Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Šiuolaikiniai skaistybės diržai

Naujienlaiškis

Šiuolaikiniai skaistybės diržai 

Nekaltybės diržas su nuotolinio valdymo pulteliu ir stimuliuojančia srove. 100 % apsaugotas nuo pabėgimo. Nepakaltinamumas galimas daugelį metų.

12
už puslapį
Rodyti 1 - 12 iš 32 elementų
Rodyti 1 - 12 iš 32 elementų

Kas yra skaistybės diržas vyrams ir kaip naudoti skaistybės diržą?

 

Vyriškas skaistybės diržas - tai įtaisas, skirtas uždaryti vyro varpą, kad jis nebegalėtų kontroliuoti savo lytinių organų, t. y. savotiškas varpos kalėjimas. Jis neleidžia varpai atsistatyti, todėl paprastai neleidžia patirti orgazmo. Vyrų skaistybės diržo istorija siekia BDSM žaidimų rūšis, kai vyrų skaistybės diržą dažnai naudoja dominuojančios moterys, auklėdamos vyriškos lyties malonumų vergus. Asmuo, turintis narvo raktą, vadinamas keyholder arba raktų turėtoju, kaip ir moterų skaistybės diržų atveju.

 

Nekaltybės diržo konstrukcija yra gana paprasta. Vyro penis įkišamas į vamzdinę konstrukciją. Šis įtaisas užraktu pritvirtinamas prie varpą ir sėklides gaubiančio žiedo. Neatrakinęs spynos, KG nešiotojas negali nuimti skaistybės diržo. Kai kurie skaistybės diržų modeliai, kuriuos nešiotojas dažnai nešioja ilgą laiką, turi mechanizmą, leidžiantį juos atidaryti avariniu atveju. Šis mechanizmas yra toks, kad po avarinio atidarymo narvo nebegalima užrakinti. Tokiu būdu keyholder kito susitikimo metu atpažįsta, kad vergas atsikratė narvelio, o tai paprastai lemia tolesnes griežtas nekaltybės auklėjimo priemones.

 

Nekaltybės diržų, arba varpos narvelių vyrams, yra daugybės dizainų. Priklausomai nuo reikiamo varpos dydžio, yra mažų ir taip pat didelių skaistybės diržų, todėl kiekvienas vyras gali rasti savo varpai tinkamą skaistybės diržą. Vamzdelį primenantis įtaisas gali būti uždaras, atviras arba pusiau atviras.

 

Paprastai tokie skaistybės diržai vyrams segami ilgesniam naudojimui, o MEO dažnai tiekiami ir su vienkartiniais užraktais (plastikinėmis plombomis). Toliau aprašydami paminėsime įvairius skaistybės diržus ir nurodysime kiekvieno tipo ypatumus. Apskritai, naudojant skaistybės diržą svarbu užtikrinti, kad naudojimo metu nebūtų pažeistas jautrus erekcijos audinys ir kad jį dėvintis asmuo jaustų, jog narvas ant varpos yra ir baudžiantis praturtinimas. Atlikę skaistybės diržo testą nustatėme, kad turint šiek tiek patirties, skaistybės diržo naudojimas greitai tampa rutina.

 

Kokie skaistybės diržų modeliai skirti vyrams? Kokie yra skirtingų modelių privalumai ir trūkumai?

 

 

Vyrams skirti skaistybės diržai pagaminti iš minkštos medžiagos:

 

Populiariausia minkšta medžiaga, iš kurios gaminami skaistybės diržai vyrams, yra silikonas. Šie skaistybės diržai yra labai patogūs dėvėti ir gana nebrangūs. Kadangi jie gali gerai pritaikyti savo formą, populiarūs dėl to, kad juos dėvintys asmenys gali dėvėti po įprastais drabužiais. Tokie skaistybės diržai vyrams nėra gremėzdiški ir apsaugo juos nešiojantįjį nuo nemalonių žvilgsnių. Dėl lengvai prižiūrimos medžiagos juos taip pat galima valyti dėvint arba naudoti prausiantis duše.

 

Trūkumas - medžiagos elastingumas, kuris neleidžia visiškai suvaržyti. Gali būti, kad nešiotojas pasieks orgazmą nepaisant narvelio, nes medžiaga negali šimtu procentų užkirsti kelio erekcijai. Nepaisant to, tokį skaistybės diržą galima rekomenduoti, ypač BDSM pradedantiesiems jie labai tinka. MEO.de rasite keletą patrauklių modelių, pavyzdžiui, šį skaistybės diržą vyrams, pagamintą iš skaidraus silikono.

 

Iš kietos medžiagos pagamintas skaistybės diržas vyrams:

 

 

Čia yra dvi versijos. Viena jų pagaminta iš kieto plastiko, o kita - iš metalo, paprastai skaistybės diržai gaminami iš nerūdijančio plieno. Abi konstrukcijos turi didelių privalumų tiek nešiotojui, tiek raktų turėtojui. Kalbant apie kainą, metaliniai skaistybės diržai paprastai yra brangesni. Tačiau mainais už tai jie paprastai tarnauja labai ilgai ir ilgai teikia malonumą savo savininkui. Verta paminėti ir skaistybės diržus vyrams su kamščiais arba skaistybės diržus vyrams su spygliais ar spygliukais, su kuriais daug mūsų KG klientų turėjo geros patirties.

 

Iš kieto plastiko pagaminti skaistybės diržai vyrams:

 

 

Jie yra nepastebimi ir nebus pastebėti oro uosto patikros metu. Tačiau dėl šiek tiek mažesnio stabilumo jie gali sulūžti ir sužeisti dėvėtoją. Be to, prie kietojo plastiko sunkiau pritvirtinti dilatatorius ir kateterius arba jų tikrai negalima gerai pritvirtinti. Nepaisant to, daugelis viršūnių, taip pat profesionalių domininkonių prisiekia tokiais skaistybės diržais. Juos lengva užsidėti, o dėl permatomos konstrukcijos lengva matyti, ar varpa yra tinkamai padėta.

 

Dar vienas privalumas - "blogiausiu atveju" skaistybės diržą taip pat galima nuimti naudojant įrankius. Jei varpa susisuko ir įstrigo skaistybės dirže, o tada užstrigo užraktas, džiaugsitės, kad nereikės kviesti šaltkalvio. Naudojant paprastas reples ar net žirkles, galima nukirpti varžtus ir išgelbėti varpą. Kitas klausimas, ar šeimininkas ar šeimininkė patikės Sub, ar KG vergas, kad tai tikrai buvo vienintelis būdas išsisukti iš keblios padėties.

 

Metalinis skaistybės diržas vyrams:

 

 

Metaliniai skaistybės diržai vyrams yra gerokai labiau varžantys nei plastikiniai skaistybės diržai vyrams. Jau vien dėl šalto, nepajudinamo metalo nekaltybę mėgstančių vyrų širdys plaka greičiau. Galima įsigyti daugybę nekaltybės diržų, o jų asortimentas gerokai viršija plastikinių nekaltybės diržų vyrams asortimentą. Taip yra dėl to, kad metalas yra daug kietesnis ir atsparesnis už įprastus plastikus, tokius kaip polikarbonatas ar PVC. Be vamzdinių konstrukcijų, yra ir tikrų varpos korsetų, pagamintų iš metalo. Nesvarbu, ar tai būtų skaistybės diržai su tinkleliais, skaistybės diržai su tinkleliais, ar skaistybės diržai su žiedais, išradingiausi skaistybės diržai yra pagaminti iš metalo.

 

Vienas populiariausių skaistybės diržų, kai kuriems vyrams keliantis tikrą baimę, yra vadinamieji pragaro vartai. Šis žodis verčiamas kaip "Pragaro vartai" ir reiškia konstrukciją iš skirtingų žiedų, sujungtų odiniu diržu arba metaliniu strypu. Didžiausio skersmens žiedas tvirtinamas kaip laikantysis žiedas už sėklidžių aplink varpos veleną. Kiekvieno kito žiedo skersmuo yra šiek tiek mažesnis nei ankstesniojo, kad paskutinis žiedas tvirtai apgaubtų varpą net tada, kai ji nėra pastatyta. Jei šio varpos narvo nešiotojas seksualiai stimuliuojamas, "Pragaro vartų" žiedai pradeda labai skaudėti, o tai gerokai nuslopina seksualinį malonumą. Patyrę keyholder žino, kaip savo KG vergus su šiais "Pragaro vartais" ilgą laiką išlaikyti tiksliai tarp deginančio geismo ir kankinančio skausmo, iš čia ir išskirtinis pavadinimas.

 

Nekaltybės diržai vyrams su kateteriu arba dilatatoriumi:

 

 

Kai kurie skaistybės diržai vyrams leidžia į šlaplę įkišti varpos kamštį (princo skeptrą) arba kateterį. Kateteris leidžia šlapintis ir išteka sperma. Kita vertus, dilatatorius labai padidina žaidimo įtampą. Kai kurie skaistybės diržai vyrams netgi turi fiksuotą smaigalį, kuris įkišamas juos užsidedant. Šis papildomas stimulas gali beveik išvesti vyrą iš proto, nes kiekvienas judesys ir kiekviena mažytė erekcija gali būti jaučiama dvigubai intensyviau.

 

Kai kurie mūsų skaistybės diržai iš serijos "NoPacha" yra sukurti taip, kad vėliau būtų galima įkišti dilatatorių, taip skatinant vyro potraukį prieš jo valią. Didėjant patinimui, didėja ir varpos skausmas, kurį dažnai sustiprina vidiniai spygliai. Jei skausmas tampa per didelis, malonumas kartais visiškai išnyksta. Ne taip yra su dilatatoriumi, kurį naudojant vyras tampa geidžiamas net prieš savo valią, bent jau iki tam tikro momento. Jei skaistybės diržai su dilatatoriumi jums per daug nuobodūs, galite naudoti ir tokius su šlaplės dilatatoriumi. Tačiau su šio tipo diržais reikia elgtis labai jautriai, nes negalima atmesti rimtų sužalojimų.

 

Skaistumo diržai su vibratoriumi arba skaistybės diržai su stimuliuojančia srove:

 

 

Be abejo, MEO taip pat galima įsigyti skaistybės diržų su vibratoriumi arba stimuliuojamosios srovės prietaisų prijungimo galimybių. Abiejų konstrukcijų tikslas - padidinti vyro malonumą ir sukelti varpos erekciją, nors būtent to, jei įmanoma, jis norėtų išvengti. Ypač naudojant TENS Gert, varpą galima stimuliuoti iki skausmo slenksčio - dažnai kartu su dilatatoriumi kaip elektrodu. Labai paklusniems vyrams patinka būti įkalintiems savo malonume dėl neįmanomo orgazmo, o sadistiški viršūnėliai randa malonumą kontroliuojamose savo subinės kančiose.

 

Naujasis "CELLMATE" skaistybės diržas - programėle valdomas skaistybės diržas:

 

CELLMATE Chastity Belt - tai programėle valdomas elektroninis skaistybės diržas, skirtas paklusniam vyrui! Jūsų partnerė valdo CELLMATE skaistybės diržą labai paprastai ir be sudėtingų technologijų, naudodama specialią programėlę. Galite tikėtis nesibaigiančių jaudinančių akimirkų su dominuojančiu partneriu, kurių metu visiškai prarasite savo varpos kontrolę . Pavyzdžiui, naudokite mūsų programėle valdomą skaistybės diržą CELLMATE apsipirkdami ir leiskite savo partneriui nustebinti jus persirengimo kambaryje. Taip pat ypač jaudinančiai atrodysite namuose, kai partneris visiškai kontroliuos jūsų vyriškumą. Nesvarbu, ar esate namuose, keliaujate, apsipirkinėjate, sportuojate, užsiimate surišimu ar net mokotės per atstumą , MEO ® skaistybės diržas CELLMATE dėl išradingo programėlės valdymo užtikrins visišką jūsų nekaltybę, o jūsų varpa bus visiškai kontroliuojama.

 

Su CELLMATE skaistybės diržu vyrams nesvarbu, kur esate ir ką darote. Naudojant CELLMATE skaistybės diržą su programėlės valdymu, keyholder (tas, kuris turi rakto galią) gali nuspręsti, ar paklusnų vyrą galima išlaisvinti iš skaistybės. Kartu su programėle, skirta "Android" ir "iOS", galite lengvai susikurti paskyrą ir susieti CELLMATE nekaltybės diržą su savo naudotojo ID.

 

Analinė nekaltybė:

 

Mūsų užrakinamas butt plug, jį įdėjus, tarsi per stebuklą plačiai išsiskleidžia - dabar tereikia jį užrakinti ir ištraukti raktą. Be rakto "Anal Master" nebegalima nuimti. Tik su raktu butt plug vėl galima sumažinti iki mažiausio dydžio ir ištraukti. Geriausias pasirinkimas, kai kalbama apie užrakinamą analinį kaištį!

 

Elektroninis laiko užraktas skaistybės diržams:

 

Skaitmeninis laiko užraktas MEOBOND jus paleis tik praėjus nustatytam laikui. Jis leidžia išvengti pabėgimo ir saugiai naudoti savęs suvaržymo arba laiko kontroliuojamą nekaltybę. Mūsų laiko užraktas MEOBOND viduje slepia tikras aukštąsias technologijas ir gali būti tvirtinamas prie beveik visų surišimo priemonių ar skaistybės diržų. Pagaliau galėsite įgyvendinti savo didžiausias fantazijas apie savęs surišimą ir nekaltybę, nes MEOBOND laiko užraktą galima nustatyti minučių tikslumu, bet ne ilgiau kaip 100 valandų. Kiekvienas apie tai svajojo, o MEO tai išpildė! "Erotinį laiko užraktą" lengva naudoti ir jis patikimai pritaikomas, jis užtikrina jums tai, apie ką visada svajojote. Mūsų spyna atlaiko 130 kg traukimo jėgą, todėl ji puikiai tinka laiko surišimui su antrankiais, kulkšnių antrankiais, išskleidžiamosiomis juostomis su kulkšnių antrankiais, surišimo diržais, skaistybės narvais, skaistybės diržais, knechteliais ir net mūsų užrakinamu analiniu kaiščiu.

 

BDSM žaidimų idėjos su uždėtu skaistybės diržu:

 

Čia pateikiamos kelios žaidimų idėjos, kuriomis gali žaisti ir pradedantieji, ir pažengę žaidėjai. Apimtis, taigi ir pavojus sveikatai, didėja nuo pasiūlymo iki pasiūlymo. BDSM pradedantiesiems patariama į šią temą žvelgti atsargiai.

 

Porno filmai su nekaltybės diržu:

 

Top uždeda pasirinktą nekaltybės narvą ant Sub ir abu kartu žiūri pornografiją. Tai jį nepaprastai sujaudina ir Sub netrukus ims maldauti, kad paleistų jį iš jo geismo varžtų. Tai gali būti panaudota norint kartu praleisti meilės vakarą arba kaip išeitis tolesniems žaidimams.

 

Išvykos su nekaltybės diržu:

 

Vyrams uždedamas iš kietos medžiagos pagamintas nekaltybės diržas, o jį dėvintis asmuo turi užsimauti prigludusias kelnes. Tada jie kartu eina apsipirkti ir ilgai vaikštinėja po miestą. Net jei tai pastebės tik keli praeiviai, KG nešiotojas pajus, kad visi mato nekaltybės diržą, ir jausis tikrai graudžiai pažemintas.

 

Priverstinis raguotumas:

 

Surištam vyrui taikomas griežtas narvo suvaržymas. Tuo tikslu aktyvioji partnerė uždeda jam narvelį, kuriame gali būti įtaisyti elektrodai ir kuriame galima naudoti dilatatorių. Sumaniai stimuliuojant bejėgio, surišto vyro varpą pasiekiama erekcija, kuri dėl narvo uždarumo sukelia skausmą. Skausmas išstumia malonumą, kol Top vėl stimuliuoja užrakintą varpą. Keičiant elektros ir šlaplės stimuliaciją, malonumas kurstomas, o kai skausmas pamirštamas, žaidimas gali prasidėti iš naujo.

 

Vakarienės su draugais metu:

 

Vakare Top pasikviečia draugus vakarienės. Kai kompanija baigiasi, ant Sub uždedamas nekaltybės diržas (čia ypač rekomenduojamas mūsų NoPacha nekaltybės diržas) ir parodomas draugams. Žeminantis ir kartu nepaprastai jaudinantis paklusnius vyrus.

 

Priverstinis orgazmas arba priverstinė emaskuliacija:

 

Prostatos yra vyrų seksualinis centras, lemiantis ejakuliaciją. Naudojant CUMELOT prietaisą - BDSM poreikiams pritaikytą prostatos stimuliatorių - prostata stimuliuojama tol, kol išspaudžiama sperma, nesiekiant malonumo ar susijaudinimo. Tai dar vadinama prostatos orgazmu arba priverstiniu išsiskyrimu.

 

Aitrioji paprika arba imbieras varpai:

 

Į šlaplę įkišamas nuluptos imbiero šaknies arba aitriosios paprikos gabalėlis. Tai labai kandžioja, tačiau taip gydomam asmeniui tai taip pat suteikia malonumą, jei jis to nori. Kaip ir žaidime "priverstinis raguotumas", Top gali užtikrinti, kad Sub sumaniai sužadindamas ir neigdamas savo geismą liks įkalintas jo geismo spąstuose.

 

Šlaplės stimuliavimas:

Garsinimas žada daugybinius orgazmus! Sounding arba šlaplės žaidimai neįgudusiems skamba skausmingai, tačiau jie gali būti beprotiškai jaudinantys. Vis dėlto reikia būti atsargiems, kad tai būtų maloni patirtis.

 

Nekaltybės diržo priežiūros priemonės:

 

Peniui:

 

 

PLOWBOY True Feel" fetišo lubrikantas gelis puikiai tinka analiniam tempimui, pliaukštelėjimui, taip pat ir skaistybės diržo nešiotojams dėl rūpestingų ingredientų. PLOWBOY True Feel yra rūpestingas lubrikantinis gelis reikliam vyrui. Patikrinti ir išbandyti ingredientai, tokie kaip alavijas ir vitaminas E, švelniai ir natūraliai prižiūri ir suteikia aksominį pojūtį sekso metu.

 

Nekaltybės diržo valymas:

 

 

INSTACLEAN tai pirmasis BDSM bendruomenės pasirinkimas! Patogeniniai virusai ir bakterijos tyko visur. Naudodami INSTACLEAN dezinfekuojamąjį purškiklį - rankų dezinfekavimo priemonę - galite apsaugoti save ir kitus nuo ligų. Mūsų dezinfekcinis purškalas INSTACLEAN pasižymi intensyviu antimikrobiniu poveikiu bakterijoms, grybeliams ir virusams. Dėl suderinamumo su daugeliu medžiagų INSTACLEAN dezinfekuojamasis purškalas yra universali dezinfekavimo priemonė skaistykloms.

 

Kur galite įsigyti skaistybės diržą vyrams? Tinklalapyje www.meo.de

 

 

Tinklalapyje www.meo.de rasite įspūdingai didelę nekaltybės diržų vyrams įvairovę. Jei ieškote varpos nekaltybės diržo, tiesiog pažvelkite! Patariame nesigaminti skaistybės diržo patiems. Daug paprasčiau, greičiau ir pigiau galite užsisakyti skaistybės diržą internetu. Beveik kiekvieną modelį pristatome per trumpiausią įmanomą laiką, žinoma, labai diskretiškai ir neutraliai supakuotą.