Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Kategorijos

Naujienlaiškis

Informacija apie saugų mokėjimą

 

 

Galite rinktis įvairius mokėjimo būdus.

 

 

 

Naudodamiesi MEO visada galite būti lankstūs

Kaip klientas MEO galite atsiskaityti per "PayPal", pagal išankstinę sąskaitą faktūrą arba grynaisiais pinigais. Žinoma, taip pat siūlome atsiskaityti kredito kortele. Deja, negalime jums pasiūlyti dalinių mokėjimų ar mokėjimo dalimis.

Informaciją apie įvairius mokėjimo būdus rasite skiltyse Mokėjimas banko pavedimu (išankstinė sąskaita faktūra), Mokėjimas grynaisiais pinigais pristatymo metu ir Mokėjimas kredito kortele.

 

Mokėjimas banko pavedimu (išankstinė sąskaita faktūra)

Šį mokėjimo būdą siūlome visiems klientams. Šiuo atveju sąskaitos faktūros sumą pervedate į mūsų sąskaitą, nurodytą užsakymo patvirtinime:

Mokėjimo instrukcijos

Sąskaitos faktūros sumą perveskite gavę mūsų užsakymo patvirtinimą el. paštu. Prekės bus išsiųstos iš karto gavus mokėjimą.

 

Grynieji pinigai pristatymo metu

Pristatymas grynaisiais pinigais galimas Vokietijoje ir kai kuriose Europos Sąjungos šalyse.

Sąskaitos faktūros sumą paprasčiausiai sumokėsite tiesiogiai prekių tiekėjui.

 

Mokėjimas per "PayPal

Šią mokėjimo formą siūlome visiems klientams.

 

Mokėjimas kreditine kortele

Jei pageidaujate, sąskaitos faktūros sumą galime nurašyti iš jūsų kredito kortelės pristatymo metu. Iš jūsų sąskaitos lėšos paprastai bus nurašytos per kitą jūsų kredito kortelės įstaigos atsiskaitymo ciklą. Priimame "Master Card", "American Express" ir VISA korteles.

Užsakymo procese kaip mokėjimo būdą pasirinkite kredito kortelę. Kitame žingsnyje įveskite savo kredito kortelės duomenis. Saugumo sumetimais, įvesdami duomenis, taip pat prašome nurodyti kortelės tikrinimo numerį (CVV2- ir CVC2), atspausdintą ant kortelės nugarėlės.

Debetinių kortelių ("Visa Electron", "Carte Bleue", "Switch", "Delta" ir kt.) nepriimame. Klientai, kurie turi tik debetines korteles, gali rinktis kitus mokėjimo būdus(grynaisiais pinigais pristatymo metu - ESteritorijoje ir banko pavedimu (išankstinė sąskaita faktūra ) - visame pasaulyje)

 

Tačiau mūsų įsipareigojimas užtikrinti jūsų saugumą yra dar platesnis:

 

Mes saugome jūsų kredito kortelės duomenis tik konkrečios operacijos tikslu, todėl juos turėsite įvesti iš naujo kiekvieno pirkimo metu. Taip pat turime savo skaitmeninį sertifikatą duomenų perdavimui šifruoti ir naudojamės žinomos specializuotos elektroninių mokėjimo operacijų bendrovės paslaugomis, kad galėtume apdoroti sandorius. Daugiau saugumo priemonių rasite skiltyje "Saugumo informacija iš pirmo žvilgsnio".

CVV2 ir CVC2 kortelės tikrinimo numeris

 

Norėdami apdoroti mokėjimus "Visa" arba "Mastercard" kredito kortelėmis, reikalaujame papildomos informacijos: CVV2 arba CVC2 kortelės tikrinimo numerio. Šis 3 skaitmenų numeris yra jūsų kredito kortelės kitoje pusėje. Trijų skaitmenų CVV2 numeris atspausdintas atvirkštiniu kursyvu iškart virš parašo juostelės kitoje kortelės pusėje. Paprastai jūsų kortelės numeris yra tiesiai priešais jį. Mums reikia tik paskutinių 3 šio numerio skaitmenų (likę skaitmenys yra tik jūsų kredito kortelės numerio pakartojimas).

Kortelės tikrinimo kodas (CVV2 / VISA - CVC2 / Mastercard) yra kredito kortelių apsaugos funkcija. Tai trijų skaitmenų kontrolinis skaitmuo, esantis kitoje kredito kortelės pusėje. Ši nauja apsaugos priemonė apsaugo nuo suklastotų ar pavogtų kredito kortelės duomenų naudojimo ir su tuo susijusio sukčiavimo kredito kortelėmis.

CVV2/CVC2 kortelės tikrinimo numeris užtikrina, kad pirkimą atliekantis asmuo iš tikrųjų turi kredito kortelę, o ne tik pirkimo kvitą ar kortelės numerį. Skaičiai nėra saugomi magnetinėje juostelėje ir jų negalima apskaičiuoti pagal kredito kortelės numerį.