Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Apytiksliai analinis

Naujienlaiškis

Apytiksliai analinis 

Elektroanaliniai sekso žaislai suteikia daugybę netikėtų pojūčių, kurių nepasieksite jokiais kitais sekso žaislais. Daugelis mūsų klientų savo malonumą didina analinio sekso žaislais, o pridėjus el. stimuliaciją kiekvienas pojūtis tampa dar intensyvesnis ir malonesnis. Mūsų e-stimuliacijos analinių sekso žaisliukų asortimentas - tai puikus būdas...

Elektroanaliniai sekso žaislai suteikia daugybę netikėtų pojūčių, kurių nepasieksite jokiais kitais sekso žaislais. Daugelis mūsų klientų savo malonumą didina analinio sekso žaislais, o pridėjus el. stimuliaciją kiekvienas pojūtis tampa dar intensyvesnis ir malonesnis. Mūsų e-stimuliacijos analinių sekso žaisliukų asortimentas - tai puikus būdas eksperimentuoti su visiškai naujais ir intensyviai jaudinančiais potyriais, kuriuos gali pasiūlyti tik elektroseksas. Išbandykite ką nors naujo ir pasisemkite įkvėpimo!

Daugiau
12
už puslapį
Rodyti 1 - 12 iš 49 elementų
Rodyti 1 - 12 iš 49 elementų

"Electro Anal" sekso žaisliukai"Estim Anal" siūlo daugybę netikėtų pojūčių, kurių nepasieksite su jokiais kitais sekso žaislais. Daugelis mūsų klientų malonumą didina analinio sekso žaislais, o pridėjus el. stimuliaciją kiekvienas pojūtis tampa dar intensyvesnis ir malonesnis. Mūsų e-stimuliacinių analinio sekso žaisliukų asortimentas - tai puikus būdas eksperimentuoti su visiškai naujais ir intensyviai jaudinančiais potyriais, kuriuos gali pasiūlyti tik elektrosexas. Išbandykite ką nors naujo ir pasisemkite įkvėpimo!

Kai kalbama apie elektrinantį malonumą, kuris kaskart žada protu nesuvokiamą poveikį, analinis elektrosexas yra absoliuti būtinybė! Jei girdėjote apie šią vis labiau populiarėjančią praktiką, bet jums vis dar reikia patarimų, kaip pradėti pažintį su "Estim Anal" pasauliu, šis vadovas atsakys į visus svarbius klausimus ir saugiai nukreips jus į naują nuotykį. Nesvarbu, ar norite padidinti sekso jaudulį, ar suintensyvinti BDSM malonumą, pradėjus kibirkštys sklis.

Kadangi jūsų kūnas daugiausia sudarytas iš vandens, jis yra puikus elektros laidininkas. Elektrai tekant nervų galūnėlėmis, pojūčiai stimuliuojami, sužadinami ir sujaudinami. Ši analinės elektrostimuliacijos forma suteikia ne tik orgazminį ir euforinį malonumą, bet ir galimybę 100 % patenkinti seksualinius poreikius. Elektroseksas visai nesusijęs su skausmu, bet jei jums patinka tokie dalykai, garantuotai neliksite nusivylę ;)

Analinė elektrostimuliacija (dar vadinama e-stim analine ) - tai seksualinės veiklos rūšis, kai naudojama išangės ar jos apylinkių elektrostimuliacija. Tai galima atlikti naudojant įvairius specialiai šiam tikslui MEO sukurtus prietaisus.

MEO internetinėje BDSM parduotuvėje galima įsigyti įvairių analinės elektrostimuliacijos (angl. Estim Anal) gaminių, įskaitant:

  • E-Stim Anal Plugs for Estim Anal: paprastai jie būna pagaminti iš metalo ir turi įmontuotus elektrodus. Jie įkišami į išangę ir prijungiami prie maitinimo šaltinio, kuris per elektrodus siunčia elektros impulsus.
  • Įvairių formų ir dydžiųanaliniai elektrodai, skirti "E-Stim Anal": MEO turi šių elektrodų. Juos galima pritvirtinti prie kitų sekso žaislų arba tiesiogiai prie odos aplink išangę. Jie prijungiami prie maitinimo šaltinio, pavyzdžiui, "SexBox", ir siunčia elektros impulsus į išangę.
  • E-stim analiniai dildės: jos panašios į analinius kištukus, tačiau yra ilgesnės ir plonesnės, todėl jas galima įkišti toliau į išangę. Juose taip pat įmontuoti elektrodai, kurie siunčia elektros impulsus į išangę.
  • E-stimuliaciniai analiniai karoliukai: Jie panašūs į įprastus analinius karolius, tačiau turi elektrodus, kurie įkišami ir ištraukiami siunčia elektros impulsus į išangę.


Svarbu žinoti, kad netinkamai naudojama analinė stimuliacija gali būti pavojinga, todėl reikėtų naudoti tik aukštos kokybės gaminius, tokius kaip MEO's Estim analiniai žaislai, kurie buvo specialiai sukurti šiam tikslui. Be to, svarbu pradėti lėtai ir ilgainiui didinti stimuliacijos intensyvumą, kad išvengtumėte diskomforto ar sužeidimų.

Mūsų klientams patinka analinė elektrostimuliacija dėl įvairių priežasčių, pvz:

  • Stipresnė stimuliacija: elektros impulsai gali sukelti unikalų ir intensyvų pojūtį, kuris daugeliui mūsų klientų yra malonus.
  • Stipresni orgazmai: analinė elektrostimuliacija gali padidinti orgazmų intensyvumą ir trukmę.
  • BDSM dinamika: kai kuriems galios dinamika, atsirandanti partneriui atliekant elektrinę stimuliaciją, gali būti jaudinanti ir erotiška.
  • Eksperimentavimas ir naujumas: Kitiems mūsų klientams ir užsakovams smalsu patirti naujų seksualinių potyrių, o analinė elektrostimuliacija jiems gali būti visiškai naujas ir jaudinantis pojūtis.


Svarbu pažymėti, kad ne visiems patinka analinė elektrostimuliacija, todėl svarbu bendrauti su partneriu ir įsiklausyti į savo kūną, kad išsiaiškintumėte, kas jaučiasi patogiai ir saugiai. Be to, kaip ir užsiimant bet kokia seksualine veikla, svarbu palaikyti gerą higieną ir laikytis saugumo rekomendacijų, kad sumažintumėte infekcijos ar sužeidimo riziką.

Nuo 1997 m. MEO internetinė BDSM parduotuvė siūlo kokybiškus produktus ir turi ilgametę patirtį. Turime visų analinei el. stimuliacijai skirtų produktų, tokių kaip el. dildės, el. analiniai kaiščiai, šlaplės elektrostimuliacijos sekso žaisliukai, stimuliuojančios srovės prietaisai ir daug daugiau.