Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Varpos kištukai

Naujienlaiškis

Varpos kištukai 

Penio kištukų parduotuvė - viskas jūsų aistrai! Ar mėgstate šlaplės žaidimus, kurie apima šlaplės tempimą ir šlaplės stimuliavimą? Tuomet esate geroje MEO kompanijoje. Jau dešimtmečius specializuojamės varpos kaiščių, penis plug, žandikaulio žiedų, plėtiklių ir kitų aukščiausios klasės sekso žaisliukų šlaplei srityje.

12
už puslapį
Rodyti 1 - 12 iš 96 elementų
Rodyti 1 - 12 iš 96 elementų

Penio kištukų parduotuvė - viskas jūsų aistrai!

 

Mėgstate BDSM, surišimą ir šlaplės žaidimus, kurie apima šlaplės tempimą ir šlaplės stimuliavimą? Tuomet esate geroje MEO kompanijoje. Jau dešimtmečius savo BDSM parduotuvėje specializuojamės aukštos kokybės varpos kaiščių, žiedų žandikauliui, dilatatorių ir šlaplės stimuliacijos srityje, penis plugjau dešimtmečius specializuojamės aukštos kokybės varpos kaiščių, glano žiedų, dilatatorių ir kitų aukščiausios klasės sekso žaisliukų šlaplės stimuliacijai gamyboje. Jūs pataikėte į tinkamą vietą, nes varpos kaiščio pirkimas yra pasitikėjimo klausimas.

 

Kas yra varpos kištukas?

 

Varpos plėstuvas arba varpos kamštis gali tapti visų jūsų svajonių išsipildymu ir nepaprasto malonumo pažadu - vienam arba su partneriu.

 

Varpos kištukas yra Šlaplės kamštis taigi ir šlaplės sekso žaisliukas, skirtas šlaplei stimuliuoti. Šlaplės kamštį arba dilatatorių gali naudoti tiek moterys, tiek vyrai; tačiau MEO taip pat turime specialių dilatatorių ir sondes skirtų tik vyrams. Šlaplės kamščiai dar liaudiškai vadinami varpos kamščiais, varpos kamščiais, varpos kamščiais, varpos lazdelėmis, spermos kamščiais ir, MEO dėka, spermos kamščiais.

 

Sekso žaislai šlaplėms

 

Šlaplė yra erogeninė zona, o šlaplės stimuliavimas gali būti suvokiamas kaip labai malonus ir sukelti stiprius orgazmus. Dėl savo erogeninio potencialo šlaplės žiotys dar vadinamos U (rethral) tašku, analogišku G taškui.

 

Šlaplę supa daugybė raumenų ir nervų, todėl ji tokia jautri ir puikiai stimuliuojama mūsų varpos kamščiais, princo kiaušinėliais, varpos lazdelėmis, taip pat varpos vibratoriumi.

 

Šlaplės stimuliavimo arba varpos kištuko sekso idėjos žaidimams:

 

Kodėl jūsų partnerio varpą visada reikėtų palepinti tik iš išorės? Taigi galite ne tik užsidėti žiedą su geluonimi, bet ir įkišti trumpą varpos kištuką (arba ilgą varpos kištuką)!

 

Jūsų partneris dejuos iš malonumo, kai jį iš vidaus stimuliuos varpos kaištis arba ilgas varpos žiedas penis plug stimuliuojamas iš vidaus! Įdėjus varpos plėstuvą, žandikaulis bučiuojamas, trinamas, varpos kotas minkomas ir lenkiamas prieš vidinį varpos strypo pasipriešinimą.

 

Prievarta ir surišimas daugumą vyrų pakankamai jaudina. Jei papildomai, ir visai netikėtai paklusniam partneriui, įkišamas MEO varpos kaištis arba varpos sonde, beginklio vyro širdis iškart ima plakti greičiau ... Jis vargiai galės sulaikyti geismą ir maldauti dar.

 

Penio kištuko įdėjimas

 

Dializatorius varpoje gali būti jaudinanti patirtis. MEO turi daug produktų, skirtų šlaplės stimuliacijai, taip pat ir varpos kištukams skirtą lubrikantą VERYDEEP. Norite įkišti varpos kištuką, įdėkite penis plug ar įkištipenis plug ? Tuomet mūsų šlaplės kamščiams skirtas lubrikantas, VERYDEEP gelis, yra puikus pasirinkimas.

 

Varpos kištuką arba varpos kištuką reikia naudoti atsargiai ir sąžiningai. Higiena ir lubrikantas varpos kamščiams yra būtini.

 

Prieš naudojimą varpos kištuką arba varpos kamštį reikia nuvalyti ir dezinfekuoti tinkama, odai nekenksminga priemone. Lubrikanto reikėtų užtepti didelį kiekį, kad nebūtų pažeista jautri šlaplė. Šiam tikslui rekomenduojame mūsų gaminius VERYCLEAN Spray, skirtus varpos kamščiams, ir VERYDEEP Lubricating Gel, skirtą varpos kamščiams.

 

Judinant varpos kištuką arba ištempiant šlaplę, pasiekiama intensyvi stimuliacija, kuri daugumai vyrų gali sukelti orgazmą. Pradedantiesiems patartina pradėti nuo nedidelio varpos kaiščio, o tada lėtai didinti naudojant penis plug naudojant didesnio skersmens kaiščius.

 

Kad visiškai neįslystų į šlaplę, dauguma mūsų varpos kaiščių turi šiek tiek platesnę kojelę gale, panašiai kaip butt plugvarpos kištuką. Varpos kamščiui pritvirtinti vietoje galite naudoti varpos kotą arba žandikaulį. Naudojant integruotą žiedą žandikauliui, pagamintą iš nerūdijančio plieno, arba žiedą žandikauliui, pagamintą iš silikono, varpos kištukus galima saugiai pritvirtinti ir išlaikyti vietoje. Specialiai vyrams yra šlaplės kištukų, kurie turi lanksčią varpos lazdelę, pagamintą iš silikono, skirtą įkišti, todėl varpos kištuką galima nešioti ir tada, kai varpa yra erekcijos būsenoje, ir tada, kai jos nėra.

 

Varpos kištukas su anga

 

Varpos kištukai su anga leidžia šlapintis ir ejakuliuoti. Čia visiškai įmanomas ilgalaikis nešiojimas arba nešiojimas 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Žinoma, reikia labai rūpintis higiena, kad po ejakuliacijos ar šlapinimosi į šlaplę ar šlapimo pūslę nepatektų mikrobų.

 

Varpos kamštis be atidarymo

 

Šlaplės kamščiai be angos leidžia tik ribotą ejakuliaciją arba šlapinimąsi. Varpos kamštis uždaro šlaplę, tačiau spaudimas leidžia šlaplei išsitempti, kad pro ją galėtų tekėti skysčiai, pavyzdžiui, sperma ar šlapimas.

 

Penio kamščiai be angos MEO vadinami spermos kamščiais arba spermos kamščiais, nes orgazmo metu sperma negali netrukdomai prasiskverbti pro šlaplę. Šiuo atveju siekiama pratęsti ir sustiprinti orgazmą. Šio tipo kamščiai gali suintensyvinti ir pailginti orgazmą.

 

Penio kamščio dizainai

 

Penio kištukų yra įvairių dizainų ir formų, tinkančių tiek moters, tiek vyro anatomijai. Į šlaplę įkišama dalis gali būti lygi arba sudėtingesnio dizaino, skirta intensyvesnei stimuliacijai, ir (arba) siaurėjanti, skirta tempimui. Be to, dėl skirtingų medžiagų čia galimi lankstūs ir standūs varpos kištukai. Taip pat galimas derinys su elektrine stimuliacija(varpos kištukas su "Estim")

 

Sekso žaislas šlaplė

 

Daugelis vyrų norėtų savo varpoje turėti dialektorių. Pirmiausia tai susiję su kontrolės praradimu ir spermos sustojimo pojūčiu (taip pat žr. garsųjį MEO spermos stabdį).

 

Žiedo su geluonimi uždėjimas gali būti jaudinantis! Šlaplės kamščio įdėjimas skirtas ne man, o labiau pažengusiems naudotojams, kaip manote. Toli gražu ne, nes šis fetišas tampa vis labiau paplitęs, todėl mūsų šlaplės kištukų asortimente taip pat yra šlaplės kištukas pradedantiesiems, dialektoriai šlaplės stimuliacijai profesionalams ir pradedantiesiems Chubby penis plug (ypač didelis varpos kaištis su žandikaulio žiedu) ir Little Fucker (mažas varpos kištukas pradedantiesiems). MEO penio kištukų parduotuvėje rasite iš visų medžiagų pagamintų penio kištukų: nesvarbu, ar ieškote silikoninio penio kištuko, ar nerūdijančio plieno penio kištuko, jį rasite čia. Be visame pasaulyje žinomo gilės žiedo su spermos kamščiu, taip pat turime daug naujovių, pavyzdžiui, spermos kamštį 3.0, šlaplės diabolo, daugelio dydžių gilės žiedą su kamščiu, šlaplės diabolo ir kt.

 

Pirkti penio kamštį

 

MEO specializuojasi visų dydžių, formų ir spalvų varpos kamščių prekyboje. Nesvarbu, ar ieškote penio kaiščio pradedantiesiems, penio lazdelės, penio strypo, silikoninio žiedo žandikauliui ar nerūdijančio plieno penio kaiščio, turime net užrakinamų BDSM penio kaiščių ir penio kaiščių, skirtų elektroseksui (penio kaištis su "Estim" arba "Dialtor electro"). MEO kiekvienas gali rasti tinkamą šlaplės žaisliuką varpos stimuliacijai iš vidaus.

 

Penio vibratorius arba varpos kaištis su vibracija

 

Varpos kištukas su integruota vibracine elektronika arba varpos vibratorius užtikrina intensyvų intymiausios, jautriausios zonos masažą. Atsiradusi vibracija suteikia ne tik orgazmą primenantį pojūtį, bet ir ABSOLIUČIAI supergreitą, nesustabdomą, susvetimėjusį orgazmą - raktažodžių kontrolės praradimą.

 

Šlaplės stimuliavimas šlaplės vibratoriumi

 

Vibruojantis varpos kištukas iš tikrųjų yra aukščiausias šlaplės stimuliavimo būdas, tačiau jį gali pranokti ilgesnė varpos vibratoriaus versija - šlaplės vibratorius! Jei norite intensyviai stimuliuoti šlaplę arba jei domitės šlaplės tempimo tema, būtinai turėtumėte atkreipti dėmesį į šiuos modelius: Šlaplės vibratorius, varpos vibratorius, storasšlaplės vibratorius, lankstus šlaplės vibratorius, ilgas šlaplės vibratorius, silikoninis šlaplės vibratorius, nerūdijančio plieno šlaplės vibratorius.

 

Naujovės varpos kištukas ir šlaplės stimuliavimas:

 

Esame varpos kištukų lyderiai ir nuolat plečiame šlaplės stimuliavimo žaisliukų asortimentą. Visus mūsų naujus gaminius galite rasti pagal šią nuorodą:

 

Naujovės: šlaplės dilatatoriai, žiedai šlaplės stimuliacijai, varpos kištukai, varpos žiedai ir dar daugiau!

 

BDSM bausmės arba bausmių katalogas BDSM

 

Penio kištuko seksas yra SM? Nebūtinai, bet, žinoma, gali būti! Ir, tiesą sakant: be novatoriškos SM ir BDSM scenos dvasios technologijos, žaislai ir didėjantis smalsumas dėl varpos kaiščių miegamajame tikriausiai vis dar būtų pirmosios elektros lemputės lygio.

 

Taigi varpos kištukų seksas gali būti SM - bet jis taip pat gali būti beveik viskas, kas jums patinka.

 

Kompetentingi patarimai apie varpos kištukus pradedantiesiems ir profesionalams

 

Esate smalsus, jau seniai galvojate apie varpos kištukus ir dabar pagaliau norite žengti pirmąjį žingsnį? Džiaugiamės, kad radote mūsų varpos kištukų internetinę parduotuvę, ir sveikiname Jus. Mūsų draugiška komanda visada patars jums savarankiškai ir kompetentingai. Padėsime jums įgyvendinti savo aistrą.

 

Diskrečiai nusipirkite penio kištuką

 

Nekantriai laukiate savo naujojo varpos kištuko, negalite sulaukti, kada įveiksite nedidelį tempimo skausmą, pamiršite pradinį deginimo ir dilgčiojimo pojūtį ir visiškai mėgausitės kontrolės praradimu? Mes gerai žinome šį jausmą. Ir, tiesą sakant, ne siuntinių išvežiotojo ar smalsios kaimynės reikalas, kaip jūs išgyvenate savo aistrą. Štai kodėl jūsų varpos kištukus visada siunčiame neutralioje pakuotėje.

 


Kadangi siunčiame ne tik su UPS, bet ir su DHL, varpos kaiščiai ir BDSM reikmenys gali būti diskretiškai pristatyti į jūsų pakavimo vietą. Patikimumas, saugumas ir aukščiausios klasės paslaugos yra MEO prioritetas. Džiaugiamės galėdami jus įkvėpti ir linkime jausmingo malonumo apsiperkant MEO varpos kaiščių internetinėje parduotuvėje.