Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Analiniai dušai

Naujienlaiškis

Analinis dušelis iš silikono Aquameo Surge - 30 cm ilgio

Atraskite revoliuciją intymios higienos srityje - lanksčią 30 cm ilgio analinę dušinę Surge iš "Aquameo". Esame žinomi aukštos kokybės asmeninių lubrikantų specialistai, todėl plečiame savo asortimentą ir įtraukiame intymių dušelių segmentą. Sukurtas tiek vaginaliniam, tiek analiniam naudojimui, silikoninis intymusis dušelis yra puikus sprendimas jūsų intymiajai higienai.

Daugiau informacijos

3555/00

galima rasti

Daugiau informacijos

Lankstus analinis dušelis Surge - kruopščiai intymiajai higienai - būtinas kiekvienam analinio sekso mėgėjui!

Atraskite intymios higienos revoliuciją - lankstų 30 cm ilgio analinį dušelį Surge iš "Aquameo". Būdami žinomi aukštos kokybės asmeninių lubrikantų specialistai, plečiame savo asortimentą ir įtraukiame intymių dušelių segmentą. Sukurta tiek vaginaliniam, tiek analiniam naudojimui, silikoninė intymioji dušelė siūlo puikų sprendimą jūsų intymiajai higienai. Aquameo suteikia patikimą priežiūrą, kurios nusipelno jūsų kūnas.

Su Aquameo jūs renkatės švelnią ir malonią intymią higieną - vidinę švarą, kurią galite pajusti.

Dėl higieniškos silikono medžiagos Aquameo intymios dušelės užtikrina švelnų ir kruopštų valymą, kuris prisitaiko prie jūsų poreikių. Lengvas naudojimas ir diskretiškumas yra savaime suprantamas dalykas. Tai reiškia, kad intymiąją dušelę lengva naudoti ir keliaujant.

Kaip naudoti analinį dušelį?

Kad analinis dušelis būtų malonus ir veiksmingas, rekomenduojama vandenį pašildyti iki kūno temperatūros. Geriausia išangę išvalyti likus maždaug 45 minutėms iki analinių santykių, kad būtų užtikrinta optimali švara. Lytinių santykių ar analinio dušo metu neturėtų trūkti dviejų nepakeičiamų palydovų: Lubrikantas ir atpalaiduojanti atmosfera. Aukštos kokybės vandens pagrindo lubrikantas, pavyzdžiui, "Aquameo", užtikrina, kad analinį dušą būtų galima įvesti be pastangų ir švelniai, nesvarbu, ar tai būtų analinis, ar vaginalinis dušas.

Svarbiausi lanksčios silikoninės analinės dušelės akcentai:

 • "Aquameo" intymusis dušelis įvertintas taškais už paprastą naudojimą. Intymiąją dušinę, kaip patikimą dušo ritualo priedą, galima lengvai prijungti prie dušo žarnos.
 • Lanksti silikono medžiaga švelniai prisitaiko prie jūsų anatomijos ir leidžia saugiai ir kruopščiai valyti - idealiai tinka makšties ir išangės zonai. Dėl veiksmingo valymo visada jausitės gaivūs ir švarūs.
 • Šie intymūs dušai buvo specialiai sukurti jautriausioms jūsų kūno dalims itin kruopščiai ir rūpestingai valyti. Silikoninius analinius dušus ne tik lengva naudoti, bet ir jie itin patvarūs, nes silikonas žinomas kaip tvirta ir atspari medžiaga.
 • Nesvarbu, ar pradedate naudoti intymius dušus, ar turite patirties ir ieškote aukštos kokybės gaminio, silikoniniai analiniai dušai suteikia jums geriausią iš abiejų pasaulių - komfortą ir saugumą. Galite atsipalaiduoti, jaustis saugūs ir susitelkti į tai, kas iš tiesų svarbu - savo kūno higieną ir gerą savijautą.


Silikoniniai analiniai dušai, palyginti su metaliniais analiniais dušais:

Atėjo laikas atsisveikinti su įprastomis metalinėmis dušų galvutėmis ir pereiti prie naujos kartos lanksčių ir odai draugiškų silikoninių intymių dušų. Taip ne tik pagerinsite savo asmeninę higieną, bet ir prisidėsite prie geros savijautos. Tikrai pajusite skirtumą. Juk visi turėtume stengtis su meile elgtis su savo kūnu ir suteikti jam geriausią įmanomą priežiūrą. Taigi pradėkime nuo intymios higienos gerinimo ir naudokime tik geriausius produktus. Patirkite visiškai naują švaros ir komforto lygį su revoliuciniu silikoniniu intymiu dušu iš "Aquameo".

Rinkitės"Aquameo" patikimą gaminį, suteikiantį kokybę ir komfortą kasdienei higienai, nes jūsų kūnas nusipelno tik geriausio.

Daugiau informacijos:

 • "Aquameo" analinis dušelis iš silikono
 • Gali būti naudojamas kaip analinis dušelis ir vaginalinis dušelis.
 • "Aquameo" principas: aukštos kokybės intymūs produktai jūsų gerovei. Patirtis, įgyta gaminant lubrikantus, panaudota kuriant intymiuosius dušelius ir stebina kokybe bei rūpestingumu.
 • Dušo galvutė tinka visoms dušo žarnoms su standartiniu pusės colio sriegiu.
 • Itin lanksti, be vargo prisitaiko prie anatomijos.
 • Tinka visiems lubrikantams.
 • Bendras ilgis 32 cm, skersmuo 2,4 cm, įkišamas ilgis 30 cm.
 • Spalva: charakteringa "Aquameo" mėlyna.
 • "Aquameo" intymūs dušeliai yra keturių dydžių.
 • Medžiaga: silikonas, be ftalatų ir ABS.
 • Mes nedarome jokių kompromisų, kai kalbama apie mūsų intymių ir analinių dušų kokybę ir saugumą. MEO kasdien dirbame, kad nuolat gerintume kokybę ir jūsų pasitenkinimą laikytume svarbiausiu.
 • MEO ir "Aquameo" yra registruotieji MEO prekių ženklai Vokietijoje.


Naudoti analinį dušą prieš analinį seksą svarbu dėl kelių priežasčių:

1. Higiena: Prieš tai apsiprausę analiniu dušu galite pašalinti nepageidaujamus nešvarumus ir bakterijas, o tai sumažina infekcijos riziką ir užtikrina didesnę švarą.

2. Komfortas: Naudodami analinį dušą galite jaustis švariau ir apskritai patogiau, todėl seksualinė patirtis bus malonesnė.

3. Prevencija: Analinio sekso metu bakterijos gali lengvai išplisti į kitas kūno vietas ir sukelti infekcijas. Prieš tai kruopščiai išvalius analiniu prausikliu galima to išvengti.

Analinis prausiklis gali būti naudingas ir po analinio sekso:

1. Higiena: Analinis prausiklis padeda pašalinti lubrikanto, prezervatyvo likučius ar kitus likučius.

2. Sveikata: Analinis prausiklis gali padėti sumažinti infekcijos riziką, nes pašalina kenksmingas bakterijas.

3. Komfortas: Analinis prausiklis gali padėti po analinio sekso jaustis gaiviau ir švariau.

Pastaba: Pernelyg dažnas arba per dažnas analinių dušų naudojimas gali sutrikdyti natūralią žarnyno florą ir sukelti dirginimą.

Tai taip pat gali jus sudominti:

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Klientų komentarų dar nėra

Parašykite savo atsiliepimą

Analinis dušelis iš silikono Aquameo Surge - 30 cm ilgio

Analinis dušelis iš silikono Aquameo Surge - 30 cm ilgio

Atraskite revoliuciją intymios higienos srityje - lanksčią 30 cm ilgio analinę dušinę Surge iš "Aquameo". Esame žinomi aukštos kokybės asmeninių lubrikantų specialistai, todėl plečiame savo asortimentą ir įtraukiame intymių dušelių segmentą. Sukurtas tiek vaginaliniam, tiek analiniam naudojimui, silikoninis intymusis dušelis yra puikus sprendimas jūsų intymiajai higienai.

Parašykite savo atsiliepimą

Kiti klientai taip pat pirko:

30 kitų tos pačios kategorijos prekių: