Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Klasikiniai skaistybės diržai

Naujienlaiškis

Klasikiniai skaistybės diržai 

Daugiau jokios neištikimybės, jokių nekaltų minčių dėl MEO skaistybės diržų ir skaistybės priemonių vyrams.

Rodyti 1 - 12 iš 12 elementų
Rodyti 1 - 12 iš 12 elementų

Kas yra varpos narvas vyrams ir kaip naudoti varpos narvą?

Varpos narvas vyrams - tai įtaisas, kuriuo uždaroma vyro varpa, kad jis negalėtų kontroliuoti savo lytinių organų, tarsi varpos kalėjimas. Jis neleidžia varpai atsistatyti ir taip paprastai užkerta kelią orgazmui. Varpos narvo vyrams istorija siekia BDSM atmainas, kai varpos narvą vyrams dažnai naudodavo dominuojančios moterys, auklėdamos vyriškos lyties malonumų vergus. Asmuo, turintis narvelio raktą, vadinamas raktų turėtoju, kaip ir moterims skirtų skaistybės diržų atveju.

Varpos narvelio konstrukcija gana paprasta. Vyro varpa įkišama į vamzdinę konstrukciją. Šis įtaisas užraktu pritvirtinamas prie varpą ir sėklides gaubiančio žiedo. Neatrakinęs spynos, varpos narvo savininkas negali nuimti varpos narvo. Kai kurie varpos narvo modeliai, kuriuos naudotojas dažnai nešioja ilgą laiką, turi mechanizmą, leidžiantį juos atidaryti avariniu atveju. Šis mechanizmas suprojektuotas taip, kad po avarinio atidarymo narvelio nebūtų galima uždaryti. Tokiu būdu raktų turėtojas kito susitikimo metu gali pamatyti, kad vergas nuėmė varpos narvą, o tai paprastai lemia tolesnes griežtas auklėjimo priemones.

Varpos narvų, arba nekaltybės diržų vyrams, yra daugybės modelių. Atsižvelgiant į pageidaujamą varpos dydį, yra mažų ir taip pat didelių varpos narvų, todėl kiekvienas vyras gali rasti jam tinkantį varpos narvą. Vamzdinis įtaisas gali būti uždaras, atviras arba pusiau atviras.

Paprastai tokie varpos narveliai vyrams yra skirti ilgalaikiam naudojimui ir dažnai turi vienkartinius MEO užraktus (plastikinius sandariklius). Toliau aprašydami aptarsime skirtingus varpos narvus ir nurodysime kiekvieno tipo ypatumus. Apskritai reikia pasirūpinti, kad naudojimo metu nebūtų sužalotas jautrus erekcijos audinys ir kad nešiotojas narvelį ant varpos taip pat suvoktų kaip baudžiantį praturtinimą. Atlikę didelio varpos narvelio testą nustatėme, kad turint šiek tiek patirties, varpos narvelio naudojimas greitai tampa kasdienybe.

Kokių yra varpos narvelių modelių? Kokie yra skirtingų varpos narvelių modelių privalumai ir trūkumai:


Varpos narvelis vyrams iš minkštos medžiagos:

Populiariausia minkšta medžiaga, iš kurios gaminami varpos narveliai vyrams, yra silikonas. Šiuos varpos narvus labai lengva dėvėti ir jie gana nebrangūs. Kadangi jie gali gerai priglusti prie varpos, dažnai naudojami taip, kad juos nešiojantysis galėtų dėvėti po įprastais drabužiais. Tokie varpos narveliai vyrams nėra gremėzdiški ir apsaugo nešiotoją nuo nemalonių žvilgsnių. Dėl lengvai prižiūrimos medžiagos juos galima valyti dėvint arba naudoti prausiantis duše.

Trūkumas - medžiagos elastingumas, kuris neleidžia tobulai fiksuoti. Gali būti, kad nešiotojas gali pasiekti orgazmą nepaisant narvelio, nes medžiaga negali šimtu procentų patikimai užkirsti kelio erekcijai. Nepaisant to, tokį varpos narvą galima rekomenduoti, ypač BDSM pradedantiesiems jie labai tinka. MEO.de galite rasti keletą patrauklių modelių, pavyzdžiui, mūsų varpos narvelį iš silikono.

Varpos narvelis vyrams iš kietos medžiagos:


Čia yra du modeliai. Viena vertus, variantai iš kieto plastiko, kita vertus, varpos narveliai iš metalo, dažniausiai varpos narveliai iš nerūdijančio plieno. Abu variantai turi didelių privalumų tiek nešiotojui, tiek key holder. Metaliniai varpos narvai paprastai yra brangesni. Tačiau jie paprastai tarnauja labai ilgai ir ilgai teikia malonumą savo savininkui. Taip pat verta paminėti varpos narvus su kamščiu arba varpos narvus su smailiais spygliais ar dygliukais, su kuriais daugelis mūsų klientų turi geros patirties.

Varpos narvas vyrams iš kieto plastiko:


Iš plastiko pagaminti varpos narvai yra nepastebimi ir nebus pastebėti tikrinant oro uoste. Tačiau dėl šiek tiek mažesnio stabilumo jie gali sulūžti ir sužeisti dėvėtoją. Be to, prie varpos narvelio sunkiau pritvirtinti dilatatorius ir kateterius arba jų iš tikrųjų negalima pritvirtinti. Nepaisant to, daugelis viršūnių ir net profesionalių dominuojančių moterų prisiekinėja tokiu varpos narvu. Iš plastiko pagamintus varpos narvelius lengva uždėti, o esant permatomai konstrukcijai lengva matyti, ar varpa yra teisingai padėta.

Dar vienas privalumas yra tas, kad blogiausiu atveju varpos narvelį galima nuimti su įrankiu. Jei varpa susisuko ir įstrigo varpos narvelyje, o tada užstrigo spyna, džiaugsitės, kad nereikės kviesti šaltkalvio. Paprastomis replėmis ar net žirklėmis galima nukirpti varžtus ir varpa bus išgelbėta. Kitas klausimas, ar šeimininkas ar šeimininkė patikės vergu, kad tai tikrai buvo vienintelis būdas išsisukti iš keblios padėties.

Metalinis varpos narvas vyrams:


Metalinis varpos narvas yra daug labiau varžantis nei plastikinis varpos narvas. Jau vien dėl šalto, nepajudinamo metalo nekaltybę mėgstančių vyrų širdys plaka greičiau. Yra daugybė varpos narvelių, jų asortimentas gerokai lenkia plastikinių varpos narvelių asortimentą. Taip yra todėl, kad metalas yra daug kietesnis ir standesnis už įprastus plastikus, tokius kaip polikarbonatas ar PVC. Be vamzdinių konstrukcijų, yra ir iš metalo pagamintų varpos narvelių. Nesvarbu, ar tai būtų varpos narvo tinkleliai, varpos narvo grotelės, ar varpos narvo žiedai, metaliniai narvai yra kūrybiškiausiai pagaminti varpos narvai.

Vienas populiariausių varpos narvų, kuris kai kuriems vyrams kelia tikrą baimę, yra vadinamieji pragaro vartai. Šis žodis verčiamas kaip "pragaro vartai" ir reiškia konstrukciją iš skirtingų žiedų, sujungtų odiniu diržu arba metaliniu strypu. Didžiausio skersmens žiedas tvirtinamas kaip laikantysis žiedas už sėklidžių aplink varpos kotą. Kiekvieno kito žiedo skersmuo yra šiek tiek mažesnis nei ankstesniojo, todėl net ir neerekcionuojant varpos žandikaulis yra tvirtai apgaubtas paskutinio žiedo. Kai šio varpos narvo nešiotojas dabar yra seksualiai stimuliuojamas, "pragaro vartų" žiedai pradeda labai skaudėti, o tai gerokai nuslopina lytinį potraukį. Patyrę key holder žino, kaip su šiais "pragaro vartais" ilgai išlaikyti savo vergus tiesiai tarp deginančio malonumo ir skausmo, iš čia ir išskirtinis pavadinimas.

Penio narvas vyrams su kateteriu arba dilatatoriumi:


Kai kurie penio narvai vyrams leidžia į šlaplę įkišti varpos kištuką arba kateterį. Kateteris leidžia šlapintis ir leidžia ištekėti spermai. Kita vertus, dilatatorius labai padidina žaidimo įtampą. Kai kurie vyrams skirti narveliai netgi turi varpos kištuką, kuris įdedamas uždėjus narvelį. Tokia papildoma stimuliacija gali vyrą beveik išvesti iš proto, nes kiekvienas judesys ir menkiausia erekcija jaučiama dvigubai intensyviau.

Kai kurie mūsų varpos narveliai suprojektuoti taip, kad po to būtų galima įdėti dilatatorių ir stimuliuoti vyro malonumą prieš jo valią. Didėjant patinimui, didėja ir varpos skausmas, kurį dažnai sustiprina vidiniai spygliai. Jei skausmas tampa per didelis, malonumas kartais visai išnyksta. Ne taip yra naudojant dilatatorių, su kuriuo vyras susijaudina net prieš savo valią, bent jau iki tam tikro momento.

Penio narvelis su vibratoriumi arba penio narvelis su stimuliuojamąja srove:

Žinoma, MEO taip pat siūlo penio narvelius su vibratoriumi arba stimuliuojamosios srovės prietaisų prijungimo galimybes. Abiejų versijų tikslas - padidinti vyro malonumą ir priversti varpą atsistatyti, nors varpos narvelis sukurtas taip, kad būtent to ir neleistų. Ypač naudojant TENS aparatą - dažnai kartu su dilatatoriumi kaip elektrodą - varpą galima stimuliuoti iki skausmo ribos. Labai paklusnūs vyrai mėgaujasi tuo, kad jų malonumą įkalina neįmanomas orgazmas, o sadistai viršūnėlės mėgaujasi kontroliuojamomis savo vergo kančiomis.

Naujasis CELLMATE skaistybės diržas - programėle valdomas varpos narvas:

Su CELLMATE varpos narvu turite atsisakyti bet kokios savo varpos kontrolės, nes CELLMATE varpos narvas yra programėle valdomas elektroninis varpos narvas paklusniam vyrui! Jūsų partnerė valdys CELLMATE varpos narvą paprastai ir be sudėtingų technologijų naudodama specialią programėlę. Jūsų laukia nesibaigiančios jaudinančios akimirkos su dominuojančiu partneriu, kurių metu visiškai prarasite varpos kontrolę. Pavyzdžiui, naudokite mūsų CELLMATE skaistybės diržą nuotoliniu būdu per programėlę apsipirkdami ir leiskite savo partneriui nustebinti jus persirengimo kambaryje. Ypač jaudina, kai partneris visiškai kontroliuoja jūsų penį. Nesvarbu, ar esate namuose, keliaujate, apsipirkinėjate, sportuojate, užsiimate bondage, ar santykiaujate toli, MEO® CELLMATE varpos narvas dėl išradingo programėlės valdymo užtikrins visišką jūsų nekaltybę, o jūsų varpa bus visiškai kontroliuojama.

Naudojant CELLMATE varpos narvą vyrams, nesvarbu, kur esate ir ką darote. Naudojant CELLMATE varpos narvą su programėlės valdymu, rakto turėtojas (tas, kuris turi rakto galią) gali nuspręsti, ar paklusnų vyrą galima išlaisvinti iš nekaltybės. Kartu su programėle, skirta "Android" ir "iOS", galite lengvai susikurti paskyrą ir susieti CELLMATE varpos narvelį su savo vartotojo ID.

Analinė nekaltybė:

Mūsų užrakinamas analinis kaištis, lyg per stebuklą, įkištas plačiai išsiskleidžia - dabar tiesiog užrakinkite jį ir išimkite raktą. "Anal Master" negalima išimti be rakto. Tik su raktu analinį kaištį galima sumažinti iki mažiausio dydžio ir vėl ištraukti. Geriausias pasirinkimas, kai kalbama apie užrakinamą analinį kaištį!

Elektroninis laiko užraktas varpos narveliui:

Skaitmeninis laiko užraktas MEOBOND jus paleidžia tik tada, kai praeina nustatytas laikas. Jis leidžia išvengti pabėgimo ir užtikrinti saugų savęs suvaržymą arba laikmačiu valdomą nekaltybę. Mūsų MEOBOND laiko užraktas viduje slepia tikras aukštąsias technologijas ir gali būti tvirtinamas prie beveik visų surišimo priemonių ar net varpos narvelių. Pagaliau galėsite įgyvendinti savo didžiausias fantazijas apie savęs surišimą ir nekaltybę, nes MEOBOND laiko užraktą galima nustatyti minučių tikslumu, bet ne ilgiau kaip 100 valandų. Apie tai svajojo kiekvienas, o MEO tai įgyvendino! Lengvai naudojamas ir patikimas naudoti laiko užraktas užtikrina, kad gausite tai, apie ką visada svajojote. Mūsų spyna atlaiko 130 kilogramų trauką ir puikiai tinka laiko surišimui su antrankiais, kojų lygintuvais, skleistuvais su kojų lygintuvais, surišimo diržais, skaistybės narvais, varpos narvais, knechtomis ir net mūsų užrakinamu analiniu kaiščiu.

BDSM žaidimų idėjos su pritvirtintu varpos narvu:

Pateikiame keletą žaidimų idėjų, tinkančių tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems žaidėjams. Stimuliuojant nuo stimuliatoriaus iki stimuliatoriaus didėja laipsnis, taigi ir pavojus sveikatai. Pradedantiesiems BDSM mėgėjams patariama į šią temą žvelgti atsargiai.

Pornografijos filmai su varpos narveliu:

Top uždeda vergui varpos narvelį ir abu kartu žiūri pornografiją. Tai labai jaudina, ir vergas melsis, kad jį išlaisvintų iš jo geismo suvaržymų. Tai gali būti panaudota norint kartu praleisti sekso vakarą arba kaip išeitis tolesniems žaidimams.

Iškylos su varpos narvu:

Vyrams uždedamas varpos narvas, pagamintas iš kietos medžiagos, o dėvintysis turi užsimauti aptemptas kelnes. Tada jie kartu eina apsipirkti ir ilgai vaikštinėja po miestą. Net jei niekas iš praeivių nepastebi, varpos narvo nešiotojas jaučia, kad visi mato varpos narvą, ir jaučiasi tikrai graudžiai pažemintas.

Priverstinis ragavimas:

Surištam vyrui primetama griežta narvo padėtis. Tuo tikslu aktyvi partnerė uždeda jam varpos narvelį, kuriame gali būti įtaisyti elektrodai ir galima naudoti dilatatorių. Sumaniai stimuliuojant bejėgio surišto vyro varpa pasiekia erekciją, kuri sukelia skausmą dėl narvelio uždarumo. Skausmas išstumia malonumą, kol Top vėl stimuliuoja surištą varpą. Pakaitomis elektra ir šlaplės stimuliacija skatina malonumą, o kai skausmas pamirštamas, vėl galima pradėti žaisti.

Vakarienės su draugais metu:

Vakare Top pakviečia keletą draugų vakarienės. Kai kompanija baigiasi, vergui uždedamas varpos narvas (čia labai rekomenduojamas mūsų NoPacha varpos narvas) ir Sub paraduoja. Žeminantis ir kartu labai jaudinantis paklusnius vyrus.

Priverstinis orgazmas arba priverstinis nusileidimas:

Prostata (priešinė liauka) yra vyro lytinis centras, lemiantis ejakuliaciją. Naudojant CUMELOT prietaisą - BDSM poreikiams pritaikytą prostatos stimuliatorių - prostata stimuliuojama tol, kol priverstinai išstumiama sperma, nesukeliant jokio malonumo ar susijaudinimo. Tai dar vadinama prostatos orgazmu arba priverstiniu abortu.

Aitrioji paprika arba imbieras varpai:

Uždaryta varpa atveriama šlaplės plėstuvu ir į šlaplę įkišamas nuluptos imbiero šaknies arba aitriosios paprikos gabalėlis. Tai gana stipriai nudegina, tačiau taip gydomiems asmenims tai taip pat suteiks malonumą. Kaip ir žaidžiant "priverstinį raguotumą", Top gali užtikrinti, kad vergas liks įkalintas savo geismo spąstuose, sumaniai sužadindamas ir paneigdamas.

Šlaplės stimuliacija:

Skambėjimas žada daugybinius orgazmus! Sounding arba šlaplės žaidimai neįgudusiems skamba skausmingai, tačiau jie taip pat gali būti neįtikėtinai jaudinantys. Vis dėlto reikėtų pasirūpinti, kad tai būtų maloni patirtis.

Penio narvelio priežiūros priemonės:

Peniui:


Fetišo lubrikantas PLOWBOY True Feel puikiai tinka analiniam tempimui, pliaukštelėjimui ir dėl rūpestingų ingredientų - nešiojantiems penio narvelį. PLOWBOY True Feel yra rūpestingas lubrikantas reikliam vyrui. Patikrinti ingredientai, tokie kaip alavijas ir vitaminas E, suteikia švelnią ir natūralią priežiūrą bei užtikrina aksominį pojūtį sekso metu.

Penio narvelio valymas:


INSTACLEAN yra pirmasis BDSM bendruomenės pasirinkimas! Patogeniniai virusai ir bakterijos tyko visur. Naudodami INSTACLEAN dezinfekuojamąjį purškalą - rankų dezinfekcinę priemonę - galite apsaugoti save ir kitus nuo ligų. Mūsų dezinfekcinis purškalas INSTACLEAN pasižymi intensyviu antimikrobiniu poveikiu bakterijoms, grybeliams ir virusams. Dėl suderinamumo su daugeliu medžiagų dezinfekuojamasis purškalas INSTACLEAN yra universali dezinfekavimo priemonė varpos narveliui.

Kur galite įsigyti varpos narvelio vyrams? Tinklalapyje www.meo.de


rasite įspūdingai didelį varpos narvelių pasirinkimą. Jei ieškote varpos narvelio savo peniui, pasidomėkite! Nerekomenduojame patiems statyti varpos narvo. Varpos narvą internetu galite užsisakyti daug paprasčiau, greičiau ir pigiau. Beveik kiekvieną modelį pristatome per trumpiausią įmanomą laiką, žinoma, labai diskretiškai ir neutraliai supakuotą.