Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Kategorijos

Naujienlaiškis

Autorinės teisės

 

 

Autorinės teisės © 1995-2023 MEO Vertriebs GmbH. Visos teisės saugomos.

 

 

Autorių teisės ir naudojimo sutartys

Pirkdamas ir (arba) platindamas MEO gaminius, klientas neįgyja jokių nuosavų komercinių teisių į MEO logotipą ar mūsų prekių ženklus, išskyrus įstatymuose numatytas nuostatas.

 

Visų pirma tai nesuteikia klientui teisės kopijuoti mūsų gaminių nuotraukų ir (arba) gaminių tekstų, sukurtų su didelėmis gamybos ir išlaidų sąnaudomis, net ir iš dalies, juos naudoti ir (arba) leisti juos naudoti. Šiam tikslui mes parengsime atskiras naudojimo sutartis, kurias sudarysime su pasirinktais klientais. Bet kuriuo atveju už naudojimo draudimo pažeidimą mes teisiškai persekiosime. Be kitų nuostolių, mes pasiliekame teisę už neteisėtą naudojimą visų pirma reikalauti atitinkamo licencijos mokesčio.

 

MEO logotipas yra registruotas MEO Vertriebs GmbH prekių ženklas Vokietijoje ir kitose šalyse.

 

MEO, EXTREMEO, AMOREMEO, EZ2FUCK, EZ2SUCK, AQUAMEO, Oh so easy by MEO, Bad puppy by MEO, Analforte, MEOBOND, STROKE, SOLEMEO, LUNAMEO, KISS KISS BANG BANG, FUCKTORY, CAZZOMEO, CUMELOT, FORMULA X Hybrid, PLOWGIRL, PLOWBOY, AnalPush, RUSHTIME, Alpha Male, BUTTBLANC, Form follows Fantasy, MEO - makes you come!, Dr. Sado by MEO, Nopacha, Bare Back, Are you hardcore enough?, HOLY LUBE by MEO yra MEO Vertriebs GmbH prekių ženklai, registruoti Vokietijoje ir kitose šalyse.

 

Šiame internetiniame kataloge minimų kitų prekių ženklų ir produktų pavadinimų teisės priklauso jų savininkams ir yra pripažįstamos. Produktai, kurie nėra MEO gaminiai, minimi tik informaciniais tikslais ir nėra reklama. MEO nesuteikia jokių garantijų dėl šių gaminių parinkimo, veikimo ar tinkamumo naudoti.

 

Specialios MEO gairės dėl partnerių ir filialų programų:

 

MEO" ir visų išvestinių rašmenų (pvz., "MEO-Erotikversand, MEO Erotik, meo.de" ir t. t.) naudojimas domene yra draudžiamas.