Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Sekso žaislų valiklis

Naujienlaiškis

Sekso žaislų valiklis 

"MEO" sako "taip" malonumui ir kartu "taip" higienai ir švarai. Todėl siūlome platų aukštos kokybės valymo priemonių, specialiai sukurtų saugiam ir kruopščiam sekso žaislų valymui ir priežiūrai, asortimentą.

Rodyti 1 - 3 iš 3 elementų
Rodyti 1 - 3 iš 3 elementų

Sveiki atvykę į mūsų sekso žaislų valiklių ir higienos purškiklių kategoriją:


Mes sakome "taip" malonumui ir kartu "taip" higienai ir švarai. Todėl siūlome platų aukštos kokybės valymo priemonių, specialiai sukurtų saugiam ir kruopščiam sekso žaislų valymui ir priežiūrai, asortimentą.


Mūsų valymo priemonės:


Mūsų siūlomi sekso žaislų valikliai ir higienos purškikliai užtikrina veiksmingą ir greitą jūsų žaislų valymą. Jie sukurti taip, kad veiksmingai pašalintų bakterijas, mikrobus ir kitus kenksmingus mikroorganizmus ir užtikrintų saugesnį ir sveikesnį malonumą.


Svarbu reguliariai valyti:


Reguliarus sekso žaisliukų valymas yra svarbus, nes prailgina jų tarnavimo laiką ir sumažina infekcijos riziką. Mūsų valymo priemonės yra universalios ir jose atsižvelgiama į jūsų sekso žaislo medžiagos savybes.


Lengva naudoti:


Mūsų sekso žaislų valiklius lengva naudoti: tiesiog užpurkškite ant žaislo, palikite trumpam ir nuplaukite. Intensyvesniam valymui siūlome specialias valymo servetėles ir kitas naudingas priemones.


Mūsų kokybės standartai:


MEO labai rimtai žiūri į higienos klausimus. Mūsų produktai gaminami laikantis griežtų kokybės standartų ir užtikrina saugumą bei veiksmingumą valant sekso žaislus.


Odai nekenksmingi priežiūros produktai:


Be valymo priemonių, taip pat turime įvairių odai nekenksmingų priežiūros priemonių. Šios priemonės ne tik padeda išlaikyti puikią sekso žaislų būklę, bet ir padeda ilgiau išlaikyti tokių medžiagų kaip silikonas ar guma elastingumą.


Sekso žaislų laikymo galimybės:


Mes žinome, kad higiena taip pat yra tinkamo laikymo klausimas. Todėl taip pat siūlome specialias sekso žaislų laikymo dėžutes ir maišelius.


Kontaktai ir klientų aptarnavimas:


Jei turite klausimų ar pageidavimų, nedvejodami susisiekite su mumis. Su mumis galite susisiekti el. paštu, telefonu arba per mūsų svetainę. Mūsų kompetentinga klientų aptarnavimo komanda mielai jums padės.