Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Ekstremalūs varpos ir kamuoliuko žaislai

Naujienlaiškis

Ekstremalūs varpos ir kamuoliuko žaislai 

Ypatingiems jausmams ir nepamirštamiems orgazmams! Mėgstate kietą ir nuožmų ar net labai kietą? Tuomet mūsų iš metalo pagaminti varpos ir kamuoliuko žaisliukai yra kaip tik jums!

Rodyti 1 - 8 iš 8 elementų
Rodyti 1 - 8 iš 8 elementų

Metaliniai varpos ir sėklidžių žaislai (angl. cock & ball toys) - tai sekso žaislai vyrams, kuriuos sudaro metaliniai žiedai, narveliai, svarmenys ir kiti priedai, kuriuos galima pritvirtinti prie varpos ir sėklidžių.


Kai kurie paplitę sekso žaislų, skirtų varpai ir sėklidėms, tipai:

  • Tai metaliniai žiedai, nešiojami aplink varpos pagrindą, kad palaikytų erekciją ir padidintų jautrumą.
  • Sėklidžių tempikliai: tai metaliniai žiedai, nešiojami aplink kapšelį, kad ištemptų kapšelį ir atitrauktų sėklides nuo kūno.
  • Varpos narveliai: Tai metaliniai narveliai, kurie apgaubia varpą ir yra skirti išvengti erekcijos. Jie dažnai naudojami BDSM scenarijuose.
  • Genitalijų svarmenys: tai svarmenys, kurie pritvirtinami prie varpos arba sėklidžių, kad sukeltų tempimo pojūtį.


Vyrai metalinius varpos ir sėklidžių žaislus naudoja dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui, norėdami padidinti seksualinį malonumą, atrasti naujų pojūčių ir kaip BDSM seansų ar galios žaidimų dalį. Kai kurie vyrai šiuos žaislus taip pat naudoja varpai ar kapšeliui ištempti, todėl jie gali laikinai padidėti arba patirti intensyvesnį orgazmą.

Svarbu žinoti, kad sekso žaislus reikia naudoti atsargiai ir rūpestingai. Naudotojai visada turėtų laikytis gamintojo nurodymų ir naudoti tinkamas higienos priemones.