele (American Express, Visa arba Mastercard), "Paypal", banko pavedimu arba grynaisiais pinigais.

 • Didmeninė prekyba

  Turėdami platų asortimentą, deriname tendencijas, gaminių naujoves ir kokybės standartus. Turime sandėlyje visų produktų - nuo pagrindinių prekių iki nišinių produktų ir ypatingų priedų. Norėtumėte platinti MEO BDSM gaminius? Tada užsiregistruokite kaip perpardavėjas. DAUGIAU ...