Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Dildo ir analiniai kaiščiai

Naujienlaiškis

Dildo ir analiniai kaiščiai 

Sveiki atvykę į MEO, jūsų parduotuvę, kurioje rasite viską apie dildo ir analinius kaiščius! Siūlome platų įvairių dydžių, formų ir medžiagų dildo ir analinių kaiščių asortimentą, atitinkantį visus skonius ir patirties lygius. Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar pažengęs vartotojas, čia rasite tai, ko ieškote!

Subkategorijos

 • Platūs ir naujoviški dildžių, užpakaliuko kaiščių ir sekso žaislų priedai su "Vac-U-Lock", "Hunglock", "Hung System", "Fucktools" arba "HiSmith" sistemos adapteriais.

 • Naujos kartos "Realistic Dildo 3.0" - šis penis yra pasiruošęs, kai jūs būsite pasiruošę!

  Šiuolaikinis realistinis 3.0 kartos dildo yra geresnis už tikrą penį. Atrodo kaip tikras, jaučiasi kaip tikras ir yra pasiruošęs, kai tik būsite.

 • Klasikiniai, maži, analiniai, dideli, XXL, gyvūnams skirti dildo ir daug daugiau, kad patirtumėte bekompromisį malonumą.

 • Dvigubas dildo itin gerai užpildo visas angas. Seksas su dvigubu vibratoriumi yra dvigubai įdomesnis, suteikia naują impulsą ir daugiau įvairovės jūsų seksualiniame gyvenime.

 • Mėgaukitės analiniais orgazmais solo arba dviese su analiniu kaiščiu. Patirkite nuostabius pojūčius kaip niekada anksčiau su butt plug giliai viduje.

 • Pripučiami analiniai kaiščiai ir dildės garantuoja kvapą gniaužiančius pojūčius, nes jausmas, kai jus visiškai užpildo pripučiamas dildo arba butt plug, yra neapsakomas.

 • Kiekvienas human pup reikia gražaus penio. Čia rasite didžiausią puppy užpakaliuko kaiščių ir analinių kaiščių su uodegomis pasirinkimą.

 • Ypač lanksti ilgų DEEP'R dildžių medžiaga suteikia daugybę kūrybiškų galimybių giliai analinei treniruotei atlikti tiek vienam, tiek su partneriu. Mėgaukitės ypatingai užpildančiu, tempiančiu malonumu ir giliai savyje jauskite centimetras po centimetro didelius DEEP'R dildus.

 • "Crackstuffers" dildės yra geriausias pasirinkimas patyrusiems analinio sekso ekspertams. Visus dydžius ir dizainus galima įsigyti iš karto už sensacingai mažas kainas.

 • Įsigykite stiklinių vibratorių internetu - MEO rasite stilingą stiklinių vibratorių ir stiklinių sekso žaislų pasirinkimą.

 • MEO prabangūs užpakaliuko kištukai su kristalais yra brangūs juvelyriniai dirbiniai ir spindi kaip tikri brangakmeniai! Su įdėtu blizgančiu akmenėliu toks analinis kaištis suteikia įvairovės sekso metu.

 • Ekstremalios formos, puikiai suderinti dydžiai pradedantiesiems, pažengusiems ir profesionalams, taip pat stimuliuojantys gumbai ant paviršiaus. Ir nuostabi medžiaga, kuri tuo pat metu yra pakankamai stabili ir lanksti, kad savo burbulinį sekso žaisliuką pajustumėte būtent tose vietose, giliai viduje!

 • Kiekvienas "Sinnovator" animal dildo arba butt plug yra kūrybinės vaizduotės rezultatas, kurio kelionė prasideda nuo paprastos idėjos, su meile plėtojamos iki fantastiško galutinio produkto.

 • Čia rasite įvairių dydžių ir spalvų pakuočių, atitinkančių jūsų individualius poreikius. Siūlome greitą ir diskretišką pervežimą, todėl galėsite greitai džiaugtis savo Packer. Užsisakykite internetu dabar ir pajuskite laisvę, kurios nusipelnėte!

Sveiki atvykę į MEO, jūsų parduotuvę, kurioje rasite viską apie dildo ir analinius kaiščius! Siūlome platų įvairių dydžių, formų ir medžiagų dildo ir analinių kaiščių asortimentą, atitinkantį visus skonius ir patirties lygius. Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar pažengęs vartotojas, čia rasite tai, ko ieškote!

MEO teikiame didelę reikšmę kokybei, saugumui ir diskretiškumui, todėl savo gaminius įsigyjame tik iš žinomų prekių ženklų ir gamintojų. Taip pat siūlome diskretišką pristatymą, kad apsaugotume jūsų privatumą.

Mūsų draugiška klientų aptarnavimo komanda visada pasiruošusi atsakyti į visus jums rūpimus klausimus ar problemas. Siekiame, kad apsipirkimas nekeltų jokių rūpesčių, o jūs būtumėte patenkinti.

Peržiūrėkite mūsų dildžių ir užpakaliuko kištukų asortimentą ir raskite tobulą sekso žaisliuką savo malonumui. MEO galite drąsiai ir lengvai įgyvendinti savo fantazijas. Apsipirkite dabar ir patirkite naują savo seksualumo dimensiją!


Užpakaliuko kaiščiai ir dildės mūsų sekso prekių parduotuvėje

Šiai kategorijai priskiriami iki 30 cm skersmens užpakaliuko kaiščiai. Tam nereikia turėti ginklo licencijos, tačiau reikia daug patirties su dideliais užpakaliuko kaiščiais. Tačiau taip pat tiems, kurie nori vieną kartą išbandyti didelius vibratorius, turime pradedančiųjų vibratorių ir mažo dydžio užpakaliuko kaiščių. Analiniam seksui ir analiniams žaisliukams reikia tam tikrų pagrindinių sąlygų ir, žinoma, daug lubrikanto. Mūsų analinio sekso vadovas šiek tiek priartins jus prie malonumo su analinio sekso žaisliukais. Dideliems analiniams kaiščiams taip pat rekomenduojame mūsų analinį atpalaiduojantį purškalą "Extremeo", kuris atpalaiduoja išangę ir taip leidžia įkišti didelio skersmens sekso žaisliukus. Čia rasite tokių gamintojų kaip MEO, Doc Johnson, TSX, Creative Mouldings, Oxballs, Mister-B, Titanmen, Diogol, Domestic Partner ir daugelio kitų gaminių.

Analiniai kaiščiai ir dildės vyrams ir moterims

Vienas svarbiausių dalykų kelyje į visavertį seksualinį gyvenimą neabejotinai yra įvairovė. Tai reiškia ne tik skirtingas pozas sekso metu, bet ir sekso žaisliukų naudojimą. Tai, kas dar prieš kelerius metus buvo beveik tabu ir vyko tik už uždarų miegamojo durų, šiandien yra visiškai normalu. Naudodamiesi įvairiais sekso žaisliukais, pavyzdžiui, užpakaliuko kaiščiais, galite įgyvendinti savo erotinius pageidavimus ir kasdien patirti seksą iš naujo.

Dildos moterims ir vyrams. Turime kažką kiekvienam!

Analinis seksas šiais laikais taip pat yra natūrali sekso atmaina. Analinę angą puikiai galima stimuliuoti naudojant dildes. Juos naudoja tiek heteroseksualios, tiek homoseksualios poros. Jais galima švelniai ištempti išangę, o tai gali sukelti dar didesnį malonumą sekso metu. Priklausomai nuo to, kaip stipriai norite ištempti išangę, yra įvairių dydžių analinių kaiščių arba dildžių ir užpakaliuko kaiščių, kuriuos galite pripūsti iki norimo dydžio.

Mūsų dildės ir užpakaliuko kaiščiai gali būti:

* nuo mažų iki labai didelių (XXXL)
* pripučiami arba išpučiami
* įvairių spalvų
* pagaminti iš įvairių medžiagų
* lygūs, su antgaliais ar panašiai

MEO asortimentas yra labai platus ir įvairus. Mūsų dildo ir užpakaliuko kaiščiai yra visų įmanomų spalvų. Be to, klientas gali užsisakyti analinius kaištukus, pagamintus iš stiklo, gumos, silikono, želė ar net metalo.

Žinoma, tokį sekso žaislą reikia naudoti labai jautriai. Nepakenks kartu užsisakyti iš MEO ir tinkamą lubrikantą. Tuomet, įtraukę jo naudojimą sekso metu (solo ar poroje), pajusite visiškai naują pasitenkinimo jausmą. Sekso žaisliuku galima iš anksto ištempti išangę, kad vėlesni analiniai santykiai nesukeltų skausmo. Žinoma, analinę angą galite ir tiesiog ištempti savo nuožiūra, nes daugeliui moterų, o taip pat ir vyrų tai reiškia, kad seksualinis malonumas gerokai padidėja. Tačiau tiems, kurie užsiima BDSM ar sadomazochizmu, toks butt plug gali būti žinomas ir kaip bausmės metodas.

Daug daugiau nei vibratorius!

Žinoma, analiniam seksui galite naudoti ir įprastą vibratorių, tačiau tai toli gražu ne tas pats. Užpakaliuko kaiščiai ypatingi tuo, kad yra specialios formos, todėl juos galima lengvai ir neskausmingai įkišti ir naudoti. Be to, vienas butt plug galas yra užapvalintas, su kuriuo jis įkišamas. Kita vertus, kitas galas yra labai platus, todėl butt plug negali visiškai dingti užpakalyje, nes dėl to gali kilti problemų. Tokiu būdu butt plug galima lengvai išimti stumtelėjus arba ištraukus kištuko galą. Tik pripučiamo modelio atveju turėtumėte iš anksto įsitikinti, kad butt plug arba dildo vėl praranda orą ir tampa toks mažas, kad jį būtų galima lengvai ištraukti.

Jei norėtumėte ilgiau jausti butt plug savyje, galite jį palikti įkištą tiek, kiek norite. Butt plug Taip yra todėl, kad dėl kaiščio ar dildo formos jis gali sėdėti išangėje, taip sakant, kaip kištukas (todėl dažnai vadinamas užpakaliuko kištuku). Tai taip pat mankština išangės raumenis, todėl analinis seksas gali būti neskausmingas ir dar malonesnis.

Svarbiausias dalykas, susijęs su analiniais kaiščiais ir vibratoriais, kaip ir su bet kuriuo kitu sekso žaisliuku, yra tai, kad jis turi būti smagus ir teikti malonumą. Nesvarbu, ar analinį kaištį ar butt plug dildę naudosite vieni, ar įtrauksite į mylėjimąsi su partneriu.

Žinoma, visus analinius kaiščius ir dildes, nesvarbu, iš kokios medžiagos jie pagaminti, lengva valyti. Jei norite būti saugūs higienos požiūriu, žinoma, galite ant dildo arba butt plug uždėti prezervatyvą arba naudoti mūsų purškiklį VERYCLEAN. Norėdami dar didesnės įvairovės, iš MEO galite užsisakyti įvairių modelių.