Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Odinės kaukės

Naujienlaiškis

Odinės kaukės 

Didelis odinių kaukių pasirinkimas kitam pasimatymui. Odinė kaukė, prigludusi prie odos, su kandikliu arba be jo.

Rodyti 1 - 9 iš 9 elementų
Rodyti 1 - 9 iš 9 elementų

Odinės kaukės dažnai naudojamos BDSM, siekiant atimti pojūčius ir (arba) žaisti vaidmenimis. Jos gali būti naudojamos siekiant suteikti dėvinčiajam anonimiškumo jausmą, o tai gali sustiprinti jausmą, kad jis atlieka nuolankų arba dominuojantį vaidmenį.

Yra daug įvairių rūšių odinių kaukių, kurios gali būti naudojamos BDSM, įskaitant odines kaukes, pilnas odines kaukes ir dalines odines veido kaukes. Kai kurios odinės kaukės taip pat gali būti su užtrauktukais, sagtimis ar dirželiais, kad būtų galima reguliuoti kaukės prigludimą arba ją prilaikyti. Kitos odinės kaukės turi išpjovas arba angas akims, burnai ar nosiai, o kitos dengia visą veidą.

BDSM seanso metu odinės kaukės gali būti naudojamos siekiant suteikti dėvinčiajam anonimiškumo ar atstumo jausmą, kuris gali sustiprinti nuolankaus ar dominuojančio vaidmens pojūtį. Naudojant odinę kaukę, jos dėvėtojo veidas ir tapatybė gali likti paslėpti, todėl jis gali visiškai pasinerti į prisiimtą vaidmenį.

Kokios yra odinių kaukių rūšys?

  • Odinė kaukė - tai odinė kaukė, dengianti visą galvą, įskaitant veidą ir kaklą. Ji dažnai naudojama siekiant suteikti visiško anonimiškumo ir pasidavimo jausmą. Yra odinių kaukių su atviromis akimis ir burna, kitos yra visiškai uždaros ir, jei reikia, kvėpuojančios per mikroperforacijas.
  • Viso veido kaukė - tai dar viena odinės kaukės rūšis, kuri uždengia visą veidą ir paslepia dėvinčiojo bruožus. Ji gali būti naudojama norint perteikti atsainumo ar anonimiškumo jausmą.
  • Dalinė odinė veido kaukė, dar vadinama puskauke, dengia tik viršutinę arba apatinę veido dalį, o kitą dalį palieka atvirą. Šios rūšies odinės kaukės gali būti naudojamos siekiant sukurti dalinio anonimiškumo jausmą arba žaisti su idėja atskleisti ir paslėpti jas dėvinčiojo tapatybę.


Visos šios odinės kaukės gali būti pritvirtintos prie veido ir galvos, dažnai turi dirželius, sagtis arba užtrauktukus, kad kaukė tvirtai laikytųsi. Kai kurios odinės kaukės taip pat gali turėti papildomų elementų, pavyzdžiui, išpjovas ar angas akims, burnai ar nosiai, o kitos gali dengti visą veidą.

Svarbu nepamiršti, kad BDSM praktikoms reikalingas abipusis sutikimas ir tinkamas bendravimas, o saugumas yra svarbus aspektas. Prieš naudodami kaukę turėtumėte pasitarti su partneriu, nustatyti ribas ir susitarti dėl saugaus žodžio.