Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Analiniai dušai

Naujienlaiškis

Ilgas analinis dušelis iš silikono "Aquameo Gusher - 45 cm ilgio

"Aquameo" atveria naujas intymios higienos galimybes su revoliuciniu 45 cm ilgio analiniu dušu Gusher pagamintą iš lankstaus silikono. Būdami žinomi aukščiausios klasės lubrikantų ekspertai, plečiame savo asortimentą, įtraukdami aukštos kokybės intymius dušus. Analinis dušelis Gusher tinka kasdieniam naudojimui - tiek į makštį, tiek į analinę angą - ir užtikrina nepakartojamą gaivumą bei

Daugiau informacijos

3556/00

galima rasti

  Daugiau informacijos

  Itin ilgas silikoninis analinis dušelis "Aquameo" Gusher įkvepia fistingo bendruomenę!

  "Aquameo" atveria naujas intymios higienos galimybes su revoliuciniu 45 cm ilgio analiniu dušeliu, pagamintu iš lankstaus silikono Gusher pagamintas iš lankstaus silikono. Būdami žinomi aukščiausios klasės lubrikantų ekspertai, plečiame savo asortimentą, įtraukdami aukštos kokybės intymius dušus. Analinis dušelis "Gusher" tinka kasdieniam naudojimui - tiek į makštį, tiek į analinę angą - ir užtikrina nepakartojamą gaivumą bei švarą. Įspūdingo ilgio "Gusher" ypač populiarus kaip analinis dušelis fistingo bendruomenėje. Nepaprastas ilgis leidžia atlikti gilesnį ir kruopštesnį valymą nei įprasti analiniai dušai. Ypač intensyviems ir giliems seksualiniams žaidimams, pvz fisting 45 cm ilgio analinis dušelis "Gusher" užtikrina optimalų komfortą ir kruopštų valymą, kurio jums reikia. Su analiniu dušu Gusher iš "Aquameo" galite pasikliauti visapusiškai švariu ir gaiviu pojūčiu visur ir visada, kur ir kada to reikia.

  Su "Aquameo" renkatės švelnią ir malonią intymią priežiūrą - vidinę švarą, kurią galite pajusti.

  Dėl higieniškos silikono medžiagos "Aquameo" analinis dušelis garantuoja švelnų ir kruopštų valymą, kuris prisitaiko prie jūsų poreikių. Lengvas naudojimas ir diskretiškumas yra savaime suprantamas dalykas. Tai reiškia, kad intymiąją dušelę lengva naudoti ir keliaujant.

  Kaip naudoti analinį dušelį?

  Kad analinis dušelis būtų malonus ir veiksmingas, rekomenduojama vandenį pašildyti iki kūno temperatūros. Geriausia išangę išvalyti likus maždaug 45 minutėms iki analinių santykių, kad būtų užtikrinta optimali švara. Lytinių santykių ar analinio dušo metu neturėtų trūkti dviejų nepakeičiamų palydovų: Lubrikantas ir atpalaiduojanti atmosfera. Aukštos kokybės vandens pagrindo lubrikantas, pavyzdžiui, "Aquameo", užtikrina, kad analinį dušą būtų galima įvesti be pastangų ir švelniai, nesvarbu, ar tai būtų analinis, ar vaginalinis dušas.

  Svarbiausi lanksčios silikoninės analinės dušelės akcentai:

  • "Aquameo" analinis dušelis įvertintas už paprastą naudojimą. Patikimas dušo ritualo priedas - intymią dušinę galima lengvai prijungti prie dušo žarnos.
  • Lanksti silikono medžiaga švelniai prisitaiko prie jūsų anatomijos ir leidžia saugiai ir kruopščiai valyti - idealiai tinka makšties ir išangės sričiai. Dėl veiksmingo valymo visada jausitės gaivūs ir švarūs.
  • Šie analiniai dušo purkštukai buvo specialiai sukurti jautriausioms jūsų kūno dalims prižiūrėti su didžiausiu rūpestingumu ir atsidavimu. Silikoninius analinius dušus ne tik lengva naudoti, bet ir jie itin patvarūs, nes silikonas žinomas kaip tvirta ir atspari medžiaga.
  • Nesvarbu, ar pradedate naudoti intymius dušus, ar turite patirties ir ieškote aukštos kokybės gaminio, silikoniniai analiniai dušai suteikia geriausią iš abiejų pasaulių - patogumą ir saugumą. Galite atsipalaiduoti, jaustis saugūs ir susitelkti į tai, kas iš tiesų svarbu - savo kūno higieną ir gerą savijautą.


  Silikoninis analinis dušelis vs. metalinis analinis dušelis:

  Atėjo laikas atsisveikinti su įprastomis metalinėmis dušo galvutėmis ir pereiti prie naujos kartos lanksčių ir odai draugiškų silikoninių intymių dušelių. Taip ne tik pagerinsite savo asmeninę higieną, bet ir prisidėsite prie geros savijautos. Neabejotinai pajusite skirtumą. Juk visi turėtume stengtis su meile elgtis su savo kūnu ir suteikti jam geriausią įmanomą priežiūrą. Taigi pradėkime nuo intymios higienos gerinimo ir naudokime tik geriausius produktus. Patirkite visiškai naują švaros ir komforto lygį su revoliuciniu silikoniniu intymiu dušu iš "Aquameo".

  Rinkitės"Aquameo" patikimą gaminį, suteikiantį kokybę ir komfortą kasdienei higienai, nes jūsų kūnas nusipelno tik geriausio.

  Daugiau informacijos:

  • "Aquameo" analinis dušelis iš silikono
  • Galima naudoti kaip analinį ir makšties prausiklį.
  • "Aquameo" principas: aukštos kokybės intymūs produktai jūsų gerovei. Patirtis, įgyta gaminant lubrikantus, panaudota kuriant intymiuosius dušelius ir stebina kokybe bei rūpestingumu.
  • Dušo galvutė tinka visoms dušo žarnoms su standartiniu pusės colio sriegiu.
  • Itin lanksti, be vargo prisitaiko prie anatomijos.
  • Tinka visiems lubrikantams.
  • Bendras ilgis 47,5 cm, skersmuo 2 cm, įkišamas ilgis 45 cm.
  • Spalva: charakteringa "Aquameo" mėlyna.
  • "Aquameo" intymūs dušeliai yra keturių dydžių.
  • Medžiaga: silikonas, be ftalatų ir ABS.
  • Mes nedarome jokių kompromisų, kai kalbama apie mūsų intymių ir analinių dušų kokybę ir saugumą. MEO kasdien dirbame, kad nuolat gerintume kokybę ir jūsų pasitenkinimą laikytume svarbiausiu.
  • MEO ir "Aquameo" yra registruotieji MEO prekių ženklai Vokietijoje.


  Naudoti analinį dušą prieš analinį seksą svarbu dėl kelių priežasčių:

  1. Higiena: Prieš tai apsiprausę analiniu dušu galite pašalinti nepageidaujamus nešvarumus ir bakterijas, o tai sumažina infekcijos riziką ir užtikrina didesnę švarą.

  2. Komfortas: Naudodami analinį dušą galite jaustis švariau ir apskritai patogiau, todėl seksualinė patirtis bus malonesnė.

  3. Prevencija: Analinio sekso metu bakterijos gali lengvai išplisti į kitas kūno vietas ir sukelti infekcijas. Prieš tai kruopščiai išvalius analiniu prausikliu galima to išvengti.

  Analinis prausiklis gali būti naudingas ir po analinio sekso:

  1. Higiena: Analinis prausiklis padeda pašalinti lubrikanto, prezervatyvo likučius ar kitus likučius.

  2. Sveikata: Analinis prausiklis gali padėti sumažinti infekcijos riziką, nes pašalina kenksmingas bakterijas.

  3. Komfortas: Analinis prausiklis gali padėti po analinio sekso jaustis gaiviau ir švariau.

  Pastaba: Pernelyg dažnas arba per dažnas analinių dušų naudojimas gali sutrikdyti natūralią žarnyno florą ir sukelti dirginimą.

  TAI TAIP PAT GALI JUS SUDOMINTI ....

  KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

  Vertinimas 

  Sehr lang sehr gut

  Die geht richtig tief rein und holt alles raus. Extrem gründlich und fühlt sich àuch ziemlich geil an.

  • 1 iš 1 klientų rado šią apžvalgą naudingą.

  Parašykite savo atsiliepimą

  Ilgas analinis dušelis iš silikono "Aquameo Gusher - 45 cm ilgio

  Ilgas analinis dušelis iš silikono "Aquameo Gusher - 45 cm ilgio

  "Aquameo" atveria naujas intymios higienos galimybes su revoliuciniu 45 cm ilgio analiniu dušu Gusher pagamintą iš lankstaus silikono. Būdami žinomi aukščiausios klasės lubrikantų ekspertai, plečiame savo asortimentą, įtraukdami aukštos kokybės intymius dušus. Analinis dušelis Gusher tinka kasdieniam naudojimui - tiek į makštį, tiek į analinę angą - ir užtikrina nepakartojamą gaivumą bei

  Parašykite savo atsiliepimą

  Pirkėjai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko ...

  30 kitų tos pačios kategorijos prekių: