Nuo 18

Šie puslapiai skirti tik suaugusiesiems. Prisijungdami patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

Pririšimo virvė

Naujienlaiškis

Pririšimo virvė 

Leiskite mums jus surišti. Įvairių spalvų ir savybių surišimo virvės.

12
už puslapį
Rodyti 1 - 12 iš 30 elementų
Rodyti 1 - 12 iš 30 elementų

Iš medvilnės pagaminta surišimo virvė ne tik puikiai atrodo, bet ir puikiai priglunda prie odos dėl aukštos kokybės gamybos. Labai aukštos kokybės profesionali BDSM virvė tinka ir pradedantiesiems, ir bondage ekspertams. Profesionali virvė taip pat pasižymi dideliu atsparumu tempimui ir yra itin tvirta; virvės galai užsandarinti galiniais dangteliais. Galima įsigyti įvairių spalvų ir 5, 10 ir 20 metrų ilgio.

 

Tinkamo ilgio virvė bondage'ui:

 

Viskas priklauso nuo jūsų vaizduotės ir to, ką norite daryti. Pirkdami surišimo virvę visų pirma turite užduoti sau vieną klausimą: kam ji bus naudojama? Žinoma, surišimui. Bet ką norite surišti? Rankoms ar kojoms surišti ypač tinka trumpos, penkių metrų ilgio virvės. Norite pririšti partnerį prie lovos ar kėdės? Tuomet geriausia rinktis vidutinio ilgio, dešimties metrų virvę. Dvidešimties metrų ilgio surišimo virvės reikalauja šiek tiek daugiau pastangų, nes partnerį galite surišti visiškai. Tačiau čia reikia tam tikros patirties. Dėl to gaunamos meniškos surišimo technikos yra dar įspūdingesnės. Tinkamas ilgis priklauso nuo to, kaip ir ką surišite. Tačiau jei suklysite, nebus taip blogai. Perteklinę surišimo virvę galima tiesiog supinti (kelis kartus apvynioti aplink kitą virvę, kad ji tiesiog nevirstų), o per trumpą surišimo virvę galima pailginti antra virve, kad galėtumėte tiesiog tęsti surišimą.

 

Naudojant MEO surišimo virvę, stimuliuojantį surišimą galima įgyvendinti greitai ir lengvai. Aukštos kokybės virvė yra maloniai minkšta, todėl tinka ir jautriai odai. Ji pasižymi puikiu atsparumu tempimui ir, skirtingai nei daugelis kitų virvių, jos nereikia iš anksto apdoroti, todėl ją galima naudoti ant nuogos odos nesubraižant. Surišimo virvę galima tvirtai ir saugiai surišti, jos apdaila labai išbaigta.

 

Nors bondage gali būti atliekamas su antrankiais, odiniais antrankiais arba grandinėmis, daugumai žmonių terminas "bondage" pirmiausia asocijuojasi su erotiniu suvaržymu virvėmis. Su bondage virve galima įgyvendinti daugybę įvairių bondage praktikų - nuo rankų ir kojų surišimo iki viso kūno surišimo ir japoniško bondage meno.

 

Kuo ypatinga bondage virvė?

 

Ši aukštos kokybės surišimo virvė leidžia nevaržomai įgyvendinti surišimo fantazijas su partneriu. Graži, šilkinė, blizganti bondage virvė tinka tiek pradedantiesiems bondage mėgėjams, tiek bondage profesionalams, norintiems įgyvendinti sudėtingas bondage technikas. Kilnios optikos virvė yra atspari plyšimui ir atspari, tačiau labai maloni odai. Ji nemaloniai nekerpa - net per ilgesnius seansus! Abu virvės galai užsandarinti galiniais dangteliais, kurie padaro surišimo virvę patvaresnę ir apsaugo nuo nusitrynimo.

 

Be jaudinančio geismo ir dominavimo žaidimo, jausmingas partnerio surišimas taip pat yra labai jaudinanti vizualinė patirtis. Ne tik todėl, kad Sub ribojama judėjimo laisvė, bet ir todėl, kad, priklausomai nuo mazgo meno, ypatingas dėmesys gali būti skiriamas, pavyzdžiui, krūtims, sėdmenims, makščiai ar peniui.

 

Kokius priedus rekomenduojama rinktis?

 

Rope Master, nes tai neabejotinai rafinuočiausias ir kartu veiksmingiausias surišimo su virve aksesuaras! Rope Master yra plieninis analinis kablys (skamba blogiau, nei yra). Puikus aksesuaras, kuris jūsų surišimo seansui suteiks erotinio dominuojančio komponento. Savo rutuliuku analinis kablys tikslingai stimuliuoja analinius nervus, be to, suteikia galimybę lengvai fiksuoti. Ištraukite surišimo virvę arba per analinio kabliuko angą ir greitai, bet labai efektyviai suriškite savo partnerį. Daugiau informacijos rasite čia.