Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

"BUBBLE Butt Plugs" kištukai

Naujienlaiškis

"BUBBLE Butt Plugs" kištukai 

Ekstremalios formos, puikiai suderinti dydžiai pradedantiesiems, pažengusiems ir profesionalams, taip pat stimuliuojantys gumbai ant paviršiaus. Ir nuostabi medžiaga, kuri tuo pat metu yra pakankamai stabili ir lanksti, kad savo burbulinį sekso žaisliuką pajustumėte būtent tose vietose, giliai viduje!

Rodyti 1 - 8 iš 8 elementų
Rodyti 1 - 8 iš 8 elementų

Kuo ypatingi "Bubble Sextoys"?

 

Analinė ekstazė garantuota: Tai priklauso nuo jūsų: Išspausk savo užpakaliuką - pasivažinėk savo užpakaliuku - uždusink savo užpakaliuką! Ekstremalios formos, puikiai suderinti dydžiai pradedantiesiems, pažengusiems ir profesionalams, taip pat stimuliuojantys antgaliai. Be to, įtikinama medžiaga, kuri yra pakankamai stabili ir kartu lanksti, kad galėtumėte pajusti savo Bubble Sextoy būtent tose vietose, giliai viduje! Mūsų Bubble Sextoy visiškai užpildys jus analiniu būdu ir garantuos intensyvų pasitenkinimą. Jus įtikins ne tik šio sekso žaisliuko forma, bet ypač jo paviršius su daugybe stimuliuojančių rutulinių antgalių! Nuo pradedančiųjų "Buttboy" dydžio iki "Butt Hungry" dydžio - MEO rasite platų Bubble Toys serijos užpakaliuko kaiščių ir dildų asortimentą. Beje, visa MEO® burbulinių sekso žaisliukų linija gaminama ES pagal griežtus reikalavimus ir susideda iš sertifikuotų, su kūnu suderinamų medžiagų. Mūsų pažadas: Būsite 100 % sužavėti.

 

Kaip naudoti burbulinius sekso žaisliukus?

 

Tiesiog intuityviai naudokite savo burbulinį sekso žaisliuką! Įkiškite jį analiniu būdu ir mėgaukitės juo, o ryškūs rutuliniai antgaliai po pirmųjų kelių centimetrų masažuos visus jūsų malonumo nervus. Bubble Sextoy gana gerai laikosi ant lygių paviršių, pavyzdžiui, plytelių, ir leidžia važiuoti be rankų. Kad gerai slystų, rekomenduojame naudoti silikono pagrindo lubrikantą, pavyzdžiui, "FuckSlut" arba mūsų hibridinį gelį "ManCunt". Šiek tiek "Extremeo" purškalo atpalaiduos jūsų išangę ir palengvins burbulinio sekso žaisliuko įkišimą.

 

Kokį lubrikantą turėčiau naudoti burbulų sekso žaislams?

 

Jei planuojate naudoti butt plug arba dildo iš serijos "Bubble Sextoys", rekomenduojame mūsų analinio sekso lubrikantą "FuckSlut". Tai labai ypatingas silikono pagrindo lubrikantas, kurio pojūtis neprilygsta jokiam kitam lubrikantui. FuckSlut paverčia naudojimąsi "Bubble Sextoys" neskausmingu, bet kvapą gniaužiančiu malonumu. Geriausia užtepti pakankamai lubrikanto ant "Bubble Sextoy" ir šiek tiek jo įvesti į analinę angą su mūsų "Lube Shooter" (spustelėkite čia ). Taip pat patartume naudoti mūsų "Extremeo" purškiklį. Šis purškiklis yra puikus pasirinkimas tiek analinio sekso pradedančiajam, tiek patyrusiam didelių vibratorių gerbėjui. Ypatingas "Extremeo" poveikis skatina lengvą įsiskverbimą ir taip lemia atsipalaidavusį ir aistringą malonumą. Purškalas veikia neprarandant pojūčių, sumažina skausmingą sfinkterio jautrumą ir padeda nevaržomai mėgautis mūsų burbuliniais sekso žaisliukais.

 

Svarbūs patarimai, kaip naudoti ir valyti Bubble Sextoys!

 

Šis nubrozdintas analinis sekso žaisliukas iš Bubble Toys serijos pagamintas iš aukštos kokybės PVC be ftalatų. Medžiaga yra nuostabiai lanksti ir slidi. Be to, mūsų naudojama medžiaga yra labai stabili, todėl jūsų Bubble Sextoys gaminys tarnaus ilgai. Prieš naudodami mūsų serijos Bubble Sextoys dildo arba butt plug sekso žaislą turėtumėte kruopščiai išvalyti. Paprastai pakanka šilto vandens ir švelnaus muilo. Norėdami kruopščiai išvalyti, galite naudoti mūsų purškiklį VERYCLEAN. Mūsų burbuliniai sekso žaisliukai turi neporėtą paviršių, todėl bakterijos ir nešvarumų dalelės negali pernelyg stipriai prikibti. Žinoma, ypač svarbu valyti po naudojimo. Prieš naudodami burbulinį sekso žaisliuką taip pat galite patys naudoti analinį prausiklį, kad išvalytumėte vidurius. Mūsų parduotuvės kategorijoje "Analiniai dušai" rasite didelį pasirinkimą.

 

Verta žinoti:

 

  • Analinis sekso žaisliukas su burbuliukais
  • Burbuliniai sekso žaisliukai pagaminti iš aukštos kokybės PVC, kuriame nėra ftalatų.
  • Burbulų sekso žaisliukai atitinka griežtus ES reikalavimus EN71-3 ir EN71-11!
  • Priežiūros instrukcijos: Plaukite prieš ir po kiekvieno naudojimo ir higieniškai valykite su VERYCLEAN Purškikliu higieniškai valyti.
  • Svarbu: Bubble Sextoys laikykite atskirai, o ne kartu su kitais silikoniniais sekso žaislais.
  • Priklausomai nuo jų dydžio, Bubble Sextoys tinka tiekanalinio sekso profesionalams, tiek pradedantiesiems
  • Dėl medžiagos šis Bubble Toy serijos sekso žaisliukas prisitaiko prie jūsų vidinės anatomijos, užpildo jus ir savo storais rutuliniais antgaliais masažuoja giliai viduje esančias vietas, apie kurių egzistavimą net nežinojote.
  • Lubrikantai: burbuliniams sekso žaisliukams įkišti rekomenduojame silikono pagrindo lubrikantą FuckSlut arba hibridinį gelį ManCunt. Mūsų purškiamasis lubrikantas Extremeo ir mūsų lubrikantinis gelis AnalPush prireikus palengvina neskausmingą įvedimą.
  • Didelis pasirinkimas Bubble Toys: mūsų butt plug ir Dildo parduotuvėje rasite visų serijos Bubble Sextoy modelių įvairaus dizaino, formų, spalvų ir ilgių, pavyzdžiui, Bubble Sextoy PokPok juodos spalvos Extra Large, Bubble Toys PokPok juodos spalvos Medium, Bubble Toys PokPok juodos spalvos Small, Bubble Toys BooBoo juodas didelis, Bubble Toys Pimpy juodas didelis, Bubble Toys Pimpy juodas vidutinis, Bubble Toys Mousse juodas itin didelis, Bubble Toys Mousse juodas vidutinis, Bubble Toys Mousse juodas mažas, taip pat daug kitų vibratorių ir užpakaliuko kištukų.