Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Dulkinimo mašinos ir melžimo aparatai

Naujienlaiškis

RODEO šukavimo mašina Deluxe

Kaip ant laukinio buliaus! MEO® balno formos sekso mašina gali ne tik stipriai stumti, bet ir suktis. Valdymas labai paprastas. Prietaisas įjungiamas į elektros tinklą; atsisėdate ant balnelio, valdymo pulteliu reguliuojate intensyvumą ir leidžiatės varomi į orgazmo rojų.

Daugiau informacijos

1662/00

$1,888.34


-$222.07

$1,666.27

plius pristatymo išlaidos

Pristatymo laikas maždaug 3 dienų

  Daugiau informacijos

  Kaip ant laukinio buliaus! MEO® balno formos sekso mašina gali ne tik stipriai stumti, bet ir suktis. Valdymas labai paprastas. Prietaisas įjungiamas į elektros tinklą; atsisėdate ant balno, valdymo pulteliu reguliuojate intensyvumą ir leidžiatės varomi į orgazmo rojų.

   

  Visa galia, ekstremalūs orgazmai! Orgazmas pasiekiamas per kelias sekundes ir yra toks stiprus, kad po beveik dvi minutes trukusio daugkartinio orgazmo mūsų kaubojus apsipylė ašaromis ir nejudėdamas gulėjo 20 minučių. Orgazmo negalima lyginti su niekuo, bet visiškai su niekuo. Jis absoliučiai pribloškiantis.

   

   

  Sėskite į balną ir jokite orgazmo link !!!! VIDEO

   

  MEO® Saddle Deluxe, galinga sekso mašina, garantuoja karščiausią pasivažinėjimą jūsų gyvenime.

   

  Sėskite į balną ir mėgaukitės neįtikėtinu sekso rodeo! Su dviem keičiamais antgaliais "Saddle Deluxe" siūlo gilią, intensyvią stimuliaciją, kuri privers Jus joti kaip laukinį bulių! Mūsų galingas aparatas sukurtas taip, kad patenkintų jus jojimo poza, kol pasieksite milžinišką orgazmą!

   

  Patogiai paminkštinta sėdynė kviečia suptis ant balno ir užsidėti vieną iš dviejų komplekte esančių priedų. Vibratorius yra tikros varpos formos ir turi putlią galvutę, kuri suteikia skvarbų malonumą, kurio visada trokštate sekso metu, o stimuliuojantis vibratoriaus paviršius dirgina jus kaskart įeinant ir išeinant.

   

  Nesinori labai stipriai dulkintis? Antrasis antgalis skirtas tik išoriniams malonumams ir turi didelį, patogų iškilimą skvarbiam masažui.

   

  Tvirtai įsitaisę balne, orgazminio pasivažinėjimo metu galite laikyti valdiklį arba dėl ištraukiamo laido jį nuimti ir naudoti "F-machine" valdymui. Žaiskite skirtingais greičiais arba leiskite partneriui perimti valdžią ir kontroliuoti savo malonumą iki pat orgazmo! Su 6 protu nesuvokiamais vibracijos režimais ir intensyvumu jūsų malonumui nėra ribų! Prisijunkite ir sukite dubenį arba tiesiog mėgaukitės galingu balnelio judesiu, kuris prives jus prie daugkartinio orgazmo!

   

  Suderinamas su silikoniniais ir vandens pagrindo lubrikantais. Mašinėlę valykite švelniu muilu ir šiltu vandeniu.  Daugiau informacijos:

   

  • Medžiaga: TPE, dirbtinė oda, ABS.
  • Pastaba: maitinamas iš 110-240 voltų JAV kištuko.
  • Pristatymą sudaro šukavimo mašinėlės atsuktuvas ir 4 varžtai, taip pat išsami montavimo instrukcija
  • Išmatavimai: Sudėtis: 15 cm ilgio, 4,5 cm skersmens. Klitoriaus stimuliatoriaus priedas turi 7,5 cm ilgio, 4 skersmens ir 3 cm aukščio iškilią kalvą. Balnelis yra 34 cm ilgio, 19 cm aukščio ir 31 cm pločio.

   

  TAI TAIP PAT GALI JUS SUDOMINTI ....

  KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

  Vertinimas 

  Quanti orgasmi sarete in grado di gestire?

  The Saddle Deluxe Sex Machine è una vera e propria macchina dell'amore dedicata al piacere femminile a forma di sella, divertitevi a cavalcare il vostro stallone preferito! LoveBotz Saddle è un sex toy ad alta potenza, una macchina dell'amore che vi porterà con le sue vibrazioni, al settimo cielo! Avete mai avuto modo di montare su di una comoda sella imbottita? Ebbene Saddle vi darà il massimo del confort con l'ulteriore possibilità di giocare con un fallo morbido, come se fosse di velluto, eccitante e molto stimolante. Il fallo affonderà nella vostra vulva finchè non arriverete ad appoggiarvi sulla sella, una profondità di penetrazione che vi manderà letteralmente in visibilio. Inoltre la sella è provvista di un controller che consente di decidere le 5 velocità di vibrazione incredibili e le 5 pulsazioni, in completa autonomia e comodità, un comando che spicca anche attraverso una bobina retrattile in modo che è possibile aumentare o diminuire la velocità, anche mentre ci si ritrova in estasi! Potrete giocarci anche in coppia, consegnando il telecomando al vostro partner per vedere quanto tempo è possibile reggere senza perdere il controllo a causa del troppo piacere e godimento.

  • 2 iš 2 klientų rado šią apžvalgą naudingą.
  Vertinimas 

  Amazing

  MEO's fuck machine is the best thing I have ever bought. I can only confirm that it really is the best sex machine in the world as claimed. Even though the fuck machine from MEO is exceptionally expensive, it is definitely worth buying. Anyone who has experienced an orgasm with this machine will never forget it.

  • 3 iš 3 klientų rado šią apžvalgą naudingą.
  Vertinimas 

  Orgasmes inoubliables

  La machine à baiser de MEO est la meilleure que j’aie jamais achetée. Je ne peux que confirmer qu’elle mérite son surnom de meilleure machine à sexe du monde. Même si le prix de la machine à baiser de MEO n’est pas vraiment donné, cela vaut vraiment la peine de se la procurer. Ceux qui ont déjà eu un orgasme avec cette machine ne sont pas près de l’oublier.

  • 3 iš 3 klientų rado šią apžvalgą naudingą.
  Vertinimas 

  Unvergessliche Orgasmen

  Diese Fickmaschine ist das Beste, was ich je gekauft habe. Das es die beste Sexmaschine der Welt genannt wird, kann ich nur bestätigen und nochmals rot unterstreichen. Auch wenn die Fickmaschine von MEO unwahrscheinlich teuer ist, so lohnt die Anschaffung mit mehreren Leuten definitiv. Wer einen Orgasmus mit dieser Maschine erlebt hat, wird diesen nie wieder vergessen...

  • 2 iš 2 klientų rado šią apžvalgą naudingą.

  Parašykite savo atsiliepimą

  RODEO šukavimo mašina Deluxe

  RODEO šukavimo mašina Deluxe

  Kaip ant laukinio buliaus! MEO® balno formos sekso mašina gali ne tik stipriai stumti, bet ir suktis. Valdymas labai paprastas. Prietaisas įjungiamas į elektros tinklą; atsisėdate ant balnelio, valdymo pulteliu reguliuojate intensyvumą ir leidžiatės varomi į orgazmo rojų.

  Parašykite savo atsiliepimą

  Pirkėjai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko ...

  30 kitų tos pačios kategorijos prekių: